--------------------

____________________

 

 

 



"Namibia o wielu obliczach" z Itaką (wrzesień 2018 r.)

427 posts / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
Jorguś
Obrazek użytkownika Jorguś
Offline
Ostatnio: 2 dni 5 godzin temu
Rejestracja: 13 wrz 2013

Mabro, ja codziennie podglądam.

Jeden z moich wymarzonych kierunków.

Kiedyś przez wizy w konsulacie w Berlinie, teraz covid... Chyba nie dożyję

Jorguś

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 3 godziny 33 minuty temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Mabrooooooooo,

cudowne te wydmy Yahoo

Całe szczęscie,że udało się wam naładować sprzęt, bo rzeczywiscie byłoby smutno nie mieć fotograficznej pamiątki z tak wspaniałego miesjca.

Przygody z hotelem nie zazdroszczę, ale przeżyłam coś podobnego i to z własnej winy. Pomyliłam właśnie daty noclegu, taki drobiazg... 

No trip no life

mabro
Obrazek użytkownika mabro
Online
Ostatnio: 1 godzina 20 minut temu
Rejestracja: 26 wrz 2013

Wraca Beria z ostatnim uczestnikiem naszej wycieczki więc możemy jechać dalej Yes 3

Naszym celem jest słynna Dune 45 – wydma, bez której nie może się obyć żadna wyprawa do Parku Namib-Naukluft. 45 w nazwie wydmy oznacza, że leży ona dokładnie 45 km od bramy w Sesriem.

Obok wydmy znajduje się mały parking i toalety.

Wyposażeni w butelki z wodą idziemy zdobywać kolejną górę pomarańczowego piachu. Tym razem jest trudniej bo wysokość wydmy to ponad 170 m. Robi się też coraz cieplej a chwilami wręcz gorąco. Niektórzy rezygnują ze wspinaczki po pokonaniu zaledwie paru metrów... Mosking

Ja jednak nie odpuszczam i dzielnie pnę się pod górę Good

Chwilami brakuje mi sił na dalsze wspinanie i muszę trochę odpocząć Sad

Wysiłek wynagradzają widoki, które z  każdym metrem są coraz ciekawsze... Crazy

Niestety na dalszą wspinaczkę nie ma już czasu więc trzeba zejść na dół. Można wrócić drogą, którą przyszliśmy ale fajniej jest... zbiec na bosaka po zboczu w szalonym tempie Yahoo

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 3 godziny 33 minuty temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Mabro, ale sie cieszę ,że wracasz do opisywania tej fascynującej podróży Preved ( Namibia wciąż przede mną)

Te wydmy są fantastyczne i wierzę, że podejscie nie było łatwe..szkoda ,że więcej czasu nie było prawda ? Co za piekny kolor piasku ..

Tutaj pieknie wodać jakie te diuny to kolosy vs mały człowieczek

 

No trip no life

trina
Obrazek użytkownika trina
Offline
Ostatnio: 3 dni 7 godzin temu
Rejestracja: 30 sty 2014

Wydmy są świetne

Dana_N
Obrazek użytkownika Dana_N
Offline
Ostatnio: 2 miesiące 1 dzień temu
Rejestracja: 07 paź 2013

Ech...Namibia coraz częściej w mojej głowie, ale musi poczekać w kolejce. Wydmy rewelacja...ale pewnie nie dałabym rady wejsc na górę Blum 3

achernar51swiat
Obrazek użytkownika achernar51swiat
Online
Ostatnio: 1 godzina 21 minut temu
Rejestracja: 01 cze 2020

Super wycieczka. Mieliśmy jechać na południe Afryki (Namibia, Botswana, Zimbabwe), ale wycieczka nie doszła do skutku. Zmieniliśmy więc rezerwację na inną (Zimbabwe, Mozambik, Malawi), ale zaczęła się pandemia i też nie wyszło... Może uda się za trzecim razem. Wydmy wspaniałe. Dobrze, że udało się doładować baterie w aparacie, bo bez tych fotek relacja dużo by straciła. Pozdrawiam. Biggrin

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 3 godziny 33 minuty temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Mabro, tak się nieśmiało przypominam ,że pewnie jeszcze jest dużo nam do pokazania .........

No trip no life

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 3 godziny 33 minuty temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Mabro, teraz już śmiało i wręcz krzyczę pisz , pisz Aggressive słychac mnie ?? Rtfm 

Twoja Namibia spadła już ze strony Głównej forum Sad pisałaś ostatnio ponad miesiąc temu..nie żebym cos tam wypominała,ale..

A może mały szantaż? albo  Namibia albo odliczanka codziennie . to jak ? co wolisz ?

No trip no life

Asia-A
Obrazek użytkownika Asia-A
Offline
Ostatnio: 2 dni 13 godzin temu
Rejestracja: 01 wrz 2015

Nel, ale szantaż.

Bye Zobacz mnie na Facebooku Relaks na drutach! Yes 3

Strony

Wyszukaj w trip4cheap