--------------------

____________________

 

 

 



Morskie opowieści w prezencie czyli majówkowy Rejs MSC Splendidą 2011 po M.Śródziemnym

243 wpisów / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
KIWI
Obrazek użytkownika KIWI
Offline
Ostatnio: 8 lat 7 miesięcy temu
Rejestracja: 05 wrz 2013

karisss :

ale wypasik na tym statku Biggrin , fajnie Kiwi,że opisujesz dokładnie statek,bardzo mi się to przyda Good

Ufff dzięki karisss ,już myślałam że przynudziłam i kompletnie wszyscy uciekli Wacko .Opisuję ,jak my mieliśmy płynąć to wszelkie info na wagę złota było.Cicho i głucho w temacie.

Muszę,winna jeszcze jestem wyjaśnienie.Wiem ,może dokuczać i to bardzo Dash 1 ( mnie do szewskiej pasji doprowadzał )ten ,,babol "na lustrze aparatu po lewej stronie zdjęć.I nie szło się go na różne sposoby pozbyć Diablo podczas całego wyjazdu.Uczepił się nas jak rzep psiego ogona i już  Aggressive .Dziś po nim wspomnienie tylko zostało Dirol . Za niedogodności spowodowane w/w delikwentem przepraszamy Give rose

- Kocham ptaszki i podróże, te małe i duże ...

Peg
Obrazek użytkownika Peg
Offline
Ostatnio: 3 lata 1 miesiąc temu
Rejestracja: 06 wrz 2013

Kiwi jakie przynudzanie Dash 1 Super, że tak dokładnie wszystko opisujesz Good

Makono
Obrazek użytkownika Makono
Offline
Ostatnio: 3 lata 7 miesięcy temu
Rejestracja: 11 gru 2013

Kiwi jakie dzieciaki fajne :-). Palermo mi sie podobało pomimo, że niezadbane i zniszczone. Fajnie, że mogłam u Ciebie zobaczyć miejsca do których my nie dotarliśmy

Bez podróży się duszę....
http://kolekcjonujacchwile.blogspot.com/

KIWI
Obrazek użytkownika KIWI
Offline
Ostatnio: 8 lat 7 miesięcy temu
Rejestracja: 05 wrz 2013

Makono :

Kiwi jakie dzieciaki fajne :-). Palermo mi sie podobało pomimo, że niezadbane i zniszczone. Fajnie, że mogłam u Ciebie zobaczyć miejsca do których my nie dotarliśmy

Nie wiem dokąd my dotarliśmy ale to miejsce było porażką pomimo tego że staraliśmy się doszukać jego piękna Nea .Ja się tak łatwo nie poddaję.Jak będę miała okazję tam wrócić ,obieram azymut w przeciwnym kierunku i szukam dalej Preved .

- Kocham ptaszki i podróże, te małe i duże ...

momita
Obrazek użytkownika momita
Offline
Ostatnio: 4 lata 2 miesiące temu
Rejestracja: 03 wrz 2013

Ty się tu KIwusia na nas nie ogladaj tylko pisz ile w paluchach siły - ja tu nie mam czasu na pisanie, bo plan układam jak tu się na rejs załapać, a póxnije pod osłoną nocy te kryształki ze schodów wydłubać i sprzedać Algidzie, albo gdzie na czarnym rynku, bo nie wierze, że kazdy kryształek mają policzony..... plan zacny teraz tylko musze w życie wprowadzić......i wakacje sie zwrócą, a jeszcze zostanie na jakies skromne Bora Bora... I-m so happy I-m so happy więc kazde info - ile wind, wyjscia ewakuacyjne, rozmieszczenie kamer i jak daleko do brzegu - sobie zapisuje Mail 1 Mail 1     

Peg
Obrazek użytkownika Peg
Offline
Ostatnio: 3 lata 1 miesiąc temu
Rejestracja: 06 wrz 2013

momita :

Ty się tu KIwusia na nas nie ogladaj tylko pisz ile w paluchach siły - ja tu nie mam czasu na pisanie, bo plan układam jak tu się na rejs załapać, a póxnije pod osłoną nocy te kryształki ze schodów wydłubać i sprzedać Algidzie, albo gdzie na czarnym rynku, bo nie wierze, że kazdy kryształek mają policzony..... plan zacny teraz tylko musze w życie wprowadzić......i wakacje sie zwrócą, a jeszcze zostanie na jakies skromne Bora Bora... I-m so happy I-m so happy więc kazde info - ile wind, wyjscia ewakuacyjne, rozmieszczenie kamer i jak daleko do brzegu - sobie zapisuje Mail 1 Mail 1     

momita weź mnie ze sobą Give rose będę stała na czatach oczywiśćie z kijkiem  Biggrin

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 10 godzin 11 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Kiwi,

fajnie, ze piszesz tak dokladnie o statku ,bo to moze byc przydatna wiedza dla ludków, którzy na rejsie nigdy nie byli. Ja czytając twoje opisy, czuje w 100% ten klimacik i jak bym była z toba Dance 4 . A propos Palermo to ja mialam podobne ważenia o Bastii na Korysce, na która popłynelismy tuż przed naszym rejsem z Genui. Bastia jak Palermo im dalej od portu tym gorzej i biedniej Biggrin

No trip no life

Darek K.
Obrazek użytkownika Darek K.
Offline
Ostatnio: 3 lata 1 miesiąc temu
Rejestracja: 05 wrz 2013

Tak, tak opisuj stateczek. 

Kilkoma udało mi się płynąć ale były jak karły przy koszykarzu.

Palermo chyba podobne do innych włoskich miast poza nieodłącznym kojarzeniem z mafią.

Widok z pagórka cudeńko. Good

Makono
Obrazek użytkownika Makono
Offline
Ostatnio: 3 lata 7 miesięcy temu
Rejestracja: 11 gru 2013

No KIWI plyniemy dalej ? Jaki kolejny port ? Domyslam się ,ze Tunis ?

Bez podróży się duszę....
http://kolekcjonujacchwile.blogspot.com/

KIWI
Obrazek użytkownika KIWI
Offline
Ostatnio: 8 lat 7 miesięcy temu
Rejestracja: 05 wrz 2013

Makono :

No KIWI plyniemy dalej ? Jaki kolejny port ? Domyslam się ,ze Tunis ?

A nie Mosking pudło New russian .To ci niespodzianka co ???? ROFL

- Kocham ptaszki i podróże, te małe i duże ...

Strony

Wyszukaj w trip4cheap