--------------------

____________________

 

 

 



Morskie opowieści w prezencie czyli majówkowy Rejs MSC Splendidą 2011 po M.Śródziemnym

243 wpisów / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
Makono
Obrazek użytkownika Makono
Offline
Ostatnio: 3 lata 6 miesięcy temu
Rejestracja: 11 gru 2013

A my nie pojechaliśmy nigdzie na fakultet. Pokręcilismy się po uliczkach w okolicach katedry. Nie wiem jak Wy ale my do Palmy dotaliśmy dopiero w południe. A w jaskiniach na Majorce nie byłam.  Czas chyba tam wrócić całą rodziną. Smile

Bez podróży się duszę....
http://kolekcjonujacchwile.blogspot.com/

KIWI
Obrazek użytkownika KIWI
Offline
Ostatnio: 8 lat 6 miesięcy temu
Rejestracja: 05 wrz 2013

Ruszamy w dalszą drogę .

Jest tak upalnie że wycieczka do jaskiń jest strzałem w dychę Yahoo Jaskinia zwana “smoczą” jest długa na 2,5km.Posiada jedno z największych na świecie podziemnych jezior.Jest ono długie na prawie 200 metrów i szerokie na 30 metrów.Schodzimy 25 metrów w dół i podziwiamy przepiękne formy skalne,stalaktyty,stalagmity i inne nacieki. W czasie zwiedzania organizowane są przejażdzki łodziami po podziemnym jeziorze i odgrywane są koncerty muzyki klasycznej na żywo.Zasiadamy w ciszy nad brzegiem podziemnego jeziora i słyszymy zbliżające się do nas niewiadomo skąd dźwięki.Gondolierzy na łodziach wpływają z muzykami grającymi na żywo tunelami na jezioro. Akustyka w jaskiniach,sceneria oraz nastrój sprawia że koncert muzyki Chopina jest dla nas bezcennym wspomnieniem *smile*.W związku z zakazem wykonywania zdjęć wew.jaskiń a dzieciom złego przykładu się nie daje Dirol swoich nie posiadamy.Ale od czego jest wujek google Crazy

- Kocham ptaszki i podróże, te małe i duże ...

Peg
Obrazek użytkownika Peg
Offline
Ostatnio: 3 lata 3 tygodnie temu
Rejestracja: 06 wrz 2013

Super te jaskinie i to oświetlelnie Good

KIWI
Obrazek użytkownika KIWI
Offline
Ostatnio: 8 lat 6 miesięcy temu
Rejestracja: 05 wrz 2013

Peg :

Kiwi post  Ci się zdublował Biggrin

Zdublował a właściwy tekst z fotkami zeżarło DiabloNaprawiłam .

- Kocham ptaszki i podróże, te małe i duże ...

KIWI
Obrazek użytkownika KIWI
Offline
Ostatnio: 8 lat 6 miesięcy temu
Rejestracja: 05 wrz 2013

Makono :

A my nie pojechaliśmy nigdzie na fakultet. Pokręcilismy się po uliczkach w okolicach katedry. Nie wiem jak Wy ale my do Palmy dotaliśmy dopiero w południe. A w jaskiniach na Majorce nie byłam.  Czas chyba tam wrócić całą rodziną. Smile

- Kocham ptaszki i podróże, te małe i duże ...

KIWI
Obrazek użytkownika KIWI
Offline
Ostatnio: 8 lat 6 miesięcy temu
Rejestracja: 05 wrz 2013

Makono my również byliśmy dopiero w południe w porcie.Szkoda że nie od rana bo wyspa dużo oferuje.Czas mieliśmy aby być tam wcześniej ale myślę że port pobiera fortunę od statków za postój w porcie i stąd taka sytuacja .Poza tym przepełnienie w porcie ogromne ,może też dlatego.Costa która przybiła krótko przed nami dużo wcześniej od nas odpłynęła.Faktycznie bardzo mało godzin w porcie wykupili Sad .Dlatego po naszym pierwszym rejsie sprawdzam ile godzin w portach mamy przebywać i porównuję Smile z innymi opcjami.Ale są i tacy co nie schodzili do portów tylko bawili się na statku.

- Kocham ptaszki i podróże, te małe i duże ...

KIWI
Obrazek użytkownika KIWI
Offline
Ostatnio: 8 lat 6 miesięcy temu
Rejestracja: 05 wrz 2013

Po godzinie zwiedzania wychodzimy z jaskiń i zasakuje nas fala upału.Korzystamy jeszce z chwili wolnego czasu ,biegniemy po lody i do pięknego,zacienionego parku.

Wracamy do portu podziwiajac z autokaru niestety piękno wyspy.

Serce boli że nie możemy puścić się w wyspiarskie uliczki  Dash 1 .Jestem zauroczona wyspą.Cierpię i jadę dalej Dirol

A tu szpital na wyspie.Daj Boże taki u nas .

Jesteśmy już w Palmie.Moim oczom ukazuje się katedra w całej okazałości  Dash 1 .A ja tkwię zamknięta w tym busie.Nogi mnie świerzbią Diablo ,cierpię że nie będę mogła jej zwiedzić *cray2*.Mijamy ją z nosem przyklejonym do szyby i upajam się jej pięknem Wacko

Cudna jest prawda ????

Cray 2 Diablo Shok

- Kocham ptaszki i podróże, te małe i duże ...

anusia
Obrazek użytkownika anusia
Offline
Ostatnio: 4 lata 2 miesiące temu
Rejestracja: 03 wrz 2013

Niesamowita ta jaskinia Wacko

Katarina
Obrazek użytkownika Katarina
Offline
Ostatnio: 7 lat 10 miesięcy temu
Rejestracja: 17 gru 2013

Byłam tak blisko a do jaskini nie pojechałam Sad Robi wrażenie!

O tak katedra cudna!! 

I Majorka piękna (szkoda że na moim mężu nie zrobiła takiego wrażenia jak na mnie, bo nie chce tam ponownie jechać Cray 2

Jak na maj to dosyć chłodno mieliście (w długich rękawach we włoszech)?

momita
Obrazek użytkownika momita
Offline
Ostatnio: 4 lata 1 miesiąc temu
Rejestracja: 03 wrz 2013

Jaskinie przepiękne!!! Byłam na Majorce ale tam nie dotarłam..:P

Strony

Wyszukaj w trip4cheap