--------------------

____________________

 

 

 



Morskie opowieści w prezencie czyli majówkowy Rejs MSC Splendidą 2011 po M.Śródziemnym

243 wpisów / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
KIWI
Obrazek użytkownika KIWI
Offline
Ostatnio: 8 lat 7 miesięcy temu
Rejestracja: 05 wrz 2013

anusia :

Niesamowita ta jaskinia Wacko

Anusia ,wizualnie cudna ale musicie mi na słowo uwierzyć ,że koncert i ten nastrój temu towarzyszący Good

- Kocham ptaszki i podróże, te małe i duże ...

KIWI
Obrazek użytkownika KIWI
Offline
Ostatnio: 8 lat 7 miesięcy temu
Rejestracja: 05 wrz 2013

Katarina :

Byłam tak blisko a do jaskini nie pojechałam Sad Robi wrażenie!

O tak katedra cudna!! 

I Majorka piękna (szkoda że na moim mężu nie zrobiła takiego wrażenia jak na mnie, bo nie chce tam ponownie jechać Cray 2

Jak na maj to dosyć chłodno mieliście (w długich rękawach we włoszech)?

Wstęp był chłodny ale za to potem pogoda dała czadu Biggrin

- Kocham ptaszki i podróże, te małe i duże ...

KIWI
Obrazek użytkownika KIWI
Offline
Ostatnio: 8 lat 7 miesięcy temu
Rejestracja: 05 wrz 2013

momita :

Jaskinie przepiękne!!! Byłam na Majorce ale tam nie dotarłam..:P

Momi ,super że jeszcze mogę dorzucić cosik nietuzinkowego Blush .Za to uwielbiam wszelkie relacje Yahoo .Co oko ,to inne spojrzenie na to samo miejsce Preved .

- Kocham ptaszki i podróże, te małe i duże ...

olo123
Obrazek użytkownika olo123
Offline
Ostatnio: 3 lata 3 miesiące temu
Rejestracja: 09 paź 2013

Doczytałam . Rejsik super , a te jaskinie trzeba będzie o nich pomyśleć Biggrin

KIWI
Obrazek użytkownika KIWI
Offline
Ostatnio: 8 lat 7 miesięcy temu
Rejestracja: 05 wrz 2013

olo123 :

Doczytałam . Rejsik super , a te jaskinie trzeba będzie o nich pomyśleć Biggrin

Olo ,dzięki że czytasz i się podoba .Przy takich wytrawnych globtroterach i światowych relacjach jest to b.miłe że mogę Was czymś na tej trasie 

zaciekawić Yahoo .Mam tego świadomość i dziękuję tym bardziej Yahoo

- Kocham ptaszki i podróże, te małe i duże ...

karisss
Obrazek użytkownika karisss
Offline
Ostatnio: 4 lata 7 miesięcy temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

kiwi jaki koszt tej wycieczki na Majorce z biura statkowego?

KIWI
Obrazek użytkownika KIWI
Offline
Ostatnio: 8 lat 7 miesięcy temu
Rejestracja: 05 wrz 2013

karisss :

kiwi jaki koszt tej wycieczki na Majorce z biura statkowego?

Karisss ,zabij nie pamiętam 2011 rok to był Nea .Wystarczy ,że przedzwonisz do RC i spytasz jak na dzień dzisiejszy sprawa wygląda. Panie chętnie Ci podeślą na @ rozpiskę wycieczek z aktualnymi cenami.Co armator inne ceny.Albo super rozwiązaniem jest wejście na samą str.MSC - kopalnia wiedzy  http://www.msccruises.com/gl_en/select_your_country.aspxBiggrin bezpośrednie  sprawdzenie co i jak u źródła.Przy okazji polecam odprawę przed rejsem na tej stronie MSC.Unikniemy stania w kolejkach w terminalu i dłuższej procedury podczas zaokrętowania.Osobnym wejściem po dywaniku przejdziemy do szybkiego okienka,fotka do karty ,sposób płatności - got.,karta,depozyt ,drink do ręki ,fota z kołem ratunkowym i fruu na łódkę ROFL

- Kocham ptaszki i podróże, te małe i duże ...

karisss
Obrazek użytkownika karisss
Offline
Ostatnio: 4 lata 7 miesięcy temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

aaa,takie rozpiski,to ok,to ja mam w pracy,tylko,że ja zrozumiałąm,że wy wykupiliście w biurze na ststku,które,że tak powiem nie jest związane z RC i że tam jest inna cena i w RC inna ,w tym z RC jest polski przewodnik, a np.z tego statkowego jest jakiś tam inny. Sorki więc,ja inaczej to sobie wyobraziłam Wink

KIWI
Obrazek użytkownika KIWI
Offline
Ostatnio: 8 lat 7 miesięcy temu
Rejestracja: 05 wrz 2013

karissska,fakultety możesz wykupić w bp. przed rejsem lub w biurze wycieczek na statku.Ceny były identyczne.Są również pakiety wycieczek do zakupienia.np.kupujesz 2 a trzecia gratis.Określasz w jakim języku ma być przewodnik np. czy ang.niem.franc.hiszp.,jap. itd.Polskiego niestety nie było.Jeżeli płyniesz na rejs zakupiony w bp.dajmy na to że np w RC , z polskim pilotem przedewszystkim jest on zawsze droższy niż bez pilota, zakupiony bezpośrednio w MSC w tym samym terminie.Polski pilot na statku nie jest równoznaczny z fakultetami w jęz.polskim.Głównie opiekuje się turystami na statku ale nie podczas wszystkich wycieczek.Wycieczek np.na Majorce jest ok.5 np.jaskinie,zwiedzanie starówki Palmy,objazd po całej wyspie  itd.Pilot polski jest jeden więc może tylko podczas jednej wycieczki np.po starówce towarzyszyć turystom i przeprowadzić ją w jęz.polskim a do jaskiń już nie pojedzie.Tak więc do samych jaskiń jedzie kilka autokarów jeden z pilotem niemieckim,dwa np.z angielsko języcznym ,dwa z hiszpańskim itd.A Ty chcesz do jaskiń i wybierasz w jęz.jakim Ci odpowiada ale nie masz możliwości z  polskim pilotem.Mam nadzieję ,że teraz to już wszystko jasne.

- Kocham ptaszki i podróże, te małe i duże ...

karisss
Obrazek użytkownika karisss
Offline
Ostatnio: 4 lata 7 miesięcy temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

tak,dzięki Wink

Strony

Wyszukaj w trip4cheap