--------------------

____________________

 

 

 



Morskie opowieści w prezencie czyli majówkowy Rejs MSC Splendidą 2011 po M.Śródziemnym

243 wpisów / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
KIWI
Obrazek użytkownika KIWI
Offline
Ostatnio: 8 lat 6 miesięcy temu
Rejestracja: 05 wrz 2013
Morskie opowieści w prezencie czyli majówkowy Rejs MSC Splendidą 2011 po M.Śródziemnym

Obiecałam,słowa danego należy dotrzymywać zatem płyniemy .

- Kocham ptaszki i podróże, te małe i duże ...

momita
Obrazek użytkownika momita
Offline
Ostatnio: 4 lata 1 miesiąc temu
Rejestracja: 03 wrz 2013

pierwsza!!!!!!!!!!!!! Yahoo

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 7 godzin 26 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

ja juz mam kapok wiec jestem zwarta i gotowa Smile Jakie porty ? niech zgadne..bedzie Majorka, Tunis, Sycylia,Barcelona  ?

No trip no life

Peg
Obrazek użytkownika Peg
Offline
Ostatnio: 3 lata 3 tygodnie temu
Rejestracja: 06 wrz 2013

Niech będzie trzecia Yahoo

Asia
Obrazek użytkownika Asia
Offline
Ostatnio: 7 lat 7 miesięcy temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Kiwi, mam nadzieję, że to jeszcze nie jest cała relacja??? Lol

...nieważne gdzie, ważne z kim...

KIWI
Obrazek użytkownika KIWI
Offline
Ostatnio: 8 lat 6 miesięcy temu
Rejestracja: 05 wrz 2013

Dajcie coś skrobnąć Biggrin .Jak będę pisać pod taką presją zacznę się jąkać  Cray 2 

Mówiłam ,już mi awatara wcięło Dash 1

- Kocham ptaszki i podróże, te małe i duże ...

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 7 godzin 26 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Kiwi, to chyba jest Splendida prawda ?

No trip no life

KIWI
Obrazek użytkownika KIWI
Offline
Ostatnio: 8 lat 6 miesięcy temu
Rejestracja: 05 wrz 2013

Nelciowata :

Kiwi, to chyba jest Splendida prawda ?

Okazało się że nie tylko awatara wcięło ale i literkę Fool ,poprawiłam .Dobrze że ktoś trzyma rękę na pulsie,dziękuję Nelcia .

Na wstępie co i jak.
Mąż jest wielkim fanem wszelkich jednostek pływających z u-bootami na czele.Wiele lat słuchałam zachwytów na temat Titanica ,Queen Mary oraz reszty nawet wojskowej marynarki wojennej.
Przypadkiem dowiedziałam się o nowej nie tak wtedy jeszcze popularnej formie turystycznej tzw.cruisingu .Bingo.Tak więc nieczego się nie spodziewając M został szczęśliwym posiadaczem biletów na łajbę MSC Splendida w dniu swoich ,,okrągłych " urodzin .Otrzymał również w gratisie pasażerów nadbagażowych : ukochaną żonkę,,córunię wtedy 10 l. i synusia 16 l.

- Kocham ptaszki i podróże, te małe i duże ...

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 7 godzin 26 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

alez super, kolejny rejsik bardzo sie ciesze Wacko a moj mąż podobnie ma he he  Yahoo

No trip no life

KIWI
Obrazek użytkownika KIWI
Offline
Ostatnio: 8 lat 6 miesięcy temu
Rejestracja: 05 wrz 2013

Rejs wykupiony w RC w styczniu ,dzieci dzielnie nic tacie nie pisnęły do dnia ur. kwietniowych.Pozostały 3 tyg. na organizowanie spraw firmowych i jazda.

Wylot z W- wy do Mediolanu.

Stamtąd transferem MSC do portu w Genui.Odbiera nas busem na lotnisku Włoszka - kierowca z burzą loków na głowie Dash 1 .I tak jak miała narowistą fryzurę tak też kierowała ,ech włoski temperament Biggrin .Dwie godzinki jazdy-nie muszę mówić jak bardzo ucieszyłam się na widok odległego jeszcze portu Clapping .Statków masa ale wszyscy ucichli a wesoło było Biggrin jak zobaczyli ten jeden jedyny ...najbardziej monstrualny -NASZ Yahoo .M.przerwał ciszę ,,większego nie mogłaś zabukować ??? " ROFL .Jak kraść to miliony ale teraz to ja dopiero pomyślałam co ja zrobiłam Shok .Pływać potrafię ale wilkiem morskim nie jestem.Moje obawy odżyły,ogrom stali ,strach przed klaustrofobiczną kabiną i takie tam wynurzenia babskie Wacko

- Kocham ptaszki i podróże, te małe i duże ...

Peg
Obrazek użytkownika Peg
Offline
Ostatnio: 3 lata 3 tygodnie temu
Rejestracja: 06 wrz 2013

Początek jest ale gdzie są fotki ... Shok

Strony

Wyszukaj w trip4cheap