--------------------

____________________

 

 

 



ODLICZANKA i pogaduszki nie tylko turystyczne

33614 posts / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 8 godzin 50 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Dzień dobry,

Asiu, Basiu dziękuję za odliczanki. Jak miło,że można na was zawsze liczyć Air kiss

Faktycznie dzis zaczyna sie lato, choć temperaturowo jest z nami już od dawna. Zapowiadją niestety bardzo upalne lato z gwałtownymi burzami, tornadami etc

Byłam wczoraj na działce, a tam mega susza. Myślałam,że popadało tam w niedzielę,bo chyba wszędzie na Mazowszu był bardzo intensywny deszcz i nieżle podlało. Niestety okolice mojej działki burze i deszcze ominęły. Pech po prostu...

Papuas , gdzie jesteś ? cos dawno cię nie było. A może wyjechałeś gdzieś ?

Miłego dzionka wszystkim Preved

No trip no life

papuas
Obrazek użytkownika papuas
Offline
Ostatnio: 6 godzin 7 minut temu
Rejestracja: 22 maj 2021

jestem, jestem  tak się składa, że zarobiony (i urobiony) jestem   wymiana pokrycia dachu w ogródku działkowym żony  czyli co dzień wyjeżdżam na RODos i do roboty; niby powierzchnia niewielka, ale lata dają o sobie znać    pozostał mi ostatni narożnik gdzie drzewo ociera się przy wietrze o kant dachu  oczywiście jako inż.   Biggrin   wymyśliłem jak to wykonać, by było dobrze

papuas

Asia-A
Obrazek użytkownika Asia-A
Offline
Ostatnio: 2 dni 19 godzin temu
Rejestracja: 01 wrz 2015

papuas :

jestem, jestem  tak się składa, że zarobiony (i urobiony) jestem   wymiana pokrycia dachu w ogródku działkowym żony  czyli co dzień wyjeżdżam na RODos i do roboty; niby powierzchnia niewielka, ale lata dają o sobie znać    pozostał mi ostatni narożnik gdzie drzewo ociera się przy wietrze o kant dachu  oczywiście jako inż.   Biggrin   wymyśliłem jak to wykonać, by było dobrze

Papuas, to jesteś usprawiedliwiony. To praca inżyniersko - fizyczna pewnie na więcej niż jeden etat. Czy wyniki pracy nędą udokumentowane zdjęciem?

Chętnie to teoje ROD-os zobaczę Biggrin

Bye Zobacz mnie na Facebooku Relaks na drutach! Yes 3

Piea
Obrazek użytkownika Piea
Offline
Ostatnio: 8 godzin 38 minut temu
Rejestracja: 19 wrz 2017

Nel, no rekordzistką urlopową nie jestem, bo są w mojej firmie tacy którzy "uzbierali" jeszcze wiecej Biggrin , ale  fakt, jestem w pierwszej 10-tce! Acute

Papuas, no to masz niezłą robótkę z tym dachem; a może prościej by było ciachnąć to drzewo skoro zawadza? Lol chyba, że to pożądany cień, albo jakiś urodzajny owoc rodzi.... 

Asia cudnie Ci te naparstnice obrodziły, choć one wymagajace nie są wcale, sypią nasiona i są każdego roku:) u mnie też ich sporo, ale widziałam na Twojej fotce już masz piękne lilie, u mnie jeszcze w pąkach! za to róże teraz się mocno wdzięczą

 

a u mnie trwa "zemsta przedmiotów martwych" Sad jak sie zaczęło w grudniui od pieca i ekspresu  to "sypie się" wszystko po kolei) ; była juz lodówka, mój komputer, telefon a dzisiaj cały pierwszy dzień urlopu przelatałam po sklepach w poszukiwaniu zlewozmywaka Wacko 2 (pękł mi zlew, a raczej sama go załatwiłam- walnęłam ciężkim garem, jakoś mi się wyśliznął z mokrej ręki, a zlew byl lekki, z jakiegoś kompozytu , no i miał juz 20 lat ) ; no i powiem Wam że jest masakra.... zlewów w sklepach tysiące..., ale takiego żeby pasował do mojej "wyrżniętej w blacie dziury" ni cholery nie ma nigdzie! kupiliśmy jakiegoś Franke, rozmiarowo wydawał się ok, i pasowałby ale niestety okazało się, żeby go zamontowac trzeba by zdemolowac pół kuchni, wymienić blat  i przestawić zmywarkę w inne miejsce (ma jakies dziwne ranty pod spodem , że nijak nie idzie go wpasować; mąż mi powycinał  wyrzynarką jeszcze bardziej tą dziurę pod ten zlew, ale wyszło inne "szydło z worka" Sad jutro ten zlew pojedzie na wycieczkę z powrotem do sklepu, i nie wiem co dalej....? jestem załamana Sad ; żeby człowiek był mądry, to od razu kupiłby ze 3 sztuki wtedy jak montowała się nowa kuchnia, schował to to na strych  i dziś byłoby po problemie....' tak więc fajnie zaczął mi się przymusowy urlopik Lol 

Piea

Bajka831
Obrazek użytkownika Bajka831
Offline
Ostatnio: 2 dni 18 godzin temu
Rejestracja: 26 lis 2014

Good-morning

Czwartek 22 CZERWCA

173 dzień roku

25 tydzień

 imieniny obchodzą:  Paulina i Tomasz 

lato sdd

Do wyjazdu marzeń pozostało:

Na prowadzeniu jest Bajka...

100 dni - pora dokarmić też włoskie koty- Tropea, nasz włoski pierwszy raz Katzen-smilies- 0002 Sun bespectacled

Żelek - 96 dni - Polinezja Francuska czyli wymarzony urlop w raju )) 

NOWOŚĆ ! - Piea -87 dni -Tropea w Kalabrii WŁOCHy - Tropea - KALABRIA 13448776314 - Allegro.pl

NOWOŚĆ !  - Bajka - 64 dni - Lasy, jeziora, ognisko czyli okrągłe urodziny po mojemu - Bory tucholskie 

NOWOŚĆ ! - 38 dni - Jorguś na Maderze      

Achernar51swiat - 22 dni - Peloponez w Grecji 

Alamed - 8 dni - Kajakiem po Pilicy 

 Bajka - 2 dni - Szwajcaria Kaszubska warta powrotu, tym razem Chmielno     

papuas
Obrazek użytkownika papuas
Offline
Ostatnio: 6 godzin 7 minut temu
Rejestracja: 22 maj 2021

Good-morning

Piątek 23 CZERWCA

174 dzień roku

25 tydzień

 imieniny obchodzą:  Wanda i Zenon

świętują:   ojcowie

Do wyjazdu marzeń pozostało:

Na prowadzeniu jest Bajka...

99 dni - pora dokarmić też włoskie koty- Tropea, nasz włoski pierwszy raz Katzen-smilies- 0002 Sun bespectacled

Żelek - 95 dni - Polinezja Francuska czyli wymarzony urlop w raju )) 

NOWOŚĆ ! - Piea -86 dni -Tropea w Kalabrii WŁOCHy - Tropea - KALABRIA 13448776314 - Allegro.pl

NOWOŚĆ !  - Bajka - 63 dni - Lasy, jeziora, ognisko czyli okrągłe urodziny po mojemu - Bory tucholskie 

                           37 dni - Jorguś na Maderze      

Achernar51swiat - 21 dni - Peloponez w Grecji 

Alamed - 7 dni - Kajakiem po Pilicy 

 Bajka - 1 dzieńSzwajcaria Kaszubska warta powrotu, tym razem Chmielno     

papuas

Asia-A
Obrazek użytkownika Asia-A
Offline
Ostatnio: 2 dni 19 godzin temu
Rejestracja: 01 wrz 2015

Papuas, fajnie, że można na Ciebie liczyć. Popraw dzień , d\zisiaj jest piątek Biggrin

We wrocławiu trochę popadalo ale dalej duchota.

Bye Zobacz mnie na Facebooku Relaks na drutach! Yes 3

papuas
Obrazek użytkownika papuas
Offline
Ostatnio: 6 godzin 7 minut temu
Rejestracja: 22 maj 2021

Biggrin   poprawione; skoro świt była burza z normalnym gradem, ale też duchota pozostała   piszę "normalnym", bo z 10 lat temu padał nienormalny - płaskie dyski wielkości męskiej dłoni (bez palców oczywiście) i samochody z powybijanymi szybami i wgniotami na karoserii, mój też był u blacharza

papuas

papuas
Obrazek użytkownika papuas
Offline
Ostatnio: 6 godzin 7 minut temu
Rejestracja: 22 maj 2021

Good-morning

Sobota 24 CZERWCA

175 dzień roku

25 tydzień

 imieniny obchodzą:  Danuta i Jan

Do wyjazdu marzeń pozostało:

Na prowadzeniu jest Bajka...

98 dni - pora dokarmić też włoskie koty- Tropea, nasz włoski pierwszy raz Katzen-smilies- 0002 Sun bespectacled

Żelek - 94 dni - Polinezja Francuska czyli wymarzony urlop w raju )) 

NOWOŚĆ ! - Piea -85 dni -Tropea w Kalabrii WŁOCHy - Tropea - KALABRIA 13448776314 - Allegro.pl

NOWOŚĆ !  - Bajka - 62 dni - Lasy, jeziora, ognisko czyli okrągłe urodziny po mojemu - Bory Tucholskie 

                           36 dni - Jorguś na Maderze      

Achernar51swiat - 20 dni - Peloponez w Grecji 

Alamed - 6 dni - Kajakiem po Pilicy 

 Bajka - chyba wyjechała Szwajcaria Kaszubska warta powrotu, tym razem Chmielno     

   wszyscy się bawią i podlewają działki to ktoś musi

papuas

Piea
Obrazek użytkownika Piea
Offline
Ostatnio: 8 godzin 38 minut temu
Rejestracja: 19 wrz 2017

Papuas, no nie tylko podlewaniem człowiek żyje:) , ale fakt, zabawą czasami  też! Lol ; a w kwestii odliczankowej - to zawsze można na Ciebie liczyc ! Super! 

(współczuje tego gradu z dyskami z nieba! nigdy czegoś takiego "nie przeżyłam" i niech już tak pozostanie!;)) ; pamiętam za to inny grad (jak jajka) z huraganem, który zamienił nam ogród w istne pobojowisko ... więc nie chcę sobie nawet wyobrażać co by mogły narozrabiać takie dyski! (auto na szczęście było w garażu) , ale drzewa połamało mi całkiem spore! 

Dobranoc i Miłej Niedzieli jutro!,

a ja odmeldowuje się na tydzień Lol nie da się żyć bez zlewozmywaka....totalny paraliż kuchni! i robi się już niezłe "burdello-bum-bum" Lol   ( w końcu zamówilismy na konkretny wymiar, ale na realizację takiego zamówienia trzeba czekac 8-10 dni! Sad ) , więc czmycham z domu i to juz za półtorej doby! ))  jutro pakowanko, więc pewnie nie znajdeę czasu żeby tu do was zajrzeć...; a szczegóły będą po powrocie Lol 

Bye

Piea

Strony

Wyszukaj w trip4cheap