--------------------

____________________

 

 

 



ODLICZANKA i pogaduszki nie tylko turystyczne

33679 posts / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 2 godziny 19 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Dzień dobry, 

witam was niedzielnie,ale wcale nie leniwie 

U mnie suszy ciąg dalszy, nie ma opadów ani w domu ani na działce . poza jakimś kilkusekundowym kapaniem. Wciąż więc niestety podlewanie i warzyw i kwiatów.Trawa żółta .

Piea, piękne masz kwiaty  w ogródku a kawka na tarasie z takim widokiem to prawdziwa radość. A życie sklada się właśnie z takich małych radości. Ale pech z tym zlewem, ale widzisz nie ma tego złego.. tak się wszystko dobrze poukładało ,że wyszedł pewnie jakiś fantastyczny wyjazd. Jedziesz z mężem czy z kumpelą ? Pakuj się więc i opowiesz nam wszystko po powrocie. 

To i ja się pochwalę kolażem kwiatowym

Papuas współczuję gradu i wizyty u blacharza , pewnie pare złotych kosztowało ? Udało się drzewko przyciąć czy inne rozwiązanie ci przyszło do głowy ? Asia dobrze prawi, pochwal sie fotką.

Milej niedzieli Ssun-Flower4You

No trip no life

Asia-A
Obrazek użytkownika Asia-A
Online
Ostatnio: 1 godzina 22 minuty temu
Rejestracja: 01 wrz 2015

Good-morning

PONIEDZIAŁEK 26 CZERWCA

177 dzień roku

26 tydzień

 imieniny obchodzą:  Dawid, Jan

Do wyjazdu marzeń na prowadzeniu jest Bajka...

96 dni - pora dokarmić też włoskie koty- Tropea, nasz włoski pierwszy raz Katzen-smilies- 0002 Sun bespectacled

Żelek - 92 dni - Polinezja Francuska czyli wymarzony urlop w raju )) 

NOWOŚĆ ! - Piea -83 dni -Tropea w Kalabrii WŁOCHy - Tropea - KALABRIA 13448776314 - Allegro.pl

NOWOŚĆ !  - Bajka - 60 dni - Lasy, jeziora, ognisko czyli okrągłe urodziny po mojemu - Bory Tucholskie 

                           34 dni - Jorguś na Maderze      

Achernar51swiat - 18 dni - Peloponez w Grecji 

Alamed - 4 dni - Kajakiem po Pilicy 

Piea- to już dzisiaj - podróż w nieznane  Strona Główna - Podróż w nieznane

 


 

Bye Zobacz mnie na Facebooku Relaks na drutach! Yes 3

Asia-A
Obrazek użytkownika Asia-A
Online
Ostatnio: 1 godzina 22 minuty temu
Rejestracja: 01 wrz 2015

Dzień dobry!

Upałów ciąg dalszy. Podobno ma przejść front deszczowy. Ale tak jak z poprzednim – u jednych popadało – u innych nie. U nas trochę przed weekendem mocniej popadało, ale wcześniej było tak, że jak z jednej strony Wrocławia była ulewa to z drugiej strony suchutko albo koło domu kropiło a ulicę dalej sucho, he he.

Papuas, jak tam dach na altance – skończony? – jest dokumentacja fotograficzna?

Pozdrawiam i życzę miłego dnia!

Bye Zobacz mnie na Facebooku Relaks na drutach! Yes 3

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 2 godziny 19 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Good-morning

WTOREK 27 CZERWCA

178 dzień roku

26 tydzień

 imieniny obchodzą: MariaWładysław 

Do wyjazdu marzeń na prowadzeniu jest Bajka...

95 dni - pora dokarmić też włoskie koty- Tropea, nasz włoski pierwszy raz Katzen-smilies- 0002 Sun bespectacled

Żelek - 91 dni - Polinezja Francuska czyli wymarzony urlop w raju )) 

NOWOŚĆ ! - Piea -82 dni -Tropea w Kalabrii WŁOCHy - Tropea - KALABRIA 13448776314 - Allegro.pl

NOWOŚĆ !  - Bajka - 59 dni - Lasy, jeziora, ognisko czyli okrągłe urodziny po mojemu - Bory Tucholskie 

                           33 dni - Jorguś na Maderze      

Achernar51swiat - 17 dni - Peloponez w Grecji 

Alamed - 3 dni - Kajakiem po Pilicy 

 

 


 

No trip no life

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 2 godziny 19 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Doberek,

U mnie dziś od rana deszczowo, nareszcie *preved*, ach jak się cieszę.Bedzie czym oddychać i roślinkki odżyją, nawet trawa sie zazieleni. Ależ ten klimat zmienia się na naszych oczach. Nie pamiętam,aby tak były kiedykolwiek długie przerwy między opadami przy tak wysokiej temperaturze. Dziś za to odpoczywamy od upałów.

Piea pewnie wakacjuje już gdzieś w fajnym miejscu,albo złapała last minutową objazdówkę

Alamed, czy twoje kajaczki za parę dni aktualne? wybierasz się na nad Pilicę ?

Basia, jak tam w nowej robocie ? 

Miłego dzionka wszystkim Ssun-Flower4You

No trip no life

Asia-A
Obrazek użytkownika Asia-A
Online
Ostatnio: 1 godzina 22 minuty temu
Rejestracja: 01 wrz 2015

Witam w środę. Wczoraj przedwczoraj i wczoraj zdrowo popadał, więc nie trzeba podlewać Biggrin .Jest więc czas na foto. Papuas jak tam daszek na działce, było oblewanie (nie przez deszcz?

 

Bye Zobacz mnie na Facebooku Relaks na drutach! Yes 3

papuas
Obrazek użytkownika papuas
Online
Ostatnio: 28 minut 11 sekund temu
Rejestracja: 22 maj 2021

Good-morning

ŚRODA 28 CZERWCA

179 dzień roku

26 tydzień

 imieniny obchodzą: Ireneusz i Leon, 

Do wyjazdu marzeń na prowadzeniu jest Bajka...

94 dni - pora dokarmić też włoskie koty- Tropea, nasz włoski pierwszy raz Katzen-smilies- 0002 Sun bespectacled

Żelek - 90 dni - Polinezja Francuska czyli wymarzony urlop w raju )) 

NOWOŚĆ ! - Piea -81 dni -Tropea w Kalabrii WŁOCHy - Tropea - KALABRIA 13448776314 - Allegro.pl

NOWOŚĆ !  - Bajka - 58 dni - Lasy, jeziora, ognisko czyli okrągłe urodziny po mojemu - Bory Tucholskie 

                           32 dni - Jorguś na Maderze      

Achernar51swiat - 16 dni - Peloponez w Grecji 

Alamed - 2 dni - Kajakiem po Pilicy 

 

 


 

papuas

papuas
Obrazek użytkownika papuas
Online
Ostatnio: 28 minut 11 sekund temu
Rejestracja: 22 maj 2021

powitać środowo   niepokoją mnie Asia Twoje pytania o daszek i uroczyście oświadczam, że żadnych usług w tym zakresie nie świadczę  Biggrin    a daszek tak, ukończony i właśnie oblewanie przez deszcz jest jak najbardziej wskazane, bo to kontrola wykonanej roboty   w dwóch miejscach go poprawiałem - obcinałem narożnik by drzewo nie tarło; no i w innym gdzie drewno (dobrze, że na niewielkiej powierzchni) spróchniało     te Twoje żółte kwiatki w ostatnim rzędzie bardzo mi się kiedyś podobały, teraz nieco mniej - szalenie ekspansywne; już dwa razy karczowałem i znów muszę   kawy nie stawiam, bo zasadniczo herbatowy jestem  i tylko czasami w gościach jak ktoś postawi   Biggrin

papuas

Asia-A
Obrazek użytkownika Asia-A
Online
Ostatnio: 1 godzina 22 minuty temu
Rejestracja: 01 wrz 2015

Papuas, szkoda, że nie świadczysz usług dekarskich, mam duży dach - robota by się znalazla Biggrin .

To do wyboru kawka i herbatka.

Miłego dnia!

Bye Zobacz mnie na Facebooku Relaks na drutach! Yes 3

Basia A.
Obrazek użytkownika Basia A.
Online
Ostatnio: 4 minuty 22 sekundy temu
Rejestracja: 15 lip 2017

U mnie w pracy... No, powoli się rokręcam, zobaczymy jak to będzie, źle nie nie jest na ten moment, choć wciąż to za wcześnie, aby cokolwiek powiedzieć Biggrin

Strony

Wyszukaj w trip4cheap