--------------------

____________________

 

 

 



ODLICZANKA i pogaduszki nie tylko turystyczne

33675 posts / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 1 dzień 5 godzin temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Good-morning

CZWARTEK 29 CZERWCA

179 dzień roku

26 tydzień

 imieniny obchodzą:  BeataPawełPiotr 

Do wyjazdu marzeń na prowadzeniu jest Bajka...

93 dni - pora dokarmić też włoskie koty- Tropea, nasz włoski pierwszy raz Katzen-smilies- 0002 Sun bespectacled

Żelek - 89 dni - Polinezja Francuska czyli wymarzony urlop w raju )) 

NOWOŚĆ ! - Piea -80 dni -Tropea w Kalabrii WŁOCHy - Tropea - KALABRIA 13448776314 - Allegro.pl

NOWOŚĆ !  - Bajka - 57 dni - Lasy, jeziora, ognisko czyli okrągłe urodziny po mojemu - Bory Tucholskie 

                           31 dni - Jorguś na Maderze      

Achernar51swiat - 15 dni - Peloponez w Grecji 

Alamed - 1 DZIEŃ- Kajakiem po Pilicy 

 

 


 

No trip no life

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 1 dzień 5 godzin temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Dzień dobry wszystkim,

Piszę wszystkim, choć wiem niestety  .. jest nas coraz mniej, została tylko garsteczka. Akywnych osob piszących cokolwiek choćby co kilka dni jest tyle ile palców u jednej ręki. Szkoda ,że tak sie dzieje, szkoda naszego forum..

Dzisiaj taki dość popularny imieninowo dzień, bo Piotra i Pawła . Jeśli  tacy zaglądają do nas na forum, to wszystkiego najlepszego .

Alamed, wyjazd jutro aktualny ? Wybierasz się ?

Basiu, trzymam kciuki aby nowa praca okazała sie strzałem w 10 Yes 3

Miłego dzionka wszystkim Ssun-Flower4You

No trip no life

Dana_N
Obrazek użytkownika Dana_N
Offline
Ostatnio: 1 tydzień 3 dni temu
Rejestracja: 07 paź 2013

Witajcie Smile

Wróciłam z moich niezwykle długich wakacji. Pobyt na Zanzibarze bardzo udany, to naprawde urocze miejsce, chociaż bieda bardzo kłuje w oczy.

Po Zanzibarze krótki pobyt w Polsce, spotkanie z moją córką i wizyta w Teatrze Muzycznym w Łodzi, gdzie występuje ona  w kolejnym musicalu, tym razem w "Nędznikach". Niezwykłe przedstawienie, zakończone owacją na stojąco, chyba najlepszy spektakl, jaki widziałam. Ponad 3 godziny...ale nikt nerwowo nie spoglądał na zegarek, kiedy sie skończy. Jak tyko macie ochotę  zobaczyć ten musiacal w Łodzi, to bardzo polecam.

Wracając z Polski do Anglii, przywiozłam moją szkolną koleżankę na wakacje do Bournemouth. Zmęczona róznymi życiowymi problemami spędziła u mnie jedenaście dni...i zobaczyła najpiękniejsze miejsca w mojej okolicy. Durdle Door, Corfe Castle, Old Harry Rocks, Stonehenge... Wyjeżdżając twierdziła, że to były najpiękniejsze wakacje w życiu. Znamy się 48 lat...i wciąz się świetnie dogadujemy.

Teraz czas na powrót do pracy...i może do zaległej relacji z Kanady???

Pozdrawiam Was Heart

Asia-A
Obrazek użytkownika Asia-A
Offline
Ostatnio: 6 godzin 49 minut temu
Rejestracja: 01 wrz 2015

Witaj Dana. Ale zrobiłaś sobie maraton urlopowy. Bardzo ciekawy program i bardzo różnorodny. Spotkanie z koleżanką i możliwość pokazania jej twoich miejsc – jak widać również dla niej bezcenna. Wypoczęłaś fizycznie i psychicznie? Nie odzwyczaiłaś się od pracy Biggrin

Chętnie poczytam dalszy ciąg Kanady ale też chętnie zobaczę parę foto minionego urlopu.

Zaglądaj do nas częściej,

 Papuas żółte kwiatki (nie wiem jak się nazywają) faktycznie są ekspansywne i co rusz same gdzieś wyrastają. Tym razem wyrosła kempka koło oczka wodnego i całkiem nieźle się prezentuje.

A u mnie dzisiaj, po wczorajszym słonecznym i gorącym popołudniu, pochmurno, być może nawet popada.  Prognoza na weekend pokazuje około 25 stopni.

Pozdrawiam i życzę miłego dnia.

Bye Zobacz mnie na Facebooku Relaks na drutach! Yes 3

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 1 dzień 5 godzin temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Good-morning

PIĄTEK 30 CZERWCA

180 dzień roku

26 tydzień

 imieniny obchodzą:  EmiliaLucynaWładysława 

Do wyjazdu marzeń na prowadzeniu jest Bajka...

92 dni - pora dokarmić też włoskie koty- Tropea, nasz włoski pierwszy raz Katzen-smilies- 0002 Sun bespectacled

Żelek - 88 dni - Polinezja Francuska czyli wymarzony urlop w raju )) 

NOWOŚĆ ! - Piea -79 dni -Tropea w Kalabrii WŁOCHy - Tropea - KALABRIA 13448776314 - Allegro.pl

NOWOŚĆ !  - Bajka - 56 dni - Lasy, jeziora, ognisko czyli okrągłe urodziny po mojemu - Bory Tucholskie 

                           30 dni - Jorguś na Maderze      

Achernar51swiat - 14 dni - Peloponez w Grecji 

Alamed - to już dziś ? - Kajakiem po Pilicy 

 

 


 

No trip no life

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 1 dzień 5 godzin temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Dzien dobry,

U mnie wieczorem ostro popadało i dobrze,  a od rana już lampa i ma być upał 27 C 

Żegnamy dziś czerwiec , jaki dla was był ? Dla mnie przede wszstkim bardzo, bardzo suchy ,ale przepiękny kwiatowo . Zarzuciłam też prawie siłownię, chodzę ale rzadko. Wolę jogę ogrodową ha ha .Ciekawe co lipiec nam przyniesie pogodowo i w ogóle

Dana, witaj po powrocie Preved Fajnie,że urlop na Zanzibarze taki udany i wypoczęłaś. A z córy możesz byc naprawdę dumna . Jeżdżąc do Bournemouth te miejsca o których wspomniałaś też zwiedziłam, faktycznie piękne i wcale się nie dziwię opinii koleżanki.Może namówisz koleżankę na relację u nas ? 

Asiu, te żółte kwiatki to według mnie tojeść kropkowana. Fajnie ,że ekspansywna, można zrobić ciekawą rabatkę. U mnie niestety nie rośnie..

To ogrodowy żarcik na wesoły piątek

Pięknego dnia kochani Ssun-Flower4You

No trip no life

papuas
Obrazek użytkownika papuas
Offline
Ostatnio: 3 godziny 58 minut temu
Rejestracja: 22 maj 2021

Myślę, że Nel może mieć rację co do nazwy rośliny (jak będę na ROD-os posprawdzam szczegóły). Rozprzestrzenia się przez kłącza i tak jak pisałem: wydawało mi się, że ją wykarczowałem, bo kilka lat się nie ujawniała. W zeszłym roku odrosła (musiał pozostać w ziemi kawalątek kłącza mimo że ryłem jak koparka). Teraz znowu będę karczował i wsadzę ją do zamkniętego wkopanego pojemnika (plastikowego wiadra), by już nigdy nie wymknęła się spod kontroli.

papuas

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 1 dzień 5 godzin temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Good-morning

SOBOTA 1 LIPCA

181 dzień roku

26 tydzień

 imieniny obchodzą:  HalinaMarianOtton  

Do wyjazdu marzeń na prowadzeniu jest Bajka...

91 dni - pora dokarmić też włoskie koty- Tropea, nasz włoski pierwszy raz Katzen-smilies- 0002 Sun bespectacled

Żelek - 87 dni - Polinezja Francuska czyli wymarzony urlop w raju )) 

NOWOŚĆ ! - Piea -78 dni -Tropea w Kalabrii WŁOCHy - Tropea - KALABRIA 13448776314 - Allegro.pl

NOWOŚĆ !  - Bajka - 55 dni - Lasy, jeziora, ognisko czyli okrągłe urodziny po mojemu - Bory Tucholskie 

                           29 dni - Jorguś na Maderze      

Achernar51swiat - 13 dni - Peloponez w Grecji 

 Nowość!!! Alamed -13 dni powrót w góry Śnieżnik i skybrige  

 


 

No trip no life

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 1 dzień 5 godzin temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Doberek,

witam was weekendowo, sobotnio Preved

Zaczynamy najbardziej letni, wakacyjny miesiać czyli lipiec. W Wwie już czuć wakacje, jeżdzi sie po ulicach dużo,dużo lepiej w sensie rucch jest mneijszy. Z drugiej jednak strony ruszyły różne roboty drogowe, z którymi drogowcy czekali właśnie na wakacje  

Papuas, nie wiedziałam ,że tojeść jest tak mocno eskpansywna . U mnie takim szybko rozprzestrzeniającym sią kwiatem jest margerytka. Bardzo je lubię,ale zarastają mi niestety rabaty i musze tępić.

Jakie macie plany weekendowe ?

Radek jak się masz ? Może pomału dasz radę wrócić do nas ? Czekamy Yes 3

Miłego łikendosa Ssun-Flower4You

No trip no life

Asia-A
Obrazek użytkownika Asia-A
Offline
Ostatnio: 6 godzin 49 minut temu
Rejestracja: 01 wrz 2015

Pisałam wczoraj rano z Alamed. Dzisiaj rano wyruszyła na „kajakowe” wakacje. Kazała wszystkich serdecznie pozdrowić i prosiła o kolejny wpis na odliczance wyjazd  14 lipca  :

Nowość!!! Alamed powrót w góry Śnieżnik i skybrige 

Nel, jeśli dasz radę dzisiaj dopisać do odliczanki? - jak nie to jutro odliczającego proszę o dopisanie. Kto chętny na jutro - może Ty Mabro?

Bye Zobacz mnie na Facebooku Relaks na drutach! Yes 3

Strony

Wyszukaj w trip4cheap