--------------------

____________________

 

 

 



ODLICZANKA i pogaduszki nie tylko turystyczne

33614 posts / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
fragola
Obrazek użytkownika fragola
Offline
Ostatnio: 2 lata 7 miesięcy temu
Rejestracja: 02 mar 2014

Owoce polecam te, na które jest sezon. W czasie mojego pobytu nie było dobrych mango, ale przepyszne ananasy. Kawa z Kostaryki smakuje mi bardzo. Warto kupić. Ja kupowałam w zwykłych marketach, ale w nich trudno o ziarnistą(taką kupisz bez problemu na jakiejś plantacji), chociaż mnie udało się. Kuchnia jest dość tłusta, dużo smażą(platany), ale ten ryż z fasolą naprawdę smaczny.Tych cevicherie jest sporo, a ja uwielbiam ceviche. Na targu kupiłam świeże owoce kakaowca.

lamia
Obrazek użytkownika lamia
Offline
Ostatnio: 1 rok 6 miesięcy temu
Rejestracja: 27 wrz 2013

Nelu, nie sprawdzałam ile będę musiała czekać na prom zdaję się na żywioł. Dirol

Czekam niecierpliwie na Twoją relację z Kostaryki - może po rar kolejny podążę Twoimi śladami. Szczęśliwej podróży i mnóstwa wrażeń Ci życzę. Molot 2

Lecę wyciągać walizki. Walizki 2

Podróż to jedyny zakup, który czyni Cię bogatszym.

Bajka831
Obrazek użytkownika Bajka831
Offline
Ostatnio: 2 dni 10 godzin temu
Rejestracja: 26 lis 2014

Lamia, Nelu życzę super wrażeń na wyjazdach, poczucia WOLNOŚCI i NORMALNOŚCI, cieszę się że lecicie Sun bespectacled

Ja dziś byłam u tego lakarza bezpośrednio, osluchal mnie i wszystko jest ok, to tylko kwestia spływania z zatok, dostałam spray i gitara. Coraz bardziej już zaczynam czuć wyjazd, to 3 tyg, jutro po msc przerwie mamy z nela zajęcia w żłobku integracyjnym. Nela od tygodnia widać poprawę sporą, także na razie odetchnelam, ale jutro jeszcze psi kardiolog wizyta zobaczymy co powie.

Wczoraj weszłam do centrum ogrodniczego po dwa hiacynty do sypialni by pachniało a wyszłam z całą plandeka bratków, już posadzone na balkonie na parapecie, super uwielbiam jak już są kwiaty, bo mamy stół w salonie przy samym oknie a nie mamy firanek, więc fajnie się je czy piję tea z widokiem na tyle kwiatów Sun-smilie girl  031

Miłego dzionka Sun bespectacled

Dana_N
Obrazek użytkownika Dana_N
Offline
Ostatnio: 2 miesiące 1 dzień temu
Rejestracja: 07 paź 2013

Nel :

Dziś do rozpoznania mamy inny obiekt .. to znany most w wersji nocnej Biggrin

Słonecznego dnia Ssun-Flower4You

Wygląda jak Most Swiętokrzyski w Warszawie Smile

Bajka831
Obrazek użytkownika Bajka831
Offline
Ostatnio: 2 dni 10 godzin temu
Rejestracja: 26 lis 2014

No właśnie mnie się kojarzy z mostem jaki widziałam wieczorem wracając z koncertu ze stadionu narodowego w 2019, ale nie jestem pewna czy to właśnie ten przy stadionie.... 

Bajka831
Obrazek użytkownika Bajka831
Offline
Ostatnio: 2 dni 10 godzin temu
Rejestracja: 26 lis 2014

      Good-morning 

Dziś jest CZWARTEK 

  22 KWIETNIA

znak zodiaku: BYK

Imieniny obchodzą

  Kaja,Gajusz,Łukasz 

Dziś Swiatowy Dzień Ziemi Sun-smilie girl  031

Zmiana w czołówce ...Na prowadzeniu  jest DANA !!!

Dana - 211 dni -  Buenos Dias Cuba  Buenos Dias Cuba Opinie • Informacje • Relacje • Oferty •

Radek - 174 dni do Hong Kongu w ..."W Hong Kong"-

Bajka - 132 dni -widokówka pod Sandomierzem  

Dana - 118 dni  - Jak nie daleko, to blisko - Kornwalia p=kornwalia | Wonderland Tours

Margerytka - 100 dni - powrót do źródeł, czyli Kenia z odrobiną Tanzanii Znalezione obrazy dla zapytania KENIA SAFARI

Bajka - 87 dni - Powrót do AgroAlpaka - Mrągowo, tym razem w letnim wydaniu  

NOWOŚĆ ! - Achernar - 76 dni - 3 tygodniowy objazd po Grecji  Santorini. Atrakcje i przewodnik po raju czasów pandemii - Wojażer

Bajka-50dni -  rowerowy Hel  Białogóra - ciekawe miejsca na rower

Margerytka-41 dni-niespodzianka dla męża ,czyli  Ssun-pedalekpo Bieszczadach i sprawdzenie co z kondycją Bieszczady - Bieszcczdy w obiektywie Wiktora Barona

Alamed -41 dni Słowacja- Mała Fatra- trekking po ukwieconych halach 

Bajka - 23 dni - Naxos i Amorgos - odkrycie kolejnych , mniej znanych wysepek greckich  

 Margerytka -7dni - wypad rowerowy w Bieszczady w poszukiwaniu..."straconego czasu" Bieszczady - przewodnik dla turystów | mubi.pl

NOWOŚĆ ! Nel  - 2 dni - w poszukiwaniu leniwców w Kostaryce  Kostaryka: Najlepsze oferty

Lamia -TO JUŻ DZIŚ - odkrywanie uroków cudownej La Gomery   MolotLA GOMERA (Wyspy Kanaryjskie) - Zwiedzanie, Ciekawe miejsca i Atrakcje CUDOWNEGO WYJAZDU I WRAŻEŃYahoo 

Miłego dnia 8

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Online
Ostatnio: 50 minut 7 sekund temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Dzień dobry,

coś mokry ten czwartek o poranku Sun-smilie girl  246 Słoneczko obudż sie i wyjdż do nas, czekamy Yes 3

Achernar gratulacje pieknej podrózy  Preved Super plany wyjazdowe i to 3 tygodnie ..

Achernar- 76 dni - 3 tygodniowy objazd  po Grecji  Santorini. Atrakcje i przewodnik po raju czasów pandemii - Wojażer

Lamia,i ja tobie życzę ci szybkiej podrózy i fantastycznego wypoczynku na wyspie.Pewnie teraz juz lecisz gdzień nad Europa...Molot  Mam nadzieję,że La Gomera oczaruje cię , podobnie jak mnie. Ciekawa jestem co co sie uda zobaczyć i jak hotel po przebudowie..Odzwyaj się do nas i wrzucaj fotki 

Dana, jasne , strzał w 10 Good Good To oczywiście most świętokrzyski w stolicy. Trzeba przyznać ,że jest całkiem ładny a szczególnie fajnie wygląda nocą.. 

Bajka, pokaż swoje dzieło balkonowe Sun- 5 Ja też uwielbiam bratki . Fajnie,bo same sie rozsiewają ..

Fragola,ceviche i fasolę z ryżem na pewno potestuję. Kawę może prezentowo tez gdzieś kupię. No i mam nadzieję, spróbować lokalnego rumu Drinks

Dziś przede mna test antygenowy, bo nie chcę czekać do jutra, do ostatniej chwili .. wyniki mają być po 12 godzinach. No i pomału zaczynam się szykowac do wyjazdu 

Kolejny , piekny most do odcyfrowania..

Pięknego czwartku Ssun-Flower4You

No trip no life

megizak
Obrazek użytkownika megizak
Offline
Ostatnio: 1 rok 2 tygodnie temu
Rejestracja: 28 paź 2013

Nelciu i Lamia udanego wyjazdu. Faktycznie ilość papierów przeraża, ja w końcu mogłam się zarejestrowac na szczepienie. Dzisiaj straciłam dawke Moderny, na którą 

mogłam się załapac przez przypadek, bo ktos zrezygnował, a ja nie dałam rady. 

megi zakopane

fragola
Obrazek użytkownika fragola
Offline
Ostatnio: 2 lata 7 miesięcy temu
Rejestracja: 02 mar 2014

Nel, wygląda na mosta Karola, ale ja byłam w Pradze w 1993 czyli mogłam nie odszyfrować.

Kostaryka zaskoczyła mnie rygorystycznym podejsciem do natury. W parkach narodowych przed wejściem sprawdza sie czy ludzie nie wnoszą jedzenia, plastiku.

Przeżyłam tam (Quepos) najmocniejsze trzęsienie ziemi w swoim życiu, naprawdę mocno odczuwalne- lóżko się przesuwało.

Bon voyageYes

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Online
Ostatnio: 50 minut 7 sekund temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Megi, oj to szkoda, bo juz byś miała z głowy pierwszą dawkę i to Moderna ! Ale może się uda szybko złapać termin ? 

Fragola, most jest znacznie bliżej Biggrin Wody w plastikowej butelece też nie mozna wnieść ?  W okolicach Quepos będę ale mam nadzieję,że takich przygód uniknę  . Trzesienie ziemi juz przezyłam..na szczęscie niewielkie

A ja mam dzis trochę doła przedwyjazdowego Sad przepłaciłam, bo cena w tym tyg. mocno spadła i w rezultacie grupa podwoiła się , duzo osób będzie..a nie mała , kameralna grupka.

Robilam dziś test antygenowy, spoko ..da się przeżyć

No trip no life

Strony

Wyszukaj w trip4cheap