--------------------

____________________

 

 

 



ODLICZANKA i pogaduszki nie tylko turystyczne

33614 posts / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 7 godzin 37 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Doberek,

witanko weekendowe, sobotnie Preved

Dziewczyny dzisiaj jest Dzień Doceniania Męża, więc z tej okazji można a nawet trzeba  zaserwować połówce coś wyjątkowo miłego.. Ssun-Flower4You 

Może śniadanko do łożka będzie fajnym pomysłem? jak nie dziś to jutro..

 Śniadanie do łóżka

Jak tam zimowiosna się u was rozwija ? Biggrin  ale nie tylko u nas taki dramat pogodowy. W Czechach spadło nawięcej śniegu w kwietniu od 25 lat ..

Asiu, jak po szczepieniu żyjesz ? wszystko ok , nie masz żadnych objawów poszczepiennych ? 

Oj przy tej pogodzie bez kawki sie dziś pewnie nie obędzie.. kto zaserwuje ?

Udanego wypoczynku sobotniego Sun-smilie girl  273 

No trip no life

megizak
Obrazek użytkownika megizak
Offline
Ostatnio: 1 rok 2 tygodnie temu
Rejestracja: 28 paź 2013

No to się narobiło.... moje dwie odliczanki i Nelcia mnie wyprzedziła o 5 minut. 

Ale czemu są dwie odliczanki moje to tego nie wiem. 

megi zakopane

Asia-A
Obrazek użytkownika Asia-A
Offline
Ostatnio: 2 dni 17 godzin temu
Rejestracja: 01 wrz 2015

 

 Nel, szczepiłam się Astrą. Wczoraj tylko miejsce ukucia czułam, dzisiaj taka rozbita jestem. Muszę trochę „zalegać na kanapie”.

Żarcik z klapkami w maju na  śniegu, no wiem, że głupkowaty, ale też taka rzeczywistość globalnego ocieplenia, jest zimniej niż powinno. Tak jak Megi napisała „dobra jest zima jak nie przegina”.  Twoja intencja dzisiejsza dużo lepsza. Śmiech to zdrowie.

Pozdrawiam!

Bye Zobacz mnie na Facebooku Relaks na drutach! Yes 3

_Huragan_
Obrazek użytkownika _Huragan_
Offline
Ostatnio: 6 godzin 59 minut temu
Rejestracja: 13 cze 2015

Dzieki Megi Thank you 2  za filmik o wejsciu na Kasprowy.Szczesciara z ciebie,ze taka pogode mialas,chociaz jak mieszka sie na miejscu,to mozna sobie pewnie wybrac dzien z obiecujaca prognoza pogody.Aczkolwiek jak wiadomo ta w gorach potrafi sie szybko zmeinic,wiec naprawde chyba fuks miec tak piekna pogode przez cale wejscie,chociaz w kilku miejscach bylo widac,ze wiaterek slaby nie byl.Widoki z Hali obledne i jestem pod wrazeniem,ze znasz nazwy tych wszystkich szczytow tam. Good

https://marzycielskapoczta.pl/

Napisz pocztowke ze swoich podrozy do chorych dzieci

ssstu-6
Obrazek użytkownika ssstu-6
Offline
Ostatnio: 6 godzin 37 minut temu
Rejestracja: 31 maj 2016

siemanko sobotnie Wszystkim !!! : )

dzisiejsza fotka jako test czy mogę "dokonać czegokolwiek" na tripku po ostatnich kłopotach ; )

...no to w drogę... żeby się oburzać i podziwiać
...zdumiewać i wzruszać ramionami...wybrzydzać i zachwycać...Radoslav

mabro
Obrazek użytkownika mabro
Offline
Ostatnio: 3 godziny 45 minut temu
Rejestracja: 26 wrz 2013

Radek, widzę Twoje zdjęcie jeśli o to chodzi Scratch one-s head

ssstu-6
Obrazek użytkownika ssstu-6
Offline
Ostatnio: 6 godzin 37 minut temu
Rejestracja: 31 maj 2016

mabro, dzięki ,chodzimło mi tak o wpis jak i o fotkę...

przez ostatnie dni "Opera" za nic nie chciała mnie wpuścić na tripka ; )))

wyświetlało się info o "utraconej prywatności konta" !!!

...no to w drogę... żeby się oburzać i podziwiać
...zdumiewać i wzruszać ramionami...wybrzydzać i zachwycać...Radoslav

mabro
Obrazek użytkownika mabro
Offline
Ostatnio: 3 godziny 45 minut temu
Rejestracja: 26 wrz 2013

ssstu-6 :

mabro, dzięki ,chodzimło mi tak o wpis jak i o fotkę...

przez ostatnie dni "Opera" za nic nie chciała mnie wpuścić na tripka ; )))

wyświetlało się info o "utraconej prywatności konta" !!!

Shok Shok Shok

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 7 godzin 37 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

      Good-morning 

Dziś jest  NIEDZIELA

  18 KWIETNIA

znak zodiaku: BARAN

Imieniny obchodzą

BogumiłaBogusławaRyszard   

 

Zmiana w czołówce ...Na prowadzeniu  jest DANA !!!

Dana - 215 dni -  Buenos Dias Cuba  Buenos Dias Cuba Opinie • Informacje • Relacje • Oferty •

Radek - 178 dni do Hong Kongu w ..."W Hong Kong"-

Bajka - 136 dni -widokówka pod Sandomierzem  

Dana - 122 dni  - Jak nie daleko, to blisko - Kornwalia p=kornwalia | Wonderland Tours

Margerytka - 104 dni - powrót do źródeł, czyli Kenia z odrobiną Tanzanii Znalezione obrazy dla zapytania KENIA SAFARI

Bajka - 91 dni - Powrót do AgroAlpaka - Mrągowo, tym razem w letnim wydaniu  

Bajka-54 dni -  rowerowy Hel  Białogóra - ciekawe miejsca na rower

Margerytka-45 dni-niespodzianka dla męża ,czyli  Ssun-pedalekpo Bieszczadach i sprawdzenie co z kondycją Bieszczady - Bieszcczdy w obiektywie Wiktora Barona

Alamed -45 dni Słowacja- Mała Fatra- trekking po ukwieconych halach 

Bajka - 27 dni - Naxos i Amorgos - odkrycie kolejnych , mniej znanych wysepek greckich  

 Margerytka -11 dni - wypad rowerowy w Bieszczady w poszukiwaniu..."straconego czasu" Bieszczady - przewodnik dla turystów | mubi.pl

NOWOŚĆ ! Nel  - 6 dni - w poszukiwaniu leniwców w Kostaryce  Kostaryka: Najlepsze oferty

NOWOŚĆ ! Lamia -4  dni - odkrywanie uroków cudownej La Gomery   LA GOMERA (Wyspy Kanaryjskie) - Zwiedzanie, Ciekawe miejsca i Atrakcje

Miłego dnia 8

No trip no life

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 7 godzin 37 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Dzień dobry

niedziela, niedziela, wstawac śpiochy Easter ostern 063 Zapowiada się piekny dzionek

Dziś już zdecydowanie cieplej i może nawet trochę słoneczka do nas zajrzy . W końcu wiosna a nie zima i zimie to my już na długo, długo  dziekujemy. Bye bye spadaj  mala Bye

Oglądaliście wczoraj pogrzeb księcia Filipa ? Smutna uroczystość , choć oprawa mimo pandemii robi wrażenie. Strasznie smutny był widok królowej smutnej, samotnej. Zrobiło to na mnie olbrzymie wrażenie Sad

Megi , faktycznie troszkę się nałożyły nasze odliczanki he he i były aż 3 .

Asiu, jak dzisiaj się czujesz ? mam nadzieje,że dużo lepiej ? Ja też szczepiłam sie Astrą i przeszłam zupełnie bez problemu ,ale mąż mial silną gorączkę i dreszcze. Po 2 dniach przeszło jak ręką odjął. Widziałaś zegarek na zdjęciu? może to jakaś inspiracja dla ciebie ?

Radek, super ,że już tripkowo dajesz radę . Nie "maczałam w tym rąk" , to były jakieś systemowe tematy.. 

Piea, może nam dzis tarasową  Ssun-coffee zaserwujesz ? działasz trochę w ogrodzie ?

Lamia, to już pomału pakujesz letnie rzeczy na Kanarki ? na pewno ciepło bedzie 

Darek, co u ciebie ? dawno sie nie pokazywałeś ...

Spacerowej i rowerowej niedzieli życzę wszystkim Yahoo

No trip no life

Strony

Wyszukaj w trip4cheap