--------------------

____________________

 

 

 



ODLICZANKA i pogaduszki nie tylko turystyczne

33614 posts / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
Bajka831
Obrazek użytkownika Bajka831
Offline
Ostatnio: 2 dni 18 godzin temu
Rejestracja: 26 lis 2014

Ja jeszcze na dziś dodam, że dziś jest MIEDZYNARODOWY DZIEŃ PSA RATOWNICZEGO. Został on ustanowiony przez IRO (The International Rescue Dog Organisation) w 2008 roku 

Pod spodem artykuł i dwa filmiki z tymi pięknymi misiami Heart

https://www.eska.pl/beskidy/morfeusz-i-rafi-psi-ratownicy-wodnego-pogotowia-ratunkowego-w-zywcu-zobacz-jak-trenuja-przed-nowym-sezonem-wakacyjnym-aa-yd95-5f5c-naWY.html

Asia-A
Obrazek użytkownika Asia-A
Offline
Ostatnio: 2 dni 19 godzin temu
Rejestracja: 01 wrz 2015

      Good-morning 

Dziś jest PONIEDZIAŁEK

  26 KWIETNIA

znak zodiaku: BYK

Imieniny obchodzą

 Marcelin i Marzena

Cytat dnia:

  • „Świętość nie oznacza robienia nadzwyczajnych rzeczy, ale jest robieniem tych zwyczajnych z miłością i wiarą.” Papież Franciszek

26 kwietnia - mówi Ci coś? – Demotywatory.pl

Cały czas w czołówce ...Na prowadzeniu  jest DANA !!!

Dana - 207 dni -  Buenos Dias Cuba  Buenos Dias Cuba Opinie • Informacje • Relacje • Oferty •

Radek - 170 dni do Hong Kongu w ..."W Hong Kong"-

Bajka - 128 dni -widokówka pod Sandomierzem  

Dana - 113 dni  - Jak nie daleko, to blisko - Kornwalia p=kornwalia | Wonderland Tours

Margerytka - 95 dni - powrót do źródeł, czyli Kenia z odrobiną Tanzanii Znalezione obrazy dla zapytania KENIA SAFARI

Bajka - 82 dni - Powrót do AgroAlpaka - Mrągowo, tym razem w letnim wydaniu  

NOWOŚĆ ! - Achernar - 72 dni - 3 tygodniowy objazd po Grecji  Santorini. Atrakcje i przewodnik po raju czasów pandemii - Wojażer

Bajka-46 dni -  rowerowy Hel  Białogóra - ciekawe miejsca na rower

Margerytka-37 dni-niespodzianka dla męża ,czyli  Ssun-pedalekpo Bieszczadach i sprawdzenie co z kondycją Bieszczady - Bieszcczdy w obiektywie Wiktora Barona

Alamed -37 dni Słowacja- Mała Fatra- trekking po ukwieconych halach 

Bajka - 19 dni - Naxos i Amorgos - odkrycie kolejnych , mniej znanych wysepek greckich  

 Margerytka -3 dni - wypad rowerowy w Bieszczady w poszukiwaniu..."straconego czasu" Bieszczady - przewodnik dla turystów | mubi.pl

 

 Miłego dnia 8

Bye Zobacz mnie na Facebooku Relaks na drutach! Yes 3

Asia-A
Obrazek użytkownika Asia-A
Offline
Ostatnio: 2 dni 19 godzin temu
Rejestracja: 01 wrz 2015

Dzisiaj rocznica wybuchu w Czarnobylu, wielu z nas pewnie pamięta ten dzień. Oglądaliście film o tych wydarzeniach, jest przerażający.

Ale pomyślmy o czymś weselszym, Jest u Was słoneczko, u mnie zapowiada się ładny dzień, oby ciepły, bo we Wrocławiu rano było minus dwa , brrr.

Jak by było pochmurno można zerknąć na fotki od Nel. Lamiaa prawdopodobnie też wygrzewa się na wyspie, może podeśle cieple foty.

Ja dołączam zdjęcia z wczorajszego spaceru po okolicy. Szczególnie jedna magnolia mnie urzekła, Miała piękne ogromne pąki.

Bye Zobacz mnie na Facebooku Relaks na drutach! Yes 3

Piea
Obrazek użytkownika Piea
Offline
Ostatnio: 8 godzin 40 minut temu
Rejestracja: 19 wrz 2017

u mnie dziś bardzo słonecznie (od kilku dni tak świeci) ale dalej jest zimno (godzina 10 rano- na termometrze 7C! Beee ) no gdzie jest to wiosenne 20C? 

Asia, widać po magnolii, że u Was na południu kraju - macie znacznie cieplej Good niż na Mazowszu , moje magnolie dopiero są w fazie mocno pączkowej, mam dwie rózne - moja biało-różowa Scarlet zaczyna sie dopiero rozwijać, ale Zuzia (ciemnoróżowa Susan) jeszcze jest mocno zwinięta w pączki

 ale tarasowe bratki i inne zwiastuny wiosny mają się całkiem dobrze, tylko pewnie marzną nocami, bo dziś było w nocy -1! Shok

Piea

Bajka831
Obrazek użytkownika Bajka831
Offline
Ostatnio: 2 dni 18 godzin temu
Rejestracja: 26 lis 2014

Hej u nas też dużo słońca, ale wiatr wieje mocno i jest lodowaty. W nocy dziś - 3 brrr cały czas zimowa kurtka i buty za kostkę, jak tak dalej pójdzie to będziemy w zimówkach jechać na lotnisko Girl wacko

Jak byliśmy wczoraj na spacerze tak widać już wiosnę w przyrodzie, tyle kwiatów i aż nie pasuje do tego nasz ubiór i temperatura... Dawno nie pamiętam tak jednostajnie zimnego kwietnia... 

Basia A.
Obrazek użytkownika Basia A.
Offline
Ostatnio: 19 godzin 59 minut temu
Rejestracja: 15 lip 2017

      Good-morning 

Dziś jest WTOREK

  27 KWIETNIA

znak zodiaku: BYK

Imieniny obchodzą

Teofil i Zyta

„Kwiecień, co deszczem rosi, wiele owoców przynosi”

Cały czas w czołówce ...Na prowadzeniu  jest DANA !!!

Dana - 206 dni -  Buenos Dias Cuba  Buenos Dias Cuba Opinie • Informacje • Relacje • Oferty •

Radek - 169 dni do Hong Kongu w ..."W Hong Kong"-

Bajka - 127 dni -widokówka pod Sandomierzem  

Dana - 112 dni  - Jak nie daleko, to blisko - Kornwalia p=kornwalia | Wonderland Tours

Margerytka - 94 dni - powrót do źródeł, czyli Kenia z odrobiną Tanzanii Znalezione obrazy dla zapytania KENIA SAFARI

Bajka - 81 dni - Powrót do AgroAlpaka - Mrągowo, tym razem w letnim wydaniu  

NOWOŚĆ ! - Achernar - 71 dni - 3 tygodniowy objazd po Grecji  Santorini. Atrakcje i przewodnik po raju czasów pandemii - Wojażer

Bajka-45 dni -  rowerowy Hel  Białogóra - ciekawe miejsca na rower

Margerytka-36 dni-niespodzianka dla męża ,czyli  Ssun-pedalekpo Bieszczadach i sprawdzenie co z kondycją Bieszczady - Bieszcczdy w obiektywie Wiktora Barona

Alamed -36 dni Słowacja- Mała Fatra- trekking po ukwieconych halach 

NOWOŚĆ !  Asia-A i Basia-A emerycki wypad do Sanatorium - 19 dni SPA / Sanatorium / Uzdrowisko Centrum Rehabilitacji CZERNIAWA ZDRÓJ i  Klinika Młodości - opis sanatorium - noclegi Świeradów-Zdrój

Bajka - 18 dni - Naxos i Amorgos - odkrycie kolejnych , mniej znanych wysepek greckich  

 Margerytka -2 dni - wypad rowerowy w Bieszczady w poszukiwaniu..."straconego czasu" Bieszczady - przewodnik dla turystów | mubi.pl

 

 Miłego dnia 8

_Huragan_
Obrazek użytkownika _Huragan_
Offline
Ostatnio: 8 godzin 14 minut temu
Rejestracja: 13 cze 2015

Gdzies cyztalem,ze ten kwiecien jest najzimniejszy od 30 lat.Jak na globalne ocieplenie klimatyczne to zaskakujacy wynik jednak;)

https://marzycielskapoczta.pl/

Napisz pocztowke ze swoich podrozy do chorych dzieci

Asia-A
Obrazek użytkownika Asia-A
Offline
Ostatnio: 2 dni 19 godzin temu
Rejestracja: 01 wrz 2015

      Good-morning 

Dziś jest ŚRODA

  28 KWIETNIA

znak zodiaku: BYK

Imieniny obchodzą

Paweł i Waleria

 

28 Kwietnia Światowy dzień BHP - SEKA S.A.

Cały czas w czołówce ...Na prowadzeniu  jest DANA !!!

Dana - 205 dni -  Buenos Dias Cuba  Buenos Dias Cuba Opinie • Informacje • Relacje • Oferty •

Radek - 168 dni do Hong Kongu w ..."W Hong Kong"-

Bajka - 126 dni -widokówka pod Sandomierzem  

Dana - 111 dni  - Jak nie daleko, to blisko - Kornwalia p=kornwalia | Wonderland Tours

Margerytka - 93 dni - powrót do źródeł, czyli Kenia z odrobiną Tanzanii Znalezione obrazy dla zapytania KENIA SAFARI

Bajka - 80 dni - Powrót do AgroAlpaka - Mrągowo, tym razem w letnim wydaniu  

NOWOŚĆ ! - Achernar - 70 dni - 3 tygodniowy objazd po Grecji  Santorini. Atrakcje i przewodnik po raju czasów pandemii - Wojażer

Bajka-44 dni -  rowerowy Hel  Białogóra - ciekawe miejsca na rower

Margerytka-35 dni-niespodzianka dla męża ,czyli  Ssun-pedalekpo Bieszczadach i sprawdzenie co z kondycją Bieszczady - Bieszcczdy w obiektywie Wiktora Barona

Alamed -35 dni Słowacja- Mała Fatra- trekking po ukwieconych halach 

NOWOŚĆ !  Asia-A i Basia-A emerycki wypad do Sanatorium - 18 dni SPA / Sanatorium / Uzdrowisko Centrum Rehabilitacji CZERNIAWA ZDRÓJ i  Klinika Młodości - opis sanatorium - noclegi Świeradów-Zdrój

Bajka - 17 dni - Naxos i Amorgos - odkrycie kolejnych , mniej znanych wysepek greckich  

 Margerytka -1 dzień - wypad rowerowy w Bieszczady w poszukiwaniu..."straconego czasu" Bieszczady - przewodnik dla turystów | mubi.pl

 

 Miłego dnia 8

Bye Zobacz mnie na Facebooku Relaks na drutach! Yes 3

Asia-A
Obrazek użytkownika Asia-A
Offline
Ostatnio: 2 dni 19 godzin temu
Rejestracja: 01 wrz 2015

 

Witajcie w środę. Dzisiaj światowy dzień bezpieczeństwa i ochrony zdrowia w pracy. Jak tam u Was w pracy czy pracodawcy dbają o was w dobie pandemii? Jakie środki zaradcze stosują, aby się nie zarazić.

U mnie zalecana praca zdalna, a wręcz wskazana dla tych, którzy w domu mogą robić to samo co w pracy (więc siedzę w domu). Dla tych co muszą jakiś czas odwiedzić biuro, zalecany dystans (siadamy co drugie biurko, dni parzyste i nieparzyste ). Ale wiem, że są pracodawcy, którzy mimo tego, że pracownik mógłby swoje obowiązki wykonywać w domu nie pozwalają na to (chyba w strachu , że pracownik w domu będzie się obijał) i tam liczba osób chorujących jest dość spora.

 

To poranna kawka lub herbatka (do wyboru) na początek pracy ?

Kawa oraz zielona i czarna herbata: zalety i wady • Kuchnia Lidla

 

I zagadka, gdzie znajduje się ten biały, dziwny  obiekt?

Biały budynek szpeci Ostrów. Sprawdzili, jak wyglądałby w innym kolorze  [WIZUALIZACJA] - zdjęcie nr 10

Bye Zobacz mnie na Facebooku Relaks na drutach! Yes 3

alamed
Obrazek użytkownika alamed
Offline
Ostatnio: 2 dni 12 godzin temu
Rejestracja: 11 kwi 2017

Jeżeli chodzi o zagadkę to wydaje mi się,że to Asiu Twoje rodzinne miasto Smile Wrocław

 

Przyszłość to marzenia, przeszłośc to wspomnienia

Strony

Wyszukaj w trip4cheap