--------------------

____________________

 

 

 



ODLICZANKA i pogaduszki nie tylko turystyczne

33614 posts / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
Asia-A
Obrazek użytkownika Asia-A
Offline
Ostatnio: 2 dni 18 godzin temu
Rejestracja: 01 wrz 2015

 Nel,  po szczepieniu największy kryzys był wczoraj koło południa, gorączka , ból głowy i mięśni i ogólnie czułam się źle. Położyłam się spać (co normalnie nie zdarza mi się w ciągu dnia) i po południu już było coraz lepiej . Dzisiaj prawie dobrze, trochę ręka boli w miejscu szczepienia, ale to do przeżycia. Dobrze, że szczepienie miałam w piątek, mogłam swobodnie „pochorować”. U nas było na odwrót, mąż prawie bez efektów dodatkowych szczepienie przeszedł.

Megi filmik doglądnęłam . Widać, że masz wszystkie szlaki wielokrotnie zdeptane. Z sentymentem oglądałam część dotyczącą Murowańca, nocowałam tam będąc z wycieczką kółka turystycznego Dromadery w 2 klasie liceum. To były fajne czasy.

Dzisiaj jak rano zerknęłam przez okno miałam wrażenie że jest listopad. Takie same wrażenie było jak wyszłam przed dom. Zapach powietrza zupełnie nie wiosenny. Mam nadzieję, że w ciągu dnia to się zmieni. O wiośnie przypominają tylko wczesnowiosenne kwiaty. Drzewa mają tylko pąki.

   

Bye Zobacz mnie na Facebooku Relaks na drutach! Yes 3

lamia
Obrazek użytkownika lamia
Offline
Ostatnio: 1 rok 6 miesięcy temu
Rejestracja: 27 wrz 2013

Nelciu, czy ja dobrze widzę, uknułaś Kostarykę? GRATKI!!!!! Pisz co i jak. Man in love

Ja się jeszcze nie pakuję, nie cierpię tej czynności, za walizki wezmę się pewnie dopiero we środę.  Girl wacko

U mnie dzić +20 stopni i pięka wiosenka, no ptawie lato, wczoraj zaszlałam i kupiłam na taras pelargonie i fuksje. Smilie girl  012

Podróż to jedyny zakup, który czyni Cię bogatszym.

ssstu-6
Obrazek użytkownika ssstu-6
Offline
Ostatnio: 7 godzin 37 minut temu
Rejestracja: 31 maj 2016

siemanko niedzielne Wszystkim !!! : )

"wyspiarska wiosna" w pełni,dziwnego nic za dwa tygodnie zacznie się...LATO : )))

krzewy prawie przekwitły a kasztany...prawie w rozkwicie ; )

...no to w drogę... żeby się oburzać i podziwiać
...zdumiewać i wzruszać ramionami...wybrzydzać i zachwycać...Radoslav

Bajka831
Obrazek użytkownika Bajka831
Offline
Ostatnio: 2 dni 18 godzin temu
Rejestracja: 26 lis 2014

Wow Nelu jak już uknulas to konkret Yahoo

Super gratulacje i trzymam kciuki by wszystko poszło gładko z wyjazdem. 

U nas miało być tak ładnie a było zaledwie 9-11 st prawie zero słońca i duża wilgoc, rano mgła mocna, byliśmy na spacerze z psina w lesie, ale wiosnę czuć tylko dzięki ptakom, które śpiewają mocno. Nasz miś od 3 dni lepiej, ładnie chodzi, ma apetyt i wszystko prawie ok Girl in love

Ja jutro wybieram się do lekarza bo jakoś mi dziwnie na oskrzelach, jakby mi coś zalegało, jakoś tak dziwnie.... Aczkolwiek nie mam gorączki i ogólnie czuje się prawie ok. Ale wolę żeby mnie ktoś osluchal bo jakoś tak trochę dziwnie mi w tych oskrzelach.... 

Miłego wieczoru życzę Ssun-tea

Asia-A
Obrazek użytkownika Asia-A
Offline
Ostatnio: 2 dni 18 godzin temu
Rejestracja: 01 wrz 2015

Bajka trzymam dalej kciuki za Ciebie i niedźwiedzia. Covid przyjmuje różne dziwne postacie, oby okazało się , że to drobnostka łatwa do wyleczenia.

Nel Kostaryka, ale wypaliłaś!!! I to prawie już! Podziwiam odwagę i zazdroszczę. Napisz coś więcej!

Bye Zobacz mnie na Facebooku Relaks na drutach! Yes 3

megizak
Obrazek użytkownika megizak
Offline
Ostatnio: 1 rok 2 tygodnie temu
Rejestracja: 28 paź 2013

Nelciu widzę, że szykuje się wyjazd, rewelacja. U nas straszna posucha, miejmy nadzieję, że to szybko się zmieni. 

Aura w Zakopanem nadal zimowa 1-2 stopnie, w górach na Kasprowym Wiechu półtora metra śniegu, na Kalatówkach pół metra. 

Z racji tego, że nie mam nic świeżego do wrzucenia, odświeżam Dubaj, gdzie zniknęły wszystkie zdjęcia. To już 11 lat temu jak byłam. 

Jak patrzę na zdjęcia to taka dziewczyneczka ze mnie była. 

Bądzcie zdrowi. Pozdrawiam wszystkich. 

megi zakopane

mabro
Obrazek użytkownika mabro
Offline
Ostatnio: 4 godziny 45 minut temu
Rejestracja: 26 wrz 2013

Nel, gratulacje Clapping Clapping Clapping Siedziałaś cichutko jak myszka ale jak już się zdecydowałaś na wyjazd to wybrałaś cudowny, egzotyczny kierunek. Już sobie wyobrażam jaką ucztę fotograficzną będziemy tu mieć kiedy zaczniesz pisać relację z tej wycieczki Yes 3 Trzymam kciuki by wszystko się udało Good

alamed
Obrazek użytkownika alamed
Offline
Ostatnio: 2 dni 11 godzin temu
Rejestracja: 11 kwi 2017

Nel, gratuluję wyjazdu 6929 (1) tak bardzo tęskniłaś za podróżowaniem zatem wybrałaś daleki wyjazd Smile

Jeżeli chodzi o leniwce to spotkasz je na 100%

Napisz coś więcej o swojej podróży.

Moje leniwce z wyjazdu łączonego Kostaryka i Panama w 2018 roku

 

Przyszłość to marzenia, przeszłośc to wspomnienia

Asia-A
Obrazek użytkownika Asia-A
Offline
Ostatnio: 2 dni 18 godzin temu
Rejestracja: 01 wrz 2015

      Good-morning 

Dziś jest  PONIEDZIAŁEK

  19 KWIETNIA

znak zodiaku: BARAN

Imieniny obchodzą

Adolf, Tymon, Konrad, Leon

  

Świat według Basi: Dzień Czosnku 19 kwietnia

 

Zmiana w czołówce ...Na prowadzeniu  jest DANA !!!

Dana - 214 dni -  Buenos Dias Cuba  Buenos Dias Cuba Opinie • Informacje • Relacje • Oferty •

Radek - 177 dni do Hong Kongu w ..."W Hong Kong"-

Bajka - 135 dni -widokówka pod Sandomierzem  

Dana - 121 dni  - Jak nie daleko, to blisko - Kornwalia p=kornwalia | Wonderland Tours

Margerytka - 103 dni - powrót do źródeł, czyli Kenia z odrobiną Tanzanii Znalezione obrazy dla zapytania KENIA SAFARI

Bajka - 90 dni - Powrót do AgroAlpaka - Mrągowo, tym razem w letnim wydaniu  

Bajka-53 dni -  rowerowy Hel  Białogóra - ciekawe miejsca na rower

Margerytka-44 dni-niespodzianka dla męża ,czyli  Ssun-pedalekpo Bieszczadach i sprawdzenie co z kondycją Bieszczady - Bieszcczdy w obiektywie Wiktora Barona

Alamed -44 dni Słowacja- Mała Fatra- trekking po ukwieconych halach 

Bajka - 26 dni - Naxos i Amorgos - odkrycie kolejnych , mniej znanych wysepek greckich  

 Margerytka -10 dni - wypad rowerowy w Bieszczady w poszukiwaniu..."straconego czasu" Bieszczady - przewodnik dla turystów | mubi.pl

NOWOŚĆ ! Nel  - 5 dni - w poszukiwaniu leniwców w Kostaryce  Kostaryka: Najlepsze oferty

NOWOŚĆ ! Lamia -3  dni - odkrywanie uroków cudownej La Gomery   LA GOMERA (Wyspy Kanaryjskie) - Zwiedzanie, Ciekawe miejsca i Atrakcje

Miłego dnia 8

Bye Zobacz mnie na Facebooku Relaks na drutach! Yes 3

Asia-A
Obrazek użytkownika Asia-A
Offline
Ostatnio: 2 dni 18 godzin temu
Rejestracja: 01 wrz 2015

 

Hej, hej wstaliście? U mnie było ciężko Sad Niestety poniedziałek, znowu początek tygodnia i trzeba podjąć obowiązki zawodowe. Ale niektórzy cieszą się już na swoje wyjazdy i szykują walizki Biggrin

Ja na razie podróżuję tylko z Wami oglądając relacje. Planów brak.  Mabro, dziękuję że znalazłaś czas aby kontynuować piękną relację z Namibii . Megi zamieść w relacji z Dubaju chociaż krótki post, aby „pokazała się na liście”, chętnie pooglądam i poczytam. Twoje relacje zawsze są super!

Jorguś też pokazuje miejsca, które teraz są prawie w zasięgu ręki (niestety granica). Nel pokazuje  Bali, miejsce  które przywraca wspomnienia.

Dzisiaj dzień czosnku, lubicie? Ja często używam jako przyprawy, wierzę też, że pomaga przy  przeziębieniach i innych choróbskach. O moich ulubionych sałatkach z czosnkiem pisałam przed świętami. Pochwalcie się do czego dodajecie czosnek?

Poranna kawka dla podniesienia ciśnienia (aby nikt w pracy też nie spowodował jego skoku) .

Dzisiaj wraz ze śniadaniem w pieknej scenerii.

Restauracja PLUSK fish & pizza, ul. Nadmorska 66A, Sarbinowo (2021)

 

Bye Zobacz mnie na Facebooku Relaks na drutach! Yes 3

Strony

Wyszukaj w trip4cheap