--------------------

____________________

 

 

 



ODLICZANKA i pogaduszki nie tylko turystyczne

33679 posts / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 4 godziny 51 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

ok , to jednak wstawię zdjęcie ( z neta) bo mnie rozbawiło . Coś o wiośnie Biggrin

No trip no life

Bajka831
Obrazek użytkownika Bajka831
Offline
Ostatnio: 5 dni 13 godzin temu
Rejestracja: 26 lis 2014

Dzięki Nela za kciuki, no zdjęcie super prawdziwe Xmass8 santa-penguin-smiley-emoticon

A sorki coś mi się pomieszało z tym foto to chyba ikony emocji były nie wyświetlane.... 

No coś ostatnio kwarantanny nele prześladują. Najpierw od 1,5 tyg nie była na rehabilitacji bo jej fizjoterapeuta na kwarantannie a teraz dzwonila kardiolog że wizyta za tydzień a nie w pon bo też jest na kwarantannie Shok

No nic ważne żeby na wizycie były dobre wieści, na takie mogę dłużej poczekać Girl wink

Miłego wieczoru Ssun-coffee

lamia
Obrazek użytkownika lamia
Offline
Ostatnio: 1 rok 6 miesięcy temu
Rejestracja: 27 wrz 2013

Wieczorne witanko. Biggrin

Bardzo proszę o wpisanie na odlicznkę: Biggrin

7 dni - La Gomera

Nelciu, ten wyjazd to przez Ciebie.... tak zachwalałaś tą kanaryjską wyspę że musiałam..... Friends

Lecę czytać Twoją relację, ciekawa jestem jakihotel wybrałaś - ja będę w Jardin Tecina. Biggrin Drinks

Podróż to jedyny zakup, który czyni Cię bogatszym.

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 4 godziny 51 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

lamia :

Wieczorne witanko. Biggrin

Bardzo proszę o wpisanie na odlicznkę: Biggrin

7 dni - La Gomera

Nelciu, ten wyjazd to przez Ciebie.... tak zachwalałaś tą kanaryjską wyspę że musiałam..... Friends

Lecę czytać Twoją relację, ciekawa jestem jakihotel wybrałaś - ja będę w Jardin Tecina. Biggrin Drinks

Lamiaaaa witaj Preved

jutro twoja La Gomera wskoczy na odliczankę !! Wrzucam ci moją relacje poczytaj o wyspie i o ...hotelu, bo ja byłam włsnie w cudownym Jardin Tecina. Świetny wybór .Doskonała kuchnia, super połozenie na klifie,mnóstwo zieleni , fajna architektura, dobry punkt wypadowy do objazdu wyspy

La Gomera - wyspa pełna czaru i magii.. Relacje - Wyspy Kanaryjskie 1 (trip4cheap.pl)

No trip no life

lamia
Obrazek użytkownika lamia
Offline
Ostatnio: 1 rok 6 miesięcy temu
Rejestracja: 27 wrz 2013

Nelciu, od jutra to będzie 6 dni. Wylatuję we czwartek 22. Już czytam Twoją relację i jestem zachwycona. Też mamy HB , planujemy oczywiście wypożyczyć auto. Braliście z hotelu?

Podróż to jedyny zakup, który czyni Cię bogatszym.

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 4 godziny 51 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

tak z hotelu. Małe, zgrabne autko na 2 osoby ( byłam tylko z córką) 

No trip no life

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 4 godziny 51 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

      Good-morning 

Dziś jest PIĄTEK 

  16 KWIETNIA

znak zodiaku: BARAN

Imieniny obchodzą

 BenedyktBernadetaJulia

 

Zmiana w czołówce ...Na prowadzeniu  jest DANA !!!

Dana - 217 dni -  Buenos Dias Cuba  Buenos Dias Cuba Opinie • Informacje • Relacje • Oferty •

Radek - 180 dni do Hong Kongu w ..."W Hong Kong"-

Bajka - 138 dni -widokówka pod Sandomierzem  

Dana - 124 dni  - Jak nie daleko, to blisko - Kornwalia p=kornwalia | Wonderland Tours

Margerytka - 106 dni - powrót do źródeł, czyli Kenia z odrobiną Tanzanii Znalezione obrazy dla zapytania KENIA SAFARI

Bajka - 93 dni - Powrót do AgroAlpaka - Mrągowo, tym razem w letnim wydaniu  

Bajka-56 dni -  rowerowy Hel  Białogóra - ciekawe miejsca na rower

Margerytka-47 dni-niespodzianka dla męża ,czyli  Ssun-pedalekpo Bieszczadach i sprawdzenie co z kondycją Bieszczady - Bieszcczdy w obiektywie Wiktora Barona

Alamed -47 dni Słowacja- Mała Fatra- trekking po ukwieconych halach 

Bajka - 29 dni - Naxos i Amorgos - odkrycie kolejnych , mniej znanych wysepek greckich  

 Margerytka -13 dni - wypad rowerowy w Bieszczady w poszukiwaniu..."straconego czasu" Bieszczady - przewodnik dla turystów | mubi.pl

NOWOŚĆ ! Lamia -6 dni - odkrywanie uroków cudownej La Gomery   LA GOMERA (Wyspy Kanaryjskie) - Zwiedzanie, Ciekawe miejsca i Atrakcje

Miłego dnia 8

No trip no life

_Huragan_
Obrazek użytkownika _Huragan_
Offline
Ostatnio: 1 dzień 23 godziny temu
Rejestracja: 13 cze 2015

Zdjecie z pingwino-bocianami super- usmialem sie Biggrin Rzeczywiscie zima tak nas polubila,ze nie chce najwidoczniej odpuscic.Mi to az tak bardzo nie przeszkadza,ale dla cieplolubnych osobnikow to juz meka z tego co slysze n.p. w pracy

https://marzycielskapoczta.pl/

Napisz pocztowke ze swoich podrozy do chorych dzieci

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 4 godziny 51 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Dzien dobry, 

pogoda taka ,że lepiej pominąć ją milczeniem . Na przekór więc zacznijmy dzien od pięknego,słonecznego widoku Yahoo Otwieramy furtkę na szybką , prawdziwą ! wiosnę, lato i nasze kolejne podróże 

Lamia, gratulacje kolejnego wspaniałego wyjazdu Good Clapping

NOWOŚĆ ! Lamia -6 dni - odkrywanie uroków cudownej La Gomery   LA GOMERA (Wyspy Kanaryjskie) - Zwiedzanie, Ciekawe miejsca i Atrakcje

  Ja wiem ,że będzie wspaniały bo tam byłam miód i wino piłam . Wyspa cudo, hotel wspaniały, turystów pewnie garstka.. same plusy. Jedziesz z mężem czy większą grupką ? Powiem ci po cichu ,że bardzo ci zazdroszczę. Ostatnio z córą wspominałyśmy ten wyjazd, to były przepiękne wakacje ( ja byłam we wrzesniu) . Na wyspie bardzo rekomendowali mi La Palmę, więc tam też będę chciała dotrzeć..Lamia 

A co wy kombinujecie na majówkę ? 

Huragan, mnie już wkurza ciągły deszcz i przenikliwe zimno. Kwitnie mi teraz pięknie różowo morelka ale niestety z racji pogody pewnie przemarżnie i żadnych owoców nie będzie Sad 

Ok ,mam dla was nową , nietuzinkową zagadkę budowlaną. Pewnie trudna.. Ten oryginalny budynek w kształcie półi z książkami to bibllioteka. Ciekawa konstrukcja prawda ?  kto zgadnie gdzie ? wystarczy podać kraj..

Trzymajcie się cieplutko i aby do wiosny Easter ostern 053

No trip no life

Asia-A
Obrazek użytkownika Asia-A
Online
Ostatnio: 1 godzina 29 minut temu
Rejestracja: 01 wrz 2015

Nel dałaś intencję na dziś „ Życie trzeba przeżyć a nie przeczekać”. To chyba opisuje obecną sytuację. Próbujemy przeczekać covida i wszystkie konsekwencje z tym związane. Ta bezczynność (dla każdego w innym obszarze) niedługo nas wykończy. Brak perspektyw i marzeń , wiele występujących  ryzyk występujących w naszym życiu (właśnie uczestniczę w werbinarze  związanym z planowaniem i zarządzaniem ryzykiem).

Dzisiaj po pracy idę się szczepić. Zobaczymy co  będzie.

Lamia, a Ty zaszczepiona? Jedziesz z biura, czy sama organizujesz wyjazd. Przyślij nam trochę ciepłych zdjęć, będziemy mogli z Tobą podróżować wirtualnie.

Nel, następna trudna zagadka.

Miłego dnia.

Bye Zobacz mnie na Facebooku Relaks na drutach! Yes 3

Strony

Wyszukaj w trip4cheap