--------------------

____________________

 

 

 



ODLICZANKA i pogaduszki nie tylko turystyczne

33614 posts / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 5 godzin 25 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Doberek,

hura weekend, hura dziś sobota, hura jutro niedziela  Preved

W wwie znowu zimnica, jest tylko 0 C i od jutra prognoza niestety deszczowo-śniegowa Snow-flake-smiley-emoticon-animation

Dobre newsy są jednak takie ,że wiosna już niedlugo ,bo do Europy lecą bociany. Teraz są gdzieś w okolicach Egiptu a w Polsce spodziewane są ok 20 marca

Dana, a jaką szczepionkę przyjmowałaś? Trzymam kciuki,abyś szybko doszła do siebie, po szczepieniu.Ja w niedzielę jade na szczepienie z mamą i mocno się obawiam jaka będzie jej reakcja poszczepienna, bo wiadomo w starszym wieku raczej nie ma ludzi zdrowych. 

 Ach jak ci zazdroszczę, że będziesz mogła podróżować ...czy planujesz coś wcześniej jeszcze przed Kornwalią ?  6855

Jakie macie plany na weekendos ? 

Chętni na zagadkę ? to już co prawda ruinki,ale całkiem,całkiem fajne..Kto rozpozna ? 

miłej soboty Ssun-Flower4You

No trip no life

Asia-A
Obrazek użytkownika Asia-A
Offline
Ostatnio: 2 dni 15 godzin temu
Rejestracja: 01 wrz 2015

Nel Dana była szczepiona  AstraZenecą a ta daje podobno takie objawy. Mój tato i teściowie już zaszczepieni dwoma dawkami i nie było objawów ubocznych, a to ludzie starsi i szczególnie teściowa posiada wiele chorób więc Nel, nie namartw się będzie dobrze. My niestety jeszcze długo będziemy musieli poczekać na szczepienie.

 Chlebek czwartkowy został pochłonięty. Jeszcze ciepły smakował najlepiej z masełkiem. Piekłam rano bo poprzedniego dnia nikt nie kupił chlebka, może i dobrze Biggrin dziś piekę serniczek z nowego przepisu – zobaczymy czy będzie dobry Biggrin

Pozdrawiam i zmykam „do roboty”.

Bye Zobacz mnie na Facebooku Relaks na drutach! Yes 3

Piea
Obrazek użytkownika Piea
Offline
Ostatnio: 5 godzin 13 minut temu
Rejestracja: 19 wrz 2017

Witajcie sobotnio; 

u mnie wczoraj był prawdziwy marcowy garnec ( w marcu jak w garncu) Biggrin ; co 10 minut była inna pogoda: juz słonko, juz snieżyca; za chwilę słoneczko i wszystko wokół się topi kap..kap.., a za moment znów śniezyca i biało za oknem i tak cały dzień Wacko 2 ; dzis narazie słoneczko i juz 5C! na plusie; 

Asia , a tesciowie zaszczepieni Pfizerem? 

Dana, Good tylko pogratulować! dzieki szczepieniu - masz juz jakoby "paszport na świat" he he ; my niestety musimy jeszcze sporo poczekać.... 

Nel, jak dla mnie te ruinki - to Czersk Preved he he, zdaje się że mam gdzieś prawie identyczna fotkę Biggrin

Miłej soboty Ssun-Flower4You

Piea

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 5 godzin 25 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Asiu,mam też nadzieję,że będzie ok z tym szczepieniem mamy . Ciekawe czy nam się uda zaszczepić w tym roku w kontekscie ciagle odwoływanych dostaw szczepionek ,

Ja planuję chlebek piec jutro., ciekawe czy wyjdzie . Będzie z żurawiną , taki lubię.

Piea, jasne , to oczywiscie piękny zamek w Czersku Good który miał wele wspólnego z królową Boną Sforzą.Na stokach zamku uprawiała winorośl a w przyzamkowym ogródku marchewkę, pietruszkę ,pory, selery . Nie wiem czy wiecie, że to właśnie Bonie zawdzięczamy min.  włoszczyznę w Polsce. Piea coś na żąb dla ciebie w nagrodę..

fotka z netu

Radek, co słychać , wszystko ok ? pokażesz nam kawałek irlandzkiej wiosny Sun- 5 

Basia, to mija tydzień od wyjścia ze szpitala , jak się czujesz ? 

No trip no life

Basia A.
Obrazek użytkownika Basia A.
Offline
Ostatnio: 16 godzin 33 minuty temu
Rejestracja: 15 lip 2017

W piątek minęło już dwa tygodnie od wyjścia ze szpitala i czuję się ... normalnie. Może jeszcze poziom sił nie taki jak był, ale już zdecydowanie nie przeszkadza w codziennym funkcjonowaniu, ani niczym innym

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 5 godzin 25 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

alez ten czas leci.. a mi się wydawało ,że to dopiero w zeszły piątek wyszłaś..To w sumie szybko  doszłaś do siebie. Pewnie domowa kuchnia Asi pomogła i codzienne spacerki  Biggrin

No trip no life

ssstu-6
Obrazek użytkownika ssstu-6
Offline
Ostatnio: 4 godziny 24 minuty temu
Rejestracja: 31 maj 2016

siemanko wieczorkowe Wszystkim !!! : )

Basia i Radek "mają sie dobrze", jak na razie ; )

w weekendy "kiwamy się" po oklicy starając sie przechytrzyć Garda,ę ; )))

thx za pamięć ; ))

mix z wiosennych migawek...

...no to w drogę... żeby się oburzać i podziwiać
...zdumiewać i wzruszać ramionami...wybrzydzać i zachwycać...Radoslav

Dana_N
Obrazek użytkownika Dana_N
Offline
Ostatnio: 2 miesiące 1 dzień temu
Rejestracja: 07 paź 2013

Dzięki za wiosenne migawki. Najważniejsze, że jesteście zdrowi.  Smile

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 5 godzin 25 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Good-morning

Dziś jest Sobota 7 MARZEC 2021  

znak zodiaku: RYBY

Imieniny obchodzą:

FelicytaTeresaTomasz   

110 Niedziela ideas | niedziela, dzień dobry, kwiaty w stylu vintage

A do końca astronomiczej zimy pozostało 11 dni Sun-smilie girl  149

Zmiana w czołówce ...Na prowadzeniu  jest DANA !

Dana - 257 dni -  Buenos Dias Cuba  Buenos Dias Cuba Opinie • Informacje • Relacje • Oferty •

Radek - 220 dni do Hong Kongu w ..."W Hong Kong"-

Bajka - 178 dni -widokówka pod Sandomierzem  

 Dana - 164 dni  - Jak nie daleko, to blisko - Kornwalia p=kornwalia | Wonderland Tours

Margerytka - 146 dni - powrót do źródeł, czyli Kenia z odrobiną Tanzanii Znalezione obrazy dla zapytania KENIA SAFARI

 Bajka - 133 dni - Powrót do AgroAlpaka - Mrągowo, tym razem w letnim wydaniu  

Bajka-96 dni -  rowerowy Hel  Białogóra - ciekawe miejsca na rower

Margerytka-87 dni-niespodzianka dla męża ,czyli rowerkiem po Bieszczadach i sprawdzenie co kondycją Bieszczady - Bieszcczdy w obiektywie Wiktora Barona

Bajka - 70 dni - Naxos i Amorgos - odkrycie kolejnych , mniej znanych wysepek greckich   

Radek- 69 dni-"cień wielkiej góry",czyli wakacje na Mauritiusie  

Margerytka -53 dni - wypad rowerowy w Bieszczady w poszukiwaniu..."straconego czasu" Bieszczady - przewodnik dla turystów | mubi.pl

 NOWOŚĆ ! Alamed - 3 dni  - nartowanie  w Zieleńcu  Winter skifahren  0009  Ski & Spa Zieleniec - Góry, Польша - Отдых, Отзывы | ITAKA

 Miłego dnia » iioo - Zagadki, Ciekawostki, Humor

Wszystkie zdjęcia na odliczance pochodzą z internetu 

No trip no life

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 5 godzin 25 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Dzień dobry,

witam was w niedzielę. U mnie bardzo, bardzo wietrznie i zimno . Ma nawet padać Snow-flake-smiley-emoticon-animation więc przysłowie " w marcu jak w garncu " idealnie się sprawdza

Alamed, w Zieleńcu chyba śniegu raczej nie zabraknie. Poszalejsz na stoku Winter skifahren  0009

Radek, super te wasze zielone, wypady weekendowe , też tak lubię.  U nas znowu zimnica, trzeba przeczekać ..Kawociastko na wynos czy nie było ? Dobrze,że zdrówko dopisuje Yes 3 i niech tak zostanie ..

Asia, jak tam serniczek ? wyszedł , poczęstujesz nas ? 

Słyszeliście o nietypowym locie z kotem w tle ? kot wdarł się do kabiny pilota i był agresywny. Samolot zawrócił 

Kot zaatakował pilota w kokpicie. Samolot musiał awaryjnie lądować - Radio ZET

Zgadula niedzielna, ktoś skojarzy tą lokalizację na mapie świata ?

Trzymajcie się cieplutko w tą zimną niedzielę Preved

No trip no life

Strony

Wyszukaj w trip4cheap