--------------------

____________________

 

 

 



ODLICZANKA i pogaduszki nie tylko turystyczne

33614 posts / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 5 godzin 1 min temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Dzień dobry,

wciąż zimno, -3C , ale od rana świeci słoneczko , więc od rana dobry nastrój. A do wiosny wciąż jeszcze parę dni 

Dziś DZIEŃ MĘŻCZYZN ! więc Panowie najlepsze życzenia dla was wszystkich 10 marca - Dzień mężczyzny – Demotywatory.pl

Alamed, dzis twój wypad na narty więc wspaniałego szusowania w Zieleńcu. Czy wyjazd już z rana czy po pracy ? Jak najwiecej Snow-flake-smiley-emoticon-animation ale i Sun bespectacled Może wrócisz pięknie opalona ?

Dana, oczywiście odgadłaś Good Good to stolica Kuby czyli wciąż piękna Hawana , gratulacje Clapping

Dziś kolejny łamaniec głowy , chyba niezbyt trudny ?

Nie przepracowujcie sie dziś za bardzo, w połowie tygodnia można juz myśleć o weekendzie

Słonecznej środy wszystkim Ssun-Flower4You

No trip no life

Asia-A
Obrazek użytkownika Asia-A
Offline
Ostatnio: 2 dni 15 godzin temu
Rejestracja: 01 wrz 2015

Zagadka  drugi plan trochę mi pasuje na Pura Ulun Danu na Bali ale pierwszy plan nie bardzo – nie mam takiego ujęcia ze „Smokiem”

 

Bye Zobacz mnie na Facebooku Relaks na drutach! Yes 3

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 5 godzin 1 min temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Asiu, oczywiscie , to strzał w 10 Good A może tego smoka już nie ma? ja byłam ładnych pare lat wcześniej od ciebie...

A mi dzis stuknęło równiutko 4 lata jak podziwiałam cudowną  Mount Cook w Nowej Zelandii. Zaliczylismy tak kilka treków,ale tam można by spedzić i cały tydzień.. Ależ to jest piękny kraj . Czy kiedyś uda się tam jeszcze wrócić ? Bardzo bym kiedyś chciała, ale to tak daleko.. póko co NZ zamknieta, ale przecież kiedyś się otworzy..

Brak dostępnego opisu zdjęcia.

Brak dostępnego opisu zdjęcia.

Brak dostępnego opisu zdjęcia.

No trip no life

megizak
Obrazek użytkownika megizak
Offline
Ostatnio: 1 rok 2 tygodnie temu
Rejestracja: 28 paź 2013

Hejka wszystkim, mam dla Was kilka widoczków z naszych pięknych Tatr. 

Marek już po zabiegu, póki co chyba jest ok. Powolutku nabiera sił. Pozdrowionka

megi zakopane

Bajka831
Obrazek użytkownika Bajka831
Offline
Ostatnio: 2 dni 14 godzin temu
Rejestracja: 26 lis 2014

Good-morning

Dziś jest CZWARTEK  11 MARCA 2021  

znak zodiaku: RYBY

Imieniny obchodzą:

Balbina, Benedykt, Sylwia,Dominik, Konstanty

Do końca astronomiczej zimy pozostało

7 dni Sun-smilie girl  149

Zmiana w czołówce ...Na prowadzeniu  jest DANA !

Dana - 253 dni -  Buenos Dias Cuba  Buenos Dias Cuba Opinie • Informacje • Relacje • Oferty •

Radek - 216 dni do Hong Kongu w ..."W Hong Kong"-

Bajka - 174 dni -widokówka pod Sandomierzem  

 Dana - 160 dni  - Jak nie daleko, to blisko - Kornwalia p=kornwalia | Wonderland Tours

Margerytka - 142 dni - powrót do źródeł, czyli Kenia z odrobiną Tanzanii Znalezione obrazy dla zapytania KENIA SAFARI

 Bajka - 129 dni - Powrót do AgroAlpaka - Mrągowo, tym razem w letnim wydaniu  

Bajka-92 dni -  rowerowy Hel  Białogóra - ciekawe miejsca na rower

Margerytka-83 dni-niespodzianka dla męża ,czyli rowerkiem po Bieszczadach i sprawdzenie co kondycją Bieszczady - Bieszcczdy w obiektywie Wiktora Barona

Bajka - 66 dni - Naxos i Amorgos - odkrycie kolejnych , mniej znanych wysepek greckich   

Radek- 65 dni-"cień wielkiej góry",czyli wakacje na Mauritiusie  

Margerytka -49 dni - wypad rowerowy w Bieszczady w poszukiwaniu..."straconego czasu" Bieszczady - przewodnik dla turystów | mubi.pl

 Miłego dnia » iioo - Zagadki, Ciekawostki, Humor

Wszystkie zdjęcia na odliczance pochodzą z internetu 

[/quote]

Bajka831
Obrazek użytkownika Bajka831
Offline
Ostatnio: 2 dni 14 godzin temu
Rejestracja: 26 lis 2014

11 marca to Dzień Sołtysa - święto coraz chętniej obchodzone na terenie całego kraju.

Z tej okazji życzenia.... Jest może na grupie jakiś sołtys.... 

Dzien Sołtysa świętujemy, zamiast kwiatów wiersz piszemy.

Sołtys na wsi poważna figura,zawsze Ci pomoże, gdy problemów góra.

Wysłucha uważnie, poradzi rozsądnie, gdy potrzeba nóżką tapnie.

Sołtys na wsi obowiązków ma wiele, zajętą ma przez to każdą niedzielę.

Zajęć dużo, czasu mało, w ciągłym ruchu jego ciało.

I ty Sołtysie raduj się i ciesz,

Twej funkcji nie może pełnić byle leszcz Sarcastic

Miłego dzionka, Ja dalej walczę z przeziębieniem.... 

Ssun-Flower4You

Asia-A
Obrazek użytkownika Asia-A
Offline
Ostatnio: 2 dni 15 godzin temu
Rejestracja: 01 wrz 2015

Megi, dobrze, że piszesz, że u Mareckiego ok. Czy okresie rekonwalescencji ma zalecone jakieś ograniczenia? Wiele razy zbierałam się aby napisać, że czekamy na dobre wieści. Trzymam kciuki za szybki powrót do pełni sił, a w scenerii jaką pokazujesz  szybko można wrócić do zdrowia.

Ala już urlopuje i zwiedza ciekawe miejsca w górach. Może wrzuci nam jakieś energetyczne fotki Jeśli chodzi o podróże to wydaje mi się , że obecnie ona jest osobą najbardziej aktywną .

Bajka – dziś dzień sołtysa – niestety nie znmk żadnego.

Bye Zobacz mnie na Facebooku Relaks na drutach! Yes 3

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 5 godzin 1 min temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Dzień doberek,

Bajka piękna odliczanka Yahoo Bardzo sie cieszę, że i ty i Asia je przygotowujecie,dziękuję wam za inicjatywę  i szukam dalszych chętnych forumowiczów. Kto się jeszcze zgłosi na ochotnika ?  może być rano czy póznym wieczorem , jak wam pasuje.Ja nie bardzo jestem juz w stanie robić tego tak często jak przez ostatnie lata...

Megi, ależ wspaniałe górskie widoczki nam pokazujesz Good  I do tego takie słoneczne, jak ten snieg pieknie się mieni i lśni.. Nooo , kawka zaserwowana w takim miejscu, to dopiero musi smakować Ssun-coffee  Super, że u Marka wszystko ok i dochodzi do siebie po zabiegu. Ty pewnie jestes dla niego największym wsparciem, co za szczęście,że ma ciebie Heart

Asia, ja tez nie znam żadnego sołtysa he he 

Piea, działasz juz coś w ogrodzie ? ja sie przymierzałam, ale zimno ..Krogulec przylatuje jeszcze? widzisz albo słyszysz go czasem ?

Fragola, jak twoje przymiarki do Wrocka ? kiedy planujesz ?

Mam dla was ciekawe ptasie gniazdko, domek .. prawda ,że oryginalne?

No trip no life

megizak
Obrazek użytkownika megizak
Offline
Ostatnio: 1 rok 2 tygodnie temu
Rejestracja: 28 paź 2013

Marek jest pod opieką rodziców, chyba zdecydowanie lepiej się czuje i nie krępuje się przede mną. Wiele musi sobie poukładać w głowie, trochę przestawić i zwolnić swoją

aktywność. Dla niego to wielka trauma, bo już wie, że w Squasha juz nie będzie mógł grać, i tak samo ćwiczyć tak intensywnie. Póki co wolałam zniknąć z jego horyzontu.

Każda moja porada, jest narazie beee, więc nie ma co cisnąć. 

W górach ostatnio piękna zima, dzisiaj dosypuje jeszcze śniegu, ale już czuć halny. 

Chyba zabiorę się do opisywania szlaków. Gdzieś coś już zaczęłam z tego co pamiętam. 

Pozdrówki dla Was. 

megi zakopane

Basia A.
Obrazek użytkownika Basia A.
Offline
Ostatnio: 16 godzin 10 minut temu
Rejestracja: 15 lip 2017

Nel, ja chciałam pomóc w odliczance, ale na razie jak wstanę, to zawsze już jest Wink

Strony

Wyszukaj w trip4cheap