--------------------

____________________

 

 

 



ODLICZANKA i pogaduszki nie tylko turystyczne

33613 posts / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
Dana_N
Obrazek użytkownika Dana_N
Offline
Ostatnio: 2 miesiące 1 dzień temu
Rejestracja: 07 paź 2013

Piea :

 Give rose

Basia, Dana - jak tam Wasze zdróweczko? spacerki pomagają? kondycja wraca? 

(przy okazji mi sie przypomniało: Dana, pisałaś kiedyś , że dostałaś w prezencie taki obrazek do "malowania" po numerach.... i jak? pomalowałaś go? i jak wyszedł? jak Ci się podobała ta zabawa? pokażesz nam fotkę? 

Piea, ja juz doszlam do siebie, juz jest ok.

W srode bede miala szczepionke.

Obrazka jeszcze nie zaczelam malowac, ciagle czasu brak Sad 

Tez ostatnio wspominalam nasza wspolna podroz do Meksyku Biggrin Ten kraj juz sie otwiera dla turystow, wiem, ze nasz znakomity pilot Artur leci tam na pol roku juz za 3 dni.

Piea
Obrazek użytkownika Piea
Online
Ostatnio: 13 minut 32 sekundy temu
Rejestracja: 19 wrz 2017

Jorguś, to zdradź proszę tajemnicę jak najskuteczniej mam Cię "podpuścić" ? żebyś dał się podpuścić?  Girl haha 

a tak na powaznie, to nie przekomarzaj się i wyciagaj coś tam z tej swojej Szuflandii! ( czuję nosem, że sporo tam pochowałeś!) Biggrin  moze "rozruszamy" w ten sposób nieco ospałe maniery tegoż Tripka! Air kiss

Nel , dobrze prawi! Good ; zamiast cichaczem zerkać- niech każdy wyciagnie cokolwiek i zacznie pisać jakies nowe wspominki ! nie musi to być mega relacja, mogą być małe foto-wspominki, nie musi byc mega-egzotyka z końca świata, może byc wypad do miasteczka czy wioski obok domu!- wszyscy macie na pewno mnóstwo różnych podrózy z przeszłości..... i właśnie chodzi o to, żeby tchnąć  trochę życia w ten "skostniały" nieco portal! a to przecież zależy wyłącznie od nas wszystkich czy ożywimy tą atmosferkę czy nie? 

Hej, i do Was równiez piszę - wszyscy "cichaczo-zaglądacze"  ; Ci piszący- też lubią czasem poczytać i pooglądać....  Tender

Piea

Piea
Obrazek użytkownika Piea
Online
Ostatnio: 13 minut 32 sekundy temu
Rejestracja: 19 wrz 2017

Dana_N :

Piea :

 Give rose

Basia, Dana - jak tam Wasze zdróweczko? spacerki pomagają? kondycja wraca? 

(przy okazji mi sie przypomniało: Dana, pisałaś kiedyś , że dostałaś w prezencie taki obrazek do "malowania" po numerach.... i jak? pomalowałaś go? i jak wyszedł? jak Ci się podobała ta zabawa? pokażesz nam fotkę? 

Piea, ja juz doszlam do siebie, juz jest ok.

W srode bede miala szczepionke.

Obrazka jeszcze nie zaczelam malowac, ciagle czasu brak Sad 

Tez ostatnio wspominbalam nasza wspolna podroz do Meksyku Biggrin Ten kraj juz sie otwiera dla turystow, wiem, ze nasz znakomity pilot Artur leci tam na pol roku juz za 3 dni.

Super Dana, że zdrówko i siły wróciły! a obrazek poczeka! Give heart

A Arturo- to myślałam, że już tam jest i wycieczki trwają! (sądząc po jego wpisach i filmikach na fb!) Biggrin

Piea

Dana_N
Obrazek użytkownika Dana_N
Offline
Ostatnio: 2 miesiące 1 dzień temu
Rejestracja: 07 paź 2013

Jorgus, ja tez zawsze chetnie czytam Twoje relacje. 

Teraz mozesz sie czuc podwojnie zmotywowany Biggrin

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Online
Ostatnio: 25 minut 12 sekund temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Good-morning

Dziś jest PONIEDZIAŁEK 1 MARZEC 2021  

znak zodiaku: RYBY

Imieniny obchodzą:

 AlbinAntoniaDawid   

Zmiana w czołówce ...Na prowadzeniu  jest DANA !

NOWOŚĆ !!! Dana - 263 dni -  Buenos Dias Cuba  Buenos Dias Cuba Opinie • Informacje • Relacje • Oferty •

 NOWOŚĆ ! Radek - 226 dni do Hong Kongu w ..."W Hong Kong"-

Bajka - 184 dni -widokówka pod Sandomierzem  

NOWOŚĆ !!! Dana - 170 dni  - Jak nie daleko, to blisko - Kornwalia p=kornwalia | Wonderland Tours

Margerytka - 152 dni - powrót do źródeł, czyli Kenia z odrobiną Tanzanii Znalezione obrazy dla zapytania KENIA SAFARI

 Bajka - 139 dni - Powrót do AgroAlpaka - Mrągowo, tym razem w letnim wydaniu  

Bajka-102 dni -  rowerowy Hel  Białogóra - ciekawe miejsca na rower

Margerytka-93 dni-niespodzianka dla męża ,czyli rowerkiem po Bieszczadach i sprawdzenie co kondycją Bieszczady - Bieszcczdy w obiektywie Wiktora Barona

Bajka - 76 dni - Naxos i Amorgos - odkrycie kolejnych , mniej znanych wysepek greckich   

Radek- 75 dni-"cień wielkiej góry",czyli wakacje na Mauritiusie  

Margerytka -59 dni - wypad rowerowy w Bieszczady w poszukiwaniu..."straconego czasu" Bieszczady - przewodnik dla turystów | mubi.pl

 Miłego dnia » iioo - Zagadki, Ciekawostki, Humor

Wszystkie zdjęcia na odliczance pochodzą z internetu Biggrin

No trip no life

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Online
Ostatnio: 25 minut 12 sekund temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Dzień dobry,

wyjątkowo mrożny i śnieżny luty za nami . Zaczynamy marzec a do wiosny juz tylko 19 dni Preved 

Widzę, że weekend spędziliście aktywnie  na spacerkach..Huragan, Asia, Basia Good

Basia, Asia, widzę po pięknym kolażu ,że wasz wypad do parku udany, ile ptactwa na wodzie . Pogoda też wam dopisała. W Wwie niestety grama słońca wczoraj nie było i tylko 3 C, zimnawo Asiu w ogrodzie u ciebie już rzeczywiscie kolorowo sie robi i wiosnę widać Sun- 5 , super . To chyba inaugurację polskiego  przedwiosnia nam tu zrobiłas , bo wcześniej tylko Radek i Perejra nam kolorki pokazywali 

Dana, to super, że pozostałości po Covid juz masz z głowy i teraz to już tylko wspomnienie. No i szczepienie  za chwilę Good A propos relacji to może pokażesz nam Bournemouth swoimi oczami ? fajna byłaby taka otwarta relacja jak Irlandia Radka, gdzie dorzuca kolejne odsłony okolicy  i to o róznych porach roku. 

Piea, zacytuję cię, aby jeszcze bardziej wzmocnic przekaz 

zamiast cichaczem zerkać- niech każdy wyciagnie cokolwiek i zacznie pisać jakies nowe wspominki ! nie musi to być mega relacja, mogą być małe foto-wspominki, nie musi byc mega-egzotyka z końca świata, może byc wypad do miasteczka czy wioski obok domu!- wszyscy macie na pewno mnóstwo różnych podrózy z przeszłości..... i właśnie chodzi o to, żeby tchnąć  trochę życia w ten "skostniały" nieco portal! a to przecież zależy wyłącznie od nas wszystkich czy ożywimy tą atmosferkę czy nie? 

Hej, i do Was równiez piszę - wszyscy "cichaczo-zaglądacze"  ; Ci piszący- też lubią czasem poczytać i pooglądać...

Udanego poniedziałku i początku tygodnia życzę wszystkim , piękne tulipany sa dla was Żółte, Tulipany, Grafika 2D

No trip no life

Asia-A
Obrazek użytkownika Asia-A
Offline
Ostatnio: 2 dni 10 godzin temu
Rejestracja: 01 wrz 2015

Dzisiaj na razie nie ma słoneczka. Praca . Pewnie nie będzie czasu na spacerek więc wrzucam moją wersję  wczorajszego  spaceru. Dwa parki  z Basią . Około 8000 kroków.

 

Bye Zobacz mnie na Facebooku Relaks na drutach! Yes 3

Dana_N
Obrazek użytkownika Dana_N
Offline
Ostatnio: 2 miesiące 1 dzień temu
Rejestracja: 07 paź 2013

Nel :

Dana, to super, że pozostałości po Covid juz masz z głowy i teraz to już tylko wspomnienie. No i szczepienie  za chwilę Good A propos relacji to może pokażesz nam Bournemouth swoimi oczami ? fajna byłaby taka otwarta relacja jak Irlandia Radka, gdzie dorzuca kolejne odsłony okolicy  i to o róznych porach roku. 

Piea, zacytuję cię, aby jeszcze bardziej wzmocnic przekaz 

zamiast cichaczem zerkać- niech każdy wyciagnie cokolwiek i zacznie pisać jakies nowe wspominki ! nie musi to być mega relacja, mogą być małe foto-wspominki, nie musi byc mega-egzotyka z końca świata, może byc wypad do miasteczka czy wioski obok domu!- wszyscy macie na pewno mnóstwo różnych podrózy z przeszłości..... i właśnie chodzi o to, żeby tchnąć  trochę życia w ten "skostniały" nieco portal! a to przecież zależy wyłącznie od nas wszystkich czy ożywimy tą atmosferkę czy nie? 

Hej, i do Was równiez piszę - wszyscy "cichaczo-zaglądacze"  ; Ci piszący- też lubią czasem poczytać i pooglądać...

Nel, nawet myślałam o tym, żeby pokazać trochę Anglii, ale do Bournemouth przeprowadziłam się w październiku, więc mało jeszcze znam to miejsce. Wychodze do pracy - ciemno, wracam z pracy - ciemno Smile Może jak się dzień wydłuży, to poznam lepiej okolice i coś Wam napiszę Smile

Zajrzałam znów do Twojej relacji z Kornwalii, niestety część zdjęć zniknęła (str. 13-19) Sad

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Online
Ostatnio: 25 minut 12 sekund temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Good-morning

Dziś jest WTOREK 2 MARZEC 2021  

znak zodiaku: RYBY

Imieniny obchodzą:

 HalszkaHelena 

Zmiana w czołówce ...Na prowadzeniu  jest DANA !

NOWOŚĆ !!! Dana - 262 dni -  Buenos Dias Cuba  Buenos Dias Cuba Opinie • Informacje • Relacje • Oferty •

Radek - 225 dni do Hong Kongu w ..."W Hong Kong"-

Bajka - 183 dni -widokówka pod Sandomierzem  

 Dana - 169 dni  - Jak nie daleko, to blisko - Kornwalia p=kornwalia | Wonderland Tours

Margerytka - 151 dni - powrót do źródeł, czyli Kenia z odrobiną Tanzanii Znalezione obrazy dla zapytania KENIA SAFARI

 Bajka - 138 dni - Powrót do AgroAlpaka - Mrągowo, tym razem w letnim wydaniu  

Bajka-101 dni -  rowerowy Hel  Białogóra - ciekawe miejsca na rower

Margerytka-92 dni-niespodzianka dla męża ,czyli rowerkiem po Bieszczadach i sprawdzenie co kondycją Bieszczady - Bieszcczdy w obiektywie Wiktora Barona

Bajka - 75 dni - Naxos i Amorgos - odkrycie kolejnych , mniej znanych wysepek greckich   

Radek- 74 dni-"cień wielkiej góry",czyli wakacje na Mauritiusie  

Margerytka -58 dni - wypad rowerowy w Bieszczady w poszukiwaniu..."straconego czasu" Bieszczady - przewodnik dla turystów | mubi.pl

 NOWOŚĆ ! Alamed - 8 dni  - nartowanie  w Zieleńcu  Winter skifahren  0009  Ski & Spa Zieleniec - Góry, Польша - Отдых, Отзывы | ITAKA

 Miłego dnia » iioo - Zagadki, Ciekawostki, Humor

Wszystkie zdjęcia na odliczance pochodzą z internetu 

No trip no life

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Online
Ostatnio: 25 minut 12 sekund temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Dzien dobry,

"ulubiony" dzień tygodnia za nami, a przed nami sympatyczny wtorek Preved

Słuchajcie, słuchajcie ...dziś prawie "święto" he he ,  mamy ..........nowy wpis na odliczance !!!

NOWOŚĆ ! Alamed - 8 dni  - nartowanie  w Zieleńcu  Winter skifahren  0009  Ski & Spa Zieleniec - Góry, Польша - Отдых, Отзывы | ITAKA

Alamed, gratulacje  planów wyjazdowych i to wciąz jeszcze zimowych. Czy to będzie twój pierwszy raz w Zieleńcu czy pierwszy raz tam na nartach ? Tak czy inaczej super pomysl 7071 i oby tylko snieg się utrzymał do waszego przyjazdu 

Dana, spoko poczekamy ,aż lepiej poznasz miasto. Zbaczysz jak latem sie zmienia, mnóstwo turystów a szczególnie tych w starszym wieku. No i jedna z najpiękniejsych plaż na świecie , bo nr 20  żyje wtedy  pełną parą.. Zajrzę do relacji z  Kornwalii i postaram się uzupełnić fotki.Fajnie,że masz tak blisko do wielu ciekawych miejsc.. 

Asiu, kolaż fajny, taki słoneczny i prawie wiosenny Sun bespectacled  Zrobiłyście 8 tys kroków . to całkiem niezły trening dla Basi.Taką pogodę jak na twoich zdjęciach  bym właśnie chciała, ale w WWie znowu brak od kilku dni słońca ,choć niby w prognozie jest . Zimno się też jakoś zrobiło , wczoraj 3 C , dzisiaj tylko 4 C . Na weekend zapowiadaja nawet jakiś śnieg ?? Shok 

Jeśli ktoś ma ochotę na inne niz pracowe główkowanie to zapraszam do naszej zgaduli..na razie bez podpowiedzi Biggrin

Przytulasy wtorkowe dla wszystkich Heart

No trip no life

Strony

Wyszukaj w trip4cheap