--------------------

____________________

 

 

 



ODLICZANKA i pogaduszki nie tylko turystyczne

33614 posts / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
Piea
Obrazek użytkownika Piea
Offline
Ostatnio: 5 godzin 26 minut temu
Rejestracja: 19 wrz 2017

Witajcie niedzielnie, 

Oj, u mnie tak jak i u Nel- wieje od rana strasznie.... na poddaszu słychać jak wiatr hula i wszystko dudni...  Crazy

Czytałam wczoraj o tym kocie w samolocie; no niezły z niego zawodnik .... Spiteful , a tak swoja drogą - dla mnie to trochę niedopuszczalne, żeby jakiś zwierz mógł tak sobie beztrosko wkroczyć na pokład... dobrze, że to nie jakis rotwailer  Sarcastic blum

Nel, zagadkę znam! wiem! bo osobiście łaziłam po tym placyku 2 lata temu Biggrin  i nawet opisałam i wkleiłam do tej Relacji sporo fotek z tego miejsca Pleasantry , więc milczę jak grób - niech pogłówkują inni Yes

Miłej i leniwej niedzieli, odpoczywajcie, bo jutro - do roboty!!!  Girl to take umbrage 2

Piea

_Huragan_
Obrazek użytkownika _Huragan_
Offline
Ostatnio: 5 godzin 47 sekund temu
Rejestracja: 13 cze 2015

Basia A. :

W piątek minęło już dwa tygodnie od wyjścia ze szpitala i czuję się ... normalnie. Może jeszcze poziom sił nie taki jak był, ale już zdecydowanie nie przeszkadza w codziennym funkcjonowaniu, ani niczym innym

to bardzo dobra wiadomsoc,bo wiele osob jednak ma chyba dluzej jakies niedolegliwosci po tej zarazie.Miejmy nadzieje,ze sie dzieki szczepionkom w tym roku z tym Covidem jakos uporamy,bo widze po znajomych,ze wielu ludzi juz troche psychicznie siada jednak przez te obostrzenia,zakazy i poprostu strach przed zakazeniem.

https://marzycielskapoczta.pl/

Napisz pocztowke ze swoich podrozy do chorych dzieci

ssstu-6
Obrazek użytkownika ssstu-6
Offline
Ostatnio: 4 godziny 38 minut temu
Rejestracja: 31 maj 2016

siemanko niedzielne Wszystkim !!! : )

cd.weekendowej wiosny "na wyspie" ; )

intryguje mnie wiosna w wydaniu brytyjskim,Dana_N pokażesz "plażę na wiosennie" !??? ; )

...no to w drogę... żeby się oburzać i podziwiać
...zdumiewać i wzruszać ramionami...wybrzydzać i zachwycać...Radoslav

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 5 godzin 38 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

To co , do jakiego ciacha wam najbliżej ? 

mi wyszedł pączusio  Biggrin i coś  w tym jest, bo niestety parę kilosów złapałam tej zimy Diablo

Radek to na pewno kawociacho he he 

Może być zdjęciem przedstawiającym tekst „JAKIM CIASTKIEM JESTEŚ? #zostanwdomu DZIEŃ TWOICH URODZIN MIESIĄC TWOICH URODZIN OSTATNIA CYFRA ROKU URODZENIA 1. pączkiem 2. torcikiem herbatnikiem makowcem ptysiem 0. salonie lodówce na balkonie piwnicy nอ serniczkiem 8. plackiem pleśniakiem jabłecznikiem 11. rogalem 12. piernikiem szafie 8. komodzie 9. pod dywanem 1. Puszystym 2. Małym Kolorowym Wesolym Dzikim Dramatycznym Dużym 8. Pachnącym Czekoladowym Pieszczotliwym 11. Dziwnym 12. Pochłonię™tym Miękkim Skupionym 15. Miadym 16. Zniewalającym 17. Podnieconym 1.8. Twardym 19. Nakręconym 20. Śmiesznym 21. KwaÅnym 22. Mokrym 23. Intymnym 24. Szybkim 25. Skoncentrowanym 26. Boskim Starym Suchym 29. Wkurzonym Przyjemnym 31, Owocowym Cukiernia Franciszek Pokojsku”

No trip no life

Dana_N
Obrazek użytkownika Dana_N
Offline
Ostatnio: 2 miesiące 1 dzień temu
Rejestracja: 07 paź 2013

Kochani,

Próbowałam znaleźć trochę  angielskiej wiosny dla Was, Radek, namówiłeś mnie Biggrin

Widać, że przyroda budzi się do życia, ale pogoda wciąż kaprysna. Dzisiaj w dzień było słonecznie, ale tylko +8, w nocy ma być -2 Sad

Co do mojej 20 w rankingu plaży...no cóż, jak dotąd nie mogę znaleźć uzasadnienia tak wysokiej pozycji. Może za dużo plaż na Karaibach sie naoglądałam? Blum 3

Póki co, dla mnie plaża, jak plaża...ale lubię ją, bo jest "moja" i blisko domu Biggrin

Asia-A
Obrazek użytkownika Asia-A
Offline
Ostatnio: 2 dni 15 godzin temu
Rejestracja: 01 wrz 2015

Good-morning

Dziś jest PONIEDZIAEK  8 MARCA 2021  

znak zodiaku: RYBY

Imieniny obchodzą:

Beta, Jan, Stefan, Antoni

Dzień Kobiet | Oficjalny portal miasta Siedlce

A do końca astronomiczej zimy pozostało 10 dni Sun-smilie girl  149

Zmiana w czołówce ...Na prowadzeniu  jest DANA !

Dana - 256 dni -  Buenos Dias Cuba  Buenos Dias Cuba Opinie • Informacje • Relacje • Oferty •

Radek - 219 dni do Hong Kongu w ..."W Hong Kong"-

Bajka - 177 dni -widokówka pod Sandomierzem  

 Dana - 163 dni  - Jak nie daleko, to blisko - Kornwalia p=kornwalia | Wonderland Tours

Margerytka - 145 dni - powrót do źródeł, czyli Kenia z odrobiną Tanzanii Znalezione obrazy dla zapytania KENIA SAFARI

 Bajka - 132 dni - Powrót do AgroAlpaka - Mrągowo, tym razem w letnim wydaniu  

Bajka-95 dni -  rowerowy Hel  Białogóra - ciekawe miejsca na rower

Margerytka-86 dni-niespodzianka dla męża ,czyli rowerkiem po Bieszczadach i sprawdzenie co kondycją Bieszczady - Bieszcczdy w obiektywie Wiktora Barona

Bajka - 69 dni - Naxos i Amorgos - odkrycie kolejnych , mniej znanych wysepek greckich   

Radek- 68 dni-"cień wielkiej góry",czyli wakacje na Mauritiusie  

Margerytka -52 dni - wypad rowerowy w Bieszczady w poszukiwaniu..."straconego czasu" Bieszczady - przewodnik dla turystów | mubi.pl

 NOWOŚĆ ! Alamed - 2 dni  - nartowanie  w Zieleńcu  Winter skifahren  0009  Ski & Spa Zieleniec - Góry, Польша - Отдых, Отзывы | ITAKA

 Miłego dnia » iioo - Zagadki, Ciekawostki, Humor

Wszystkie zdjęcia na odliczance pochodzą z internetu 

Bye Zobacz mnie na Facebooku Relaks na drutach! Yes 3

Asia-A
Obrazek użytkownika Asia-A
Offline
Ostatnio: 2 dni 15 godzin temu
Rejestracja: 01 wrz 2015

Poniedziałek! – zaczynamy nowy tydzień. We Wrocławiu na trawnikach świeży śnieg ale świeci słońce, zapowiada się piękny dzień.

Wszystkim Paniom – wszystkiego co najlepsze. Takie piękne życzenia znalazłam w necie.

Dzień Kobiet – ZDZ Chełm

Bye Zobacz mnie na Facebooku Relaks na drutach! Yes 3

Asia-A
Obrazek użytkownika Asia-A
Offline
Ostatnio: 2 dni 15 godzin temu
Rejestracja: 01 wrz 2015

Dana , Radek, u Was już wiosna pełną gębą. U mnie w ogródku krokusy dopiero ledwo ledwo pokazują pączki i to w nasłonecznionych miejscach. Może po pracy zrobię fotki.

Jakim ciastkiem jestem? – wyszło, że boskim makowcem w lodówce. Makowca lubię ale raczej nie jest moim nr 1. Jeśli piekę makowca to nie tradycyjnego ale  tak zwanego szoguna – makowiec z jabłkami w składzie. A kształtem, jak Nel wspomniała zaczynam przypominać pączka. To niestety brak ruchu. Przez pandemię  jedno z ulubionych ćwiczeń „rowery” odpadły z grafiku. Tam trochę można było spalić (no na pewno więcej niż siedząc na kanapie). Niestety na razie trzeba wymyślić coś innego, bo waga niedługo wyświetli, że trzeba wchodzić pojedynczo i to wcale nie jest śmieszne. Postanowiłam trochę zejść z kanapy i w sobotę pograbiłam liście w ogrodzie (sezon ogródkowy rozpoczęty) a w niedzielę udałyśmy się z Basią na godzinny spacer do parku „za domem”.  Ludzi było sporo choć pogoda była niezbyt spacerowa. Chodny wiatr i pochmurno.

Pozdrawiam i zmykam „do pracy”

Bye Zobacz mnie na Facebooku Relaks na drutach! Yes 3

Piea
Obrazek użytkownika Piea
Offline
Ostatnio: 5 godzin 26 minut temu
Rejestracja: 19 wrz 2017

Witanko poniedziałkowe, 

U mnie dziś za oknem bielusieńko! no i znowu napadało.... Shok

Dana, Radek, ależ tam u Was na Wyspach - cudna wiosna!  no wiosna ech że TY! Ssun-Flower4You

Asia, jakie piekne ciasteczko Ci wyszło Girl haha  "boski makowiec w lodówce" brzmi słodko i apetycznie Air kiss , u mnie znacznie gorzej - bo wyszedł mi mokry herbatnik w kuchni! Girl haha ; nie dość, że tylko herbatnik, i w kuchni- to pół biedy, ale mokry? Shok a fuj... nie lubię mokrych! (choc pamoiętam, że w czasach dzieciństwa maczałam je w herbacie i stawały sie mokre jak cholera! - czasami aż topiły sie w tej herbacie Crazy

Dziś wszystkim forumowym Babom- zyczę wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Baby - od baby ! Girl haha 

( a z samego rana zostałam miło zaskoczona   - pięknym , służbowym mailem Biggrin , którego wszystkie kobitki w moim Biurze otrzymały od  kolegów z mojego Departamentu, 

taki to piękny wierszyk dostałam od moich "biurowych Rycerzy!"  - mają chłopaki talenta.... Pleasantry

Piea

Andrew
Obrazek użytkownika Andrew
Offline
Ostatnio: 2 miesiące 2 godziny temu
admin
Rejestracja: 07 maj 2015

Kochane wszystkie Panie i Dziewczynki    

W dniu Waszego święta chciałbym Was wyściskać  najmocniej jak można i ukłonić się nisko. Przy okazji całuję Was  tam, gdzie najbardziej lubicie    

Bądźcie radosne i figlarne  - jak dotychczas   Buziole  

Strony

Wyszukaj w trip4cheap