--------------------

____________________

 

 

 



ODLICZANKA i pogaduszki nie tylko turystyczne

33614 posts / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
Basia A.
Obrazek użytkownika Basia A.
Offline
Ostatnio: 12 godzin 51 minut temu
Rejestracja: 15 lip 2017

Wydaje mi się, że nabieram sił, bo spacery robię czasem dłuższe, czasem krótsze w zależności od celu i pogody - kilkukrotnie do tej pory zdarzało mi się ubrać za grubo, bo to, bo tamto.

Dziś może wybiorę się do parku (z aparatem!) bo u nas piękne słońce, choć narazie 5 stopni podobno

Piea
Obrazek użytkownika Piea
Online
Ostatnio: 1 godzina 31 minut temu
Rejestracja: 19 wrz 2017

Nel, he he... ja się juz od miesięcy w ogóle nie wylogowuję z gmaila Biggrin (oczywiscie tylko na moim prywatnym, zahasłowanym kompie Preved ) , małe próby wylogowania- robiłam tylko na kilka minut, żeby sprawdzić czy fotki w moich Relacjach są czy ich nie ma: no i umnie nic nie widzę przy wylogowaniu, dlatego "zalogowałam" się na stałe , hi hi.. *girl_crazy*; 

Zrobiłam tak - jak napisałaś, - czyli jeszcze raz udostepniłam wszystko od początku: Kube, Mexico, Oman i Maltę - sprawdź proszę  teraz, czy widać! (jestem zalogowana! Preved

 

(Dana, heloł, puk..puk...  jesteś ...??? a czy Ty wiesz, że dokładnie rok temu ( 28/ lutego- tylko to sobota była) a luty miał 29 dni! -  leciałysmy razem do Cancun? ( tylko nic o sobie nie wiedząc, że lecimy tam razem he, he Girl crazy

O matko... to już rok jak nigdzie dalej nie byłam....! Cray 2  no skandal normalnie! Sorry 2

Piea

_Huragan_
Obrazek użytkownika _Huragan_
Online
Ostatnio: 1 godzina 5 minut temu
Rejestracja: 13 cze 2015

W weekend to tylko leniuchowanie i spacerki.Napewno weekendy mniej urozmajcone niz przed pandemia,ale tez troche spokojniejsze.To tez ma swoj rajc.

https://marzycielskapoczta.pl/

Napisz pocztowke ze swoich podrozy do chorych dzieci

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Online
Ostatnio: 1 godzina 43 minuty temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Piea, Oman widać.Mexico i Malte też więc udostepnienie pomogło Yahoo 

Kubę np na pierwszej stronie część zdjęć jest ok a częśc nie ,czy Kubę masz z jednego albumu ?

No trip no life

fragola
Obrazek użytkownika fragola
Offline
Ostatnio: 2 lata 7 miesięcy temu
Rejestracja: 02 mar 2014

Leniuchuję i trochę planuję Wrocław na jakiś marcowy weekend. Szukam hoteliku blisko centrum , fajnych knajpek (nawet jak nie otworzą to na wynos). Wyjazd będzie z 2 dniowym wyprzedzeniem "zaplanowany", aby wstrzelić się w super pogodę.

Piea
Obrazek użytkownika Piea
Online
Ostatnio: 1 godzina 31 minut temu
Rejestracja: 19 wrz 2017

Fragola, ja byłam we Wrocku juz dośc dawno (kilka lat temu); ale jeśli mogę coś polecić (hotelik blisko centrum), to my właśnie w czyms takim mieszkaliśmy Preved ; moze nie blisko centrum, bo w samym centrum! Preved , w bardzo klimatycznym hoteliku w staromiejskiej części tuz przy Rynku (hotel "Patio" przy ul. Kiełbaśniczej) - no lokalizacja rewelka i klimacik hoteliku super! - w XIX wiecznej kamienicy, dwa kroki od Rynku! i przepyszne na full wypasie śniadanka! , może nie byl najtańszy ale za to - samo miejsce... Tender 

(rozumiem, że plan swoich - must see - już masz, bo w tym mieście to atrakcji jest tyle, że i tydzień to byłoby mało! , ale co utkwiło mi w pamięci, z rzeczy "mniej oczywistych" to niesamowita Aula Leopoldina na Uniwerku; jesli lubisz barok- zajrzyj tam koniecznie... 

Piea

fragola
Obrazek użytkownika fragola
Offline
Ostatnio: 2 lata 7 miesięcy temu
Rejestracja: 02 mar 2014

Piea :

Fragola, ja byłam we Wrocku juz dośc dawno (kilka lat temu); ale jeśli mogę coś polecić (hotelik blisko centrum), to my właśnie w czyms takim mieszkaliśmy Preved ; moze nie blisko centrum, bo w samym centrum! Preved , w bardzo klimatycznym hoteliku w staromiejskiej części tuz przy Rynku (hotel "Patio" przy ul. Kiełbaśniczej) - no lokalizacja rewelka i klimacik hoteliku super! - w XIX wiecznej kamienicy, dwa kroki od Rynku! i przepyszne na full wypasie śniadanka! , może nie byl najtańszy ale za to - samo miejsce... Tender 

(rozumiem, że plan swoich - must see - już masz, bo w tym mieście to atrakcji jest tyle, że i tydzień to byłoby mało! , ale co utkwiło mi w pamięci, z rzeczy "mniej oczywistych" to niesamowita Aula Leopoldina na Uniwerku; jesli lubisz barok- zajrzyj tam koniecznie... 

Piea, dziękujęSsun-Flower4You Zbieram info o miejscach do obejrzenia. I hotele właśnie rozważam takie. Klimatyczne, w starej części miasta.

Basia A.
Obrazek użytkownika Basia A.
Offline
Ostatnio: 12 godzin 51 minut temu
Rejestracja: 15 lip 2017

Aula Leopoldina jest chyba aktualnie w remoncie, jeszcze jest wieża astronomiczna, która chyba też jest udostępniana do zwiedzania, choć w okolicach rynku jest sporo wież do oglądania Wrocławia z góry.

Jeśli chodzi o knajpki, to są blogi/grupy na fejsie, gdzie można wiele poleceń znaleźć. Jak coś, to służę linkami czy nawet poleceniami z własnych doświadczeń. 

Dziś na spacerze byłam z mamą w parku południowym, oznak wiosny może jeszcze za bardzo nie widać

Jorguś
Obrazek użytkownika Jorguś
Offline
Ostatnio: 2 dni 3 godziny temu
Rejestracja: 13 wrz 2013

Piea :

Witanko niedzielne, 

perejra, ależ cudna ta wiosna w parku u Ciebie!!! bardzo tesknię do takich widoczków! ( u nas było podobnie- jednego tygodnia mrozisko trzymało i gruba czapa śniegu wszedzie, a za tydzień..... taa dam...! Preved u mnie wyłażą już z ziemi pierwsze cebulowate Preved , ale narazie tylko zielone- bez kwiatków, na które trzeba jeszcze poczekać....

Asia, Twoje zdjęcia tez widzę ( te linki które podałaś) ; moje widzę tylko wtedy jak jestem zalogowana na gmailu, jak sie wyloguję- to wszystko mi znika! Wacko 2

Jorguś, co tam u Ciebie słychać? cos rzadko zagladasz tutaj..... wyciagnij coś z Szuflandii, please... bardzo lubię Twoje męskie, konkretne  i zwięzłe Relacje! Give rose

Basia, Dana - jak tam Wasze zdróweczko? spacerki pomagają? kondycja wraca? 

(przy okazji mi sie przypomniało: Dana, pisałaś kiedyś , że dostałaś w prezencie taki obrazek do "malowania" po numerach.... i jak? pomalowałaś go? i jak wyszedł? jak Ci się podobała ta zabawa? pokażesz nam fotkę? 

 

( ja dziś  na obiadek robię moją ukochaną jarzynkę z buraczków! ( tak jak Fragola- ja też je uwielbiam, ale buraczkowa sałatka Fragoli- podchodzi najbardziej mnie Victory ; małż woli takie  buraczki tradycyjne- ugotowane, starte i zasmażone z czosnkiem, mniam! ) 

Miłej Niedzieli wszystkim, Trzymajcie się w zdrówku! 

Piea, zaglądam codziennie, tylko nie pisze. Jak mnie będziesz podpuszczać, to coś wyciągnę...

Jorguś

Asia-A
Obrazek użytkownika Asia-A
Offline
Ostatnio: 2 dni 11 godzin temu
Rejestracja: 01 wrz 2015

Dzisiaj był  piękny, słoneczny dzień ale temperatura w cieniu niezbyt wysoka (około 5 stopni). Wiosny w parkach jeszcze nie było  widać choć ludzi było bardzo dużo. Zdjęcia z parku pokazała Basia (to znajdujący się niedaleko Park Południow).

Ja pokażę wiosnę w ogrodzie.

 

Piea. Hotel przy Kiełbaśniczej we Wrocławiu? Kiełbaśnicza to prawie w rynku. Firma, w której teraz pracuję miała siedzibę właśnie przy tej ulicy. Turystycznie to super miejsce, wszędzie blisko i knajpek wokoło dużo.

Bye Zobacz mnie na Facebooku Relaks na drutach! Yes 3

Strony

Wyszukaj w trip4cheap