--------------------

____________________

 

 

 



ODLICZANKA i pogaduszki nie tylko turystyczne

33617 posts / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
alamed
Obrazek użytkownika alamed
Offline
Ostatnio: 2 dni 19 godzin temu
Rejestracja: 11 kwi 2017

Poprawiłam moje zdjęcie z kawą, teraz już chyba jest widoczne Smile

Zrobiło sie ciasteczkowo Yahoo

Asiu Twoje pierniczki wyszły bardzo ładnie, dobrze,że miałaś pomocników, 

bo samej byś sie bardzo urobuła Smile

Radek Twoje mikołajkowe  profiteloresy bardzo dobre Girl smile

Nel fajne kolaże robisz Clapping 

Cieszę się,że zabrałaś mnie do Łazienek.

Dzisiaj miałam bardzo fajny Mikołajkowy dzień Smile

Na rowerze przejechałam moją wczorajszą intensywną traskę, 

do pokonania śą trzy podjazdy. Pięknie było widać Karkonosze.

Po obiedzie morsowałam ze znajomymi i po raz pierwszy z moją przyjaciółką

z licealnych lat. Znamy sie 41 lat i cały czas mamy ze soba kontakt Dance 3

Po morsowaniu, kawka u mojej siostry a w drodze powrotnej do domu

przeszliśmy przez rynek mojego miasta. W rynku było dużo ludzi z dziećmi.

Robili zdjęcia przy choince, trochę zapomnieli o pandemii 

Mój kolaż

 

Miłego wieczoru Kochani Xmass16 obrazek- 0288

 

Przyszłość to marzenia, przeszłośc to wspomnienia

Dana_N
Obrazek użytkownika Dana_N
Offline
Ostatnio: 2 miesiące 2 dni temu
Rejestracja: 07 paź 2013

Kochani,

Oj widzę, że się tu dużo dzieje Smile Kawki, zagadki...i starzy bywalcy powróceni. Idzie ku lepszemu, mówię Wam Smile

Ja już w nowym domu, mieszkanko mam fajne, wcale nie takie małe, jak na tutejsze zwyczaje. Pokój ma ze 20m2, kuchnia niewielka, ale wystarczająca, łazienka też i komfort, że to wszystko tylko moje, a nie do wspólnego użytku z przypadkowymi ludźmi. W dodatku przy domu jest duży ogród, bardzo zaniedbany teraz, ale można go pięknie zaczarować na wiosne Smile

Z innych nowości, to wczoraj kupiłam nowy telefon z dużym zapasem GB...więc hot spot zrobiony i nawet nieźle działa.

Poza tym, życie nieprzewidywalne jest. W czwartek mój manager powiedział, że mam iść do agencji, która mnie zatrudnia, bo w administracji firmy pytali, czy mają w agencji kogoś  z dobrym angielskim. No to poszłam. Zaprowadzono mnie do jakiegoś biura, gdzie siedziały dwie panie przy komputerach. Przedstawiły się, że jedna jest managerem czegośtam, a  druga z HR. Okazało się, że właśnie mam interview Biggrin Nawet się zdenerwować nie zdążyłam Biggrin Przepytały mnie z mojej przeszłości, jedna powiedziała "lovely", druga powiedziała "lovely, you are a perfect person for this position" Biggrin  Jutro zaczynam nową pracę Blum 3  Trzymajcie kciuki Smile

ssstu-6
Obrazek użytkownika ssstu-6
Offline
Ostatnio: 15 godzin 15 minut temu
Rejestracja: 31 maj 2016

...heeee, Dana_N z pewnością "dasz rade" !!!!! ; )

p.s. kciuk trzymany będzie ...

...no to w drogę... żeby się oburzać i podziwiać
...zdumiewać i wzruszać ramionami...wybrzydzać i zachwycać...Radoslav

alamed
Obrazek użytkownika alamed
Offline
Ostatnio: 2 dni 19 godzin temu
Rejestracja: 11 kwi 2017

Dana gratki *yahoo*czyli wszystko dobrze się układa , powodzenia Ok

Dasz radę, kto jak nie Ty.

Fajnie,że będziesz mogła uczestniczyć na Tripku ( internet )

 

Przyszłość to marzenia, przeszłośc to wspomnienia

Bajka831
Obrazek użytkownika Bajka831
Offline
Ostatnio: 3 dni 2 godziny temu
Rejestracja: 26 lis 2014

Dana trzymaj się, na pewno dasz radę, fajnie, że jestes już unetowiona Dance 2

Asia-A
Obrazek użytkownika Asia-A
Online
Ostatnio: 11 minut 31 sekund temu
Rejestracja: 01 wrz 2015

Dana ja też trzymam kciuki. Kto jak nie Ty! Jak w końcu roku układa się coraz lepiej to dalej już tylko z górki. Z nowym rokiem nowym krokiem - można powiedzieć.

Ala niesamowicie aktywna dziewczyna jesteś. Podziwiam. Wiatr nie przeszkadzał? Po morsowaniu chyba trzeba się szybko powycierać bo taki wiatr mocno może wychłodzić organizm.

Radek, jak tam po siłce, zakwasy są?

Miłego dnia!

Bye Zobacz mnie na Facebooku Relaks na drutach! Yes 3

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 16 godzin 15 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Good-morning

Dziś jest sobota,  7 grudnia 2020

znak zodiaku: STRZELEC

Imieniny obchodzą:

 AmbrożyMarcin 

„Na święty Ambroży poprawią się mrozy”

Najpewniejsza w odliczaniu jest MARGERYTKA!!!

Margerytka - 236 dni - powrót do źródeł, czyli Kenia z odrobiną Tanzanii Znalezione obrazy dla zapytania KENIA SAFARI

Bajka - 160 dni - Naxos i Amorgos - odkrycie kolejnych , mniej znanych wysepek greckich   

Radek- 158 dni-"cień wielkiej góry",czyli wakacje na Mauritiusie  

NOWOŚĆ ! Lamia - 22 dni - Sylwestrowa zachodnia Kuba w rytmach salsy Kuba - Tani Bilet 

Bajka - 21 dni - sylwestrowa ucieczka z psem w mazurską ciszę. Pobyt w Argo-alpaka Spacer z Alpaką | Prezent w Katalogu Marzeń 

Andrew - 15 dni - wyjazd na Święta do Polski  

Napis na ścianę naklejka - Miłego dnia - 238 7373614684 - Allegro.pl

No trip no life

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 16 godzin 15 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Dzień doberek

słoneczko nieśmiało wygląda i wita nas w poniedziałkowy poranek Preved

Opowidajacie , czy Mikołaj Xmass11 Vala  33 wpadł wczoraj do was ? wrzucił coś fajnego Xmass14 boze narodzenie 50 ? Ubieraliscie choinkę w weekend czy planujecie póżniej ? 

Do świąt coraz bliżej, zostało już tylko 2,5 tygodnia. W Wwie już bardzo świątecznie, ruszyła iluminacja mikołajowa , na placu zamkownym jest piękna choinka Xmass 3 Trzeba się wybrać na spacer obejrzeć te nastrojowe "ubranka"

Alamed, ale intensywną niedzielę miałaś, super ! Widzę , że i u ciebie miasto pięknie wygląda w iluminacji świątecznej . Ile czasu trwało wczorajsze morsowanie ? znajomi idą w twoje ślady,fajnie . Tej czapeczki chyba wczesniej nie widziałam na zdjęciach

Mam dla was kolejne, nowe inspiracje na oryginalną choinke 

  

Dana, wszystko ci się pięknie układa, same pozytywne zmiany. Cieszę się ,że masz swoj nowy kącik i sie zadomowiłaś Domek  Zgadzam się z tobą w 100 % - najwazniejsze ,że masz własną przestrzeń, bez obcych. No i ten ogród fajna sprawa, przyjemnie latem na leżaczku kości wyłożyć i cos w ziemi porobic.  Net ci w końcu dziala, to super news , bo bedziemy teraz w częstym kontakcie. Trzymamy kciuki za nową robotą , na pewno bedzie dobrze Yes 3

Asiu, kolaż nie był z Wilanowa, to Łazienki Królewskie , gdzie Stanisław August Poniatowski organizowal słynne obiady czwartowe . Kurcze. to rzeczywiscie pierniczki są mega pracochłonne,ale z drugiej strony to bardzo fajna tradycja rodzinna, skoro robicie je razem od wielu lat...

Miłego poniedziałku wszystkim Ssun-Flower4You

 

No trip no life

Asia-A
Obrazek użytkownika Asia-A
Online
Ostatnio: 11 minut 31 sekund temu
Rejestracja: 01 wrz 2015

Oj, Nel, nieźle zakręcona jestem jak Wilanów mylę z Łazienkami. W Łazienkach też byłam , w zeszłym wieku, może dlatego mi się pomyliły, a może  Wilanów bardziej pamiętam ? Biggrin

Bye Zobacz mnie na Facebooku Relaks na drutach! Yes 3

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 16 godzin 15 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

lamia :

Wiecie co, martwi mnie zapowiadane ograniczenie lotów do Polski z krajów spoza Unii. Wczoraj wyczytałam, że ministerstwo opublikowało projekt rozporządzenia, iż do końca grudnia mają przedłużyć zakaz lotów.

Lamia, jeśli lecisz czarterem z biura podróży to raczej na pewno, wyjazd dojdzie do skutku  . Poczytaj 

Koronawirus. Zakaz lotów międzynarodowych przedłużony do 31 grudnia - Podróże (onet.pl)

No trip no life

Strony

Wyszukaj w trip4cheap