--------------------

____________________

 

 

 



ODLICZANKA i pogaduszki nie tylko turystyczne

33516 posts / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
mabro
Obrazek użytkownika mabro
Online
Ostatnio: 40 minut 1 sekunda temu
Rejestracja: 26 wrz 2013

Witam wszystkich późną porą Biggrin

Tadzik, bardzo się cieszę, że moje namowy podziałały i zajrzałeś do nas Yahoo Też czekam na Twoje filmiki i opowieści - nieważne, z którego roku Biggrin

Asia-A, o matko! chyba źle mnie zrozumiałaś - ja nigdy nie mówiłam, że Twoje cudne sowy są nudne Stop A czapeczki typu czajniczek itp. podrzuciłam Ci tylko dla żartu Biggrin

Radek, Twoje zagadki są baaardzo trudne Shok A jak już coś uda mi się zgadnąć to okazuje się, że nasze niezastąpione dziewczyny były szybsze - szacun za ich wiedzę Good

Asia-A
Obrazek użytkownika Asia-A
Offline
Ostatnio: 19 godzin 13 minut temu
Rejestracja: 01 wrz 2015

Mabro, ha, ha, wiem – ale dziękuję za podsyłane inspiracje. Dawaj więcej.Jak oglądam co inni robią – rodzą się w głowie nonowe pomysły!

Bye Zobacz mnie na Facebooku Relaks na drutach! Yes 3

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 3 godziny 14 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Good-morning

Dziś jest 3 grudzień 2020

CZWARTEK

znak zodiaku: STRZELEC

Imieniny obchodzą:

 FranciszekKsawery  

  „Gdy na początku grudnia pogoda stała, zima będzie długo biała”.

Na prowadzeniu odliczanki  MARGERYTKA!!!

Margerytka - 240 dni - powrót do źródeł, czyli Kenia z odrobiną Tanzanii Znalezione obrazy dla zapytania KENIA SAFARI

Bajka - 164 dni - Naxos i Amorgos - odkrycie kolejnych , mniej znanych wysepek greckich   

Radek- 162 dni-"cień wielkiej góry",czyli wakacje na Mauritiusie  

NOWOŚĆ ! Lamia - 26 dni - Sylwestrowa zachodnia Kuba w rytmach salsy Kuba - Tani Bilet 

Bajka - 25 dni - sylwestrowa ucieczka z psem w mazurską ciszę. Pobyt w Argo-alpaka Spacer z Alpaką | Prezent w Katalogu Marzeń 

 

Miłego dnia - iioo - Zagadki, Ciekawostki, Humor

No trip no life

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 3 godziny 14 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Dzien dobry,

witam was kochani z mrożnej stolicy, tylko -2 C , dość rześko Biggrin ale w końcu to grudzień. Do końca roku już tylko 28 dni . Można planować bale sylwestrowe Laugh 1 W tym roku będzie chyba dominować piżama party ..

Asiu, dzięki za inspiracje do odliczanki Air kiss fajna i sentencja ( sama prawda)  i zdjęcie-ciekawe 

Tadzik, witaj powrócony Yahoo długo trwała ta podróż bez nas ,ale skoro obiecujesz poprawę i opowiesz nam o wszystkich podróżach to... grzechy ci chyba odpuścimy Sarcastic W tej kwestii  muszą się wypowiedzieć inni forumowicze he he . To jak kochani , darujemy wszytskie winy ?  Gdzie ci Tadzik będzie tak dobrze jak tutaj u nas wraz z tripkowymi przyjaciółmi, którzy cały czas tęsknili do ciebie i pytali mnie na privavch dlaczego cię nie ma ? Nawet ostatnio, chyba ze 2 dni temu Bajka pisala , gdzie jest Tadzik ? Super  więc ,że wróciłeś do podróżniczego "domku" Nawet prezenty na ciebie czekają na powitanie .. o przepraszam nie tylko dla ciebie . Pierwszy jest owszem dla ciebie ale drugi dla twoich piesków urwisów . One chyba najbardziej szczęsliwe ,że nigdzie nie jezdzicie i mają was w domu.

Rodzaje rumu, jak pić rum? | Z innej beczki .com TRIXIE PŁOTEK ZRĘCZNOŚCIOWY 129X115CM TX-3207 - Ceny i opinie - Ceneo.pl

Asiu, nie mam jakis wybitnych przepisów na placki. Najczęściej robię tradycyjne racuchy na drożdzach ,ale z dużą ilościa jablek. Ostatnio hitem w domu są placuszki marchewkowe a wszystko dlatego ,że robię sok z marchewki. Sok wypijamy a do wycisnietej  marchewki dodaję mąki, ze 2 jajka , cynamon i placuszki gotowe.

Czapki twoje są super !! zdolna dziewczyna jesteś Gooda poduszki sowy to rewelacja , to wręcz taka twoja wizytówka . Bania to fajna sprawa. Jak byłam u znajoimych na Kaszubach to też była, stała w ogrodzie i wieczorem cieszyła sie dużym powodzeniem 

Radek, a propos szczepień, to ja wczoraj zaszczepiłam się na... grypę. I powiem ci, że w tym roku to wcale nie jest prosta sprawa, bo czekałam na to szczepienie ponad 2 miesiące Biggrin

Zdrówka wszystkim czwartkowo , miłego Ssun-Flower4You

No trip no life

Asia-A
Obrazek użytkownika Asia-A
Offline
Ostatnio: 19 godzin 13 minut temu
Rejestracja: 01 wrz 2015

A u mnie w tej chwili tak za oknem...i dalej pruszy śnieg.

Tak trochę świątecznie sie poczułam.

Bye Zobacz mnie na Facebooku Relaks na drutach! Yes 3

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 3 godziny 14 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Asiu, faktycznie biało i nastrojowo się u ciebie robi Snow-flake-smiley-emoticon-animation czyli we Wrocku biało ? 

U mnie tylko mrożno , choć teraz juz +1 C ale za to słonecznie i to jest zdecydowanie na plus

Święta już całkiem niedługo , widzę że pomału pojawiają sie nawet punkty sprzedazy choinek Xmass13 obrazek- 0238 Podrzucam więc wam pare inspiracji na choinki  zupełnie bez .. choinek  Crazy Nie ma ani jednej igiełki ..Jesteście otwarci na takie mniej tradycjne "drzewko" świąteczne ? 

  

No trip no life

Asia-A
Obrazek użytkownika Asia-A
Offline
Ostatnio: 19 godzin 13 minut temu
Rejestracja: 01 wrz 2015

Nel choinki super pomysłowe. Obstawiam nr 1 dla Basi, ale nie ma tyle wolnej ściany Biggrin  Nr 2  mogę sobie zrobić w „domowym biurze” – ale chyba dopiero  w wigilię – bo co będzie jak dolny segregator będzie potrzebny? Biggrin

Jeśli chodzi o pogodę to we Wrocławiu zdecydowanie  trzeba już schować tenisówki i wyjąć grubsze i mniej śliskie buty. Ciepłe kurtki też.

Ciasto na pierniki mam już zarobione, trzeba zabrać się za pieczenie.

Bye Zobacz mnie na Facebooku Relaks na drutach! Yes 3

ssstu-6
Obrazek użytkownika ssstu-6
Online
Ostatnio: 52 minuty 9 sekund temu
Rejestracja: 31 maj 2016

...siemanko czwartkowe Wszystkim !!! : ) 

wpadłem tylko pogratulować Asia-A odpowiedzi na wczorajsze zagadki ; )

...nie dośc że "szybko" to jeszcze poprawnie !!! ; )

może chcesz odwiedzić te  "odgadniete lokacje" !???

gdyby "TAK" to może przyda Ci się taki "camperek z wkładką" ?!!! ; )

...a ja spadam do "siłki",wieczorkiem zapodam kolejne "foto-zagadki",nara ; )))

...no to w drogę... żeby się oburzać i podziwiać
...zdumiewać i wzruszać ramionami...wybrzydzać i zachwycać...Radoslav

Asia-A
Obrazek użytkownika Asia-A
Offline
Ostatnio: 19 godzin 13 minut temu
Rejestracja: 01 wrz 2015

Radek dziękuję, camperek super lususowy, wykorzystamy !

Bye Zobacz mnie na Facebooku Relaks na drutach! Yes 3

Basia A.
Obrazek użytkownika Basia A.
Online
Ostatnio: 12 minut 30 sekund temu
Rejestracja: 15 lip 2017

Dziś jak wyszłam z domu, to cieszyłam się, że mam maseczkę, bo jakbym wywinęła orła, to chociaż wiadomoby było gdzie zębów szukać...

Strony

Wyszukaj w trip4cheap