--------------------

____________________

 

 

 



ODLICZANKA i pogaduszki nie tylko turystyczne

33617 posts / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
lamia
Obrazek użytkownika lamia
Offline
Ostatnio: 1 rok 6 miesięcy temu
Rejestracja: 27 wrz 2013

Nelu, piękny zimowy krajobraz jest już wspomnieniem - wszystko się stopiło a resztki powywiewał wiatr. Sunia wabi się Pixie - to adopciak po przejściach, z interwencji. Jest bardzo lękliwa, dużo pracy z jej socjalizacją za nami, a przed nami jeszcze więcej. Ale warto, za taką bezgraniczną psią miłość. Emo smileys-dogs- 586854

Asiu podziwiam Twoje wyroby - kiedyś w czasach liceum dużo szydełkowałam i robiłam na drutach, ale jakoś ostatnio wyszłam z kursu. Girl hide

Ala jak patrzę na Twoje foty z morsowania to od razu robi mi się zimno. Ja bym chyba straciła zęby od szczękania. Winter-cold

Zastanawiam się jaką walutę brać na Kubę. 5 lat temu jak byłam to wwoziło się dolary, a teraz czytam, że euro się bardziej opłaci, bo nie ma podatku od wymiany. Najgorzej, że Kuba dopiero się otwiera na zagranicznych turystów i ciężko o aktualne info. 

Podróż to jedyny zakup, który czyni Cię bogatszym.

Bajka831
Obrazek użytkownika Bajka831
Offline
Ostatnio: 3 dni 4 godziny temu
Rejestracja: 26 lis 2014

Lamia brawo za adopcje psiny z interwencji, moja też z tego samego "źródła" a pod wpływem miłości otworzyła się tak, że od 1,5 roku ma uprawnienia dogoterapeuty i chodzimy do przedszkoli. Takie psiny potrafią się odwdzięczyc.... To nasz pierwszy adopciak i wiem, że już teraz tylko adopcja.... Tyle jest sierotek do kochania

Także jeszcze raz BRAWO DLA CIEBIE za otwarte serducho Heart Emo smileys-dogs- 586854  Heart

Andrew
Obrazek użytkownika Andrew
Offline
Ostatnio: 2 miesiące 14 godzin temu
admin
Rejestracja: 07 maj 2015

Good-morning

Dziś jest sobota, 5 grudnia 2020

znak zodiaku: STRZELEC

Imieniny obchodzą:

Kryspin i Saba,

ale również  Anastazy, Bartłomiej, Dalmacjusz, Dalmacy, Feliks, Gerald, Geraldyna, Jan, Juliusz, Kryspin, Krystyna, Mikołaj, Pelin, Pelina, Pęcisława, Sabina

Dziś mamy:

Dzień Marynarza Śródlądowego (Słodkich Wód)
Międzynarodowy Dzień Wolontariusza

Najpewniejsza w odliczaniu jest MARGERYTKA!!!

Margerytka - 238 dni - powrót do źródeł, czyli Kenia z odrobiną Tanzanii Znalezione obrazy dla zapytania KENIA SAFARI

Bajka - 162 dni - Naxos i Amorgos - odkrycie kolejnych , mniej znanych wysepek greckich   

Radek- 160 dni-"cień wielkiej góry",czyli wakacje na Mauritiusie  

NOWOŚĆ ! Lamia - 24 dni - Sylwestrowa zachodnia Kuba w rytmach salsy Kuba - Tani Bilet 

Bajka - 23 dni - sylwestrowa ucieczka z psem w mazurską ciszę. Pobyt w Argo-alpaka Spacer z Alpaką | Prezent w Katalogu Marzeń 

Andrew - 17 dni - wyjazd na Święta do Polski  

Miłej soboty i udanego weekendu dla Wszystkich!

 

 

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 18 godzin 14 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Dzień dobry,

W Wie piękny słoneczny i całkiem ciepły (bo  już 6 na plusie ) poranek wita . Sobota przed nami Preved

Andrew, nawet nie wiesz jak sie ucieszyłam.. odliczanka juz zrobiona !!! a do tego druga niespodzianka ...  co ja widzę, pojawił się nowy wpis wyjazdowy Preved Przyjeżdzasz do kraju na świeta , hura  Xmass17 skarpeta obrazek- 0029 No pewnie, święta muszą być w gronie rodzinnym . Na sylwestra tez zostajesz?

Andrew - 17 dni - wyjazd na Święta do Polski  

Co za czasy.. my nie możemy sie już doczekać ,aby wyrwac się gdzieś za granicę a Andrew z utęsknieniem czeka na przyjazd do Polski ..

Lamia, kochana jestes ,że zajmujesz sie taką psinką Emo smileys-dogs- 586854  Masz rację, psia miłość jest absolutnie bezgraniczna Heart  To możecie razem z Bajką wymieniac doświadczeniami .

Super ,że zaczęłaś opisywać Thassos ! To będzie pierwsza relacja z tej wyspy .Wiesz ,że ja kiedys się wybierałam? to była wtedy zupełna nowość i wyjazd był kupiony z lasta więc w ostaniej chwilii. Miałam wszystko opłacone i nagle coś sie stało i loty na Thassos wstrzymano, poleciałam w końcu na Rodos..

Asia, jak pierniczki wyszły ? pokaz nam koniecznie jak wyszły .. czy to do[piero dzisiaj ? Bardzo fajna tradycja ! Jak wypoczynek na leżaczku ? pracujesz jeszcze czy szef przysnął przy biurku ? 

Alamed, ty masz zdecydowanie najładniejsza czapeczkę !! no i mega podziwiam cie za odwagę Yes 3

Święta się zbliżają więc wrzucam kolejne inspiracje dla odważnych czyli choinki bez igieł .. za to z wieszakami, cuchami  etc Widać ,że autorowi nie brakuje oryginalnych pomyslów 

  o

Pięknej soboty kochani Ssun-Flower4You

No trip no life

lamia
Obrazek użytkownika lamia
Offline
Ostatnio: 1 rok 6 miesięcy temu
Rejestracja: 27 wrz 2013

Bajka, Pixie jest z nami już 2 lata i niestety nadal boi się bardzo wielu rzeczy, najbardziej obcych ludzi. Ale także niektórych dźwięków czy przedmiotów. Obawiam się, że do końca się nie zsocjalizuje, ponieważ zostało bezpowrotnie utracone oswajanie psa w wieku wczesnoszczenięcym. Jej matka została odłowiona za szczeniakami, w tym Pixie, jako pół-dzika suka gdzej na zapadłej wsi w krzakach. Potem trafiła na "tymczas" - bardzo niefortunnie zresztą - prawdopodobnie była bita wraz z 20 innymi głodzonymi psami. Ach, szkoda gadać, człowiek to straszny potwór Ireful 2  To aktualnie druga psina z adopcji w mojej rodzinie - pieseły świetnie się ze sobą dogadują, choć początki były bardzo trudne. Emo smileys-dogs- 586854

Nelu, cieszę się, że widać moje foty z Thassos. Bardzo polecam tą wyspę na wypoczynek i krótkie zwiedzanie. Postaram się dziś jub jutro pisać dalej - muszę tylko odświerzyć pamięć oglądając filmi z wyjazdu.  Piękne choinki pokazujesz - moja faworytka to ta środkowa - styrta ręczników - ciekawe po praniu czy przed... Crazy

Wiecie co, martwi mnie zapowiadane ograniczenie lotów do Polski z krajów spoza Unii. Wczoraj wyczytałam, że ministerstwo opublikowało projekt rozporządzenia, iż do końca grudnia mają przedłużyć zakaz lotów. Jak ja nienawidzę tych ich decyzji ogłaszanych w ostatniej chwili, zupełnie bez sensu, tak jak choćby zamknięcie cmentarzy 8 godzin przed faktem. Diablo Ciekawe, czy zakaz obejmie Kubę i czy w takim razie dojdzie do skutku mój wylot. Ireful 2

Podróż to jedyny zakup, który czyni Cię bogatszym.

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 18 godzin 14 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Lamia, ależ Twoja Pixie musiała mieć duzo róznych, ciężkich przeżyć, bidulka Heart Może teraz otaczana przez miłość nauczy się pozbyć  strachu i łatwiej wejdzie w wasze otoczenie 

Nie znam szczegółów tego nowego zakazu lotów,ale czy to nie jest tak ,że nie obowiązuje czarterów ? ciężko coś teraz zaplanować, takie dziwne czasy 

Zapraszam wszystkich na popołudniową kawencję,  właśnie przygotowałam. Kto chętny ?

No trip no life

Bajka831
Obrazek użytkownika Bajka831
Offline
Ostatnio: 3 dni 4 godziny temu
Rejestracja: 26 lis 2014

Lamia cholera mam nadzieję że jednak polecisz.... No to fakt te decyzję podejmowane są bez ładu i składu.... 

No nasza psina jest z Nami 2,5 roku, trafiła gdy miała około 4-5 lat, myślę że jej szybkie postępy to też kwestia predyspozycji rasy - nowofundland. Na początku też była dzika i wycofana,tak naprawdę pierwsze trzy dni praktycznie przespała, i pierwszy msc człowiek w ogóle jej nie interesowal, czy wchodziliśmy, wychodziliśmy bez reakcji, dopiero jak człowiek zaczął jej się kojarzyć z czymś dobrym, zaczęła bardzo szybko się zmieniać. Aczkolwiek do tej pory boi się bardzo motorów, tłumików w autach, a wiemy że chodziła też wzdłuż drogi wylotowej, więc pewnie stąd.... Jak widać czy rasowy czy kundelek każdy może źle trafić i zostać skrajnie zaniedbany, pozdrawiam serdecznie 

Bajka831
Obrazek użytkownika Bajka831
Offline
Ostatnio: 3 dni 4 godziny temu
Rejestracja: 26 lis 2014

Nelu ja poproszę bo widzę że z dużą ilością mleka Sun-smilie girl  149

alamed
Obrazek użytkownika alamed
Offline
Ostatnio: 2 dni 21 godzin temu
Rejestracja: 11 kwi 2017

Tak Asiu na nogach mam buciki do wody, bez bucików bardzo ciągnie po nogach od basonowej blachy.

Nel dzięki za kawą Smile

Radek co z zagadkami ?j Nie był więcej chętnych do odgadnięcia ?

U mnie też dzisiaj było ciepło i słonecznie 10 stopni rano piekłam ciasteczka z kleiku ryżowego a w południe wybrałam się na przejażdzkę rowerem Ssun-pedalek

Już nie pamiętam kiedy w grudniu jeżdziłam na rowerze.

Dobrej nocki kochani 

 

Przyszłość to marzenia, przeszłośc to wspomnienia

Bajka831
Obrazek użytkownika Bajka831
Offline
Ostatnio: 3 dni 4 godziny temu
Rejestracja: 26 lis 2014

No dziś naprawdę była pogoda nawet na rower, mimo wiatru, mój mąż też dzisiaj porzucił auto i robił objazd po sklepach rowerem Sun bespectacled

Strony

Wyszukaj w trip4cheap