--------------------

____________________

 

 

 



ODLICZANKA i pogaduszki nie tylko turystyczne

33617 posts / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 19 godzin 41 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Good-morning

Dziś jest sobota,  6 grudnia 2020

znak zodiaku: STRZELEC

Imieniny obchodzą:

AngelikaMikołaj 

GC7FQ7A Ważne Daty - 6 grudnia (Unknown Cache) in Dolnośląskie, Poland  created by Mazurteam

Najpewniejsza w odliczaniu jest MARGERYTKA!!!

Margerytka - 237 dni - powrót do źródeł, czyli Kenia z odrobiną Tanzanii Znalezione obrazy dla zapytania KENIA SAFARI

Bajka - 161 dni - Naxos i Amorgos - odkrycie kolejnych , mniej znanych wysepek greckich   

Radek- 159 dni-"cień wielkiej góry",czyli wakacje na Mauritiusie  

NOWOŚĆ ! Lamia - 23 dni - Sylwestrowa zachodnia Kuba w rytmach salsy Kuba - Tani Bilet 

Bajka - 22 dni - sylwestrowa ucieczka z psem w mazurską ciszę. Pobyt w Argo-alpaka Spacer z Alpaką | Prezent w Katalogu Marzeń 

Andrew - 16 dni - wyjazd na Święta do Polski  

Miłej niedzieli i udanego weekendu dla Wszystkich!

 

 

[/quote]

No trip no life

alamed
Obrazek użytkownika alamed
Offline
Ostatnio: 2 dni 22 godziny temu
Rejestracja: 11 kwi 2017

Witajcie kochani w Mikołajkowy dzień Xmass17 skarpeta obrazek- 0029

Dzisiaj podaję Wam czarną kawę z ryżowymi ciasteczkami, które wczoraj wyprodukowałam w mojej kuchni Smile

Udanego Mikołajkowego dnia Xmass11 Vala  33

 

Przyszłość to marzenia, przeszłośc to wspomnienia

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 19 godzin 41 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Dzień dobry,

ale dziś dzień, nie tylko niedziela ale przede wszystkim MIKOŁAJKI Xmass16 obrazek- 0288 

Kochani , oby to was był przepiękny dzień .Zyczę wam Mikołaja z workiem pełnego zdrowia i szczęścia Xmass17 skarpeta obrazek- 0029 A na dodatek mam jeszcze wierszyk

Święty Mikołaju! Co tam w worku masz?

Bo my Cię czekamy, dla Ciebie śpiewamy.

Co nam dzisiaj dasz?

Mikołaju, Mikołaju

Zejdź z niebieskich chmur!

Grzecznym dzieciom pod poduszki

Moc prezentów włóż!

A z ciekawostek czy wiecie ,że do 1969 r Mikołajki były dniem wolnym od pracy ?? 

Tripek też czeka dziś na prezenty od was Yes 3 W liście do Mikołaja były nowe relacje i mnóstwo wesołych postów . To jak ? damy radę ? Kto dziś zapoda nowe wspomnienia ? 

Alamed, piękny kolarz rowerowy ! aż nie do uwierzenia ,że to z grudnia he he .Wyjatkowo ciepły ten weekend.  Na zdjęciach piękne niebieskie niebo , widać że pogoda dopisała. W Wwie było też ciepełko nawet 12 C i trochę słońca 

Ja trochę buszowałam w ogródku i zrobiłam takie stroiki świąteczne do donic przed domem,aby donice nie stały puste . Wszystie składniki zebrane w ogrodzie .

 

 Bajka, czy mąż robił objazd sklepów w poszukiwaniu prezentów na dzisiaj ? Ty tez lubisz kawkę z dużą ilością mleka ? Ja to jeszcze musze jakiś fajny syrop dodać, bo inaczej kawa jest dla mnie za bardzo .. kawowa Biggrin Wczorajsza kawka była z syropem Tiramisu

Piea, co słychać , coś ostatnio nas zaniedbujesz ! a wiesz Mikołaj przychodzi tylko do tych grzecznych..

Co planujecie na dzisiejszy dzionek ? wyprawy Ssun-pedalek , spacery czy raczej w kuchni przygotowując rożne specjały ?  Może taki specjał ha ha ? 

Mikołajkowy przytulas Xmass11 Vala  33

No trip no life

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 19 godzin 41 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Alamed witaj Mikołajkowo Xmass 5

ciasteczka wyglądają bardzo apetyczne i chyba są dietetyczne więc można śmiało wcinać prawda ? 

i do tego Ssun-coffee no pięknie się nam dzionek zapowiada 

No trip no life

Bajka831
Obrazek użytkownika Bajka831
Offline
Ostatnio: 3 dni 5 godzin temu
Rejestracja: 26 lis 2014

Tak Nelu kawka zawsze z podwójnym mlekiem Ssun-tea

Maz zakupy tylko spożywcze robił....

Nelu śliczne te Twoje kompozycje świąteczne Girl in love

A u mnie od samego rana słońce świeci, więc koło południa spakujemy nasza psinę do auta i do lasu na spacerek pojedziemy Sun bespectacled

To ja zapodam piosenke, która ostatnio uczyłam dzieci w przedszkolu, to taka piosenka pokazywanka ROFL

Z okieneczka na Nas zerka Pan Święty Mikołaj. 

Nosi czapkę, siwą brodę oraz okulary. 

On zakłada ciepłe buty, aby w świat wyruszyć, bo prezentów na swych plecach wór ma bardzo duży Prezent

Pozytywnego dnia kochani Xmass19 obrazek- 0251

Asia-A
Obrazek użytkownika Asia-A
Offline
Ostatnio: 3 godziny 37 minut temu
Rejestracja: 01 wrz 2015

Ala,  zdjęcie ciasteczkowe zniknęłó może Nel i Bajka zjadły.

A moje widać?

Bye Zobacz mnie na Facebooku Relaks na drutach! Yes 3

ssstu-6
Obrazek użytkownika ssstu-6
Offline
Ostatnio: 18 godzin 41 minut temu
Rejestracja: 31 maj 2016

...oooo Asia-A ,ciasteczka rewelka !!! : )

fotki alamed tez nie widzę : (

...dla Was profiteloresy "na mikołajkowo" ; )

siemanko niedzielne Wszystkim : )))

...no to w drogę... żeby się oburzać i podziwiać
...zdumiewać i wzruszać ramionami...wybrzydzać i zachwycać...Radoslav

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 19 godzin 41 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Asia, wiesz,  cudeńka te twoje piernniczki Yahoo ale to żmudna robota chyba co ? a co używasz to zielonego lukru ?

Bajka, piosenka Good

Radek, mikołajkowe profiterolki własnej czyli Basi roboty ?

A ja zamiast  byłam dziś na pięknym spacerze , bo w Łazienkach Królewskich. Dawno już nie byłam, chyba ze 2 lata na koncercie. Niestety z prognozowanego słoneczka i 10 C niewiele wyszło he he . Zmarzłam jak diabli ale spacer i tak był bardzo udany . 

 

 

No trip no life

Asia-A
Obrazek użytkownika Asia-A
Offline
Ostatnio: 3 godziny 37 minut temu
Rejestracja: 01 wrz 2015

Nel pierniki pochłaniają sporo czasu. Zarabianie ciasta i pieczenie - razem z mężem. Dekorowanie z Basią. Wczoraj dekorowałyśmy pół dnia. Lukier biały i barwiony własnej roboty (cytrynowy) jest chyba najlepszy. Wykorzystałyśmy też kupny pomarańczowy, zielony i czekoladowy. Cala kuchnia była w piernikach.

Radek Wasze ciasteczka to takie ptysiowe?

Nel w Wilanowie byłam ostatnio wiele lat temu. Ostatnimi laty odwiedzam tylko lotnisko (choć mam rodzinę w Warszawie). Twoje fotki wilanowskie bardzo nastrojowe.

Bye Zobacz mnie na Facebooku Relaks na drutach! Yes 3

Asia-A
Obrazek użytkownika Asia-A
Offline
Ostatnio: 3 godziny 37 minut temu
Rejestracja: 01 wrz 2015

Ala, ciasteczka wyglądają pysznie. To wisienka na środku?

Bye Zobacz mnie na Facebooku Relaks na drutach! Yes 3

Strony

Wyszukaj w trip4cheap