--------------------

____________________

 

 

 



ODLICZANKA i pogaduszki nie tylko turystyczne

33689 posts / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 1 dzień 10 godzin temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Dzień dobry,

mamy nowy piękny dzionek , juz czuć zapach weekendu Wacko

W wie prognoza zapowiada na dzis opady Snow-flake-smiley-emoticon-animation , ciekawe jak to bedzie 

Do Wigilii zostało juz tylko 14 dni , jak wasze przygotowania do świąt ?

Asiu w koncu widzę pierniczki  więc Radek jednak wszystkich nie zjadł, choć niewiele nam zostawił..

Huragan, oj chyba musisz częściej zaglądać do relacji Radka o Irlandii.. tam widać jak piękna i różnorodna jest wyspa Yes 3

Lamia , lot długi ,ale z drugiej strony dobrze ,że bezpośredni czarter bez  dodatkowych lotnisk po drodze. Ciekawe czy teraz w dobie pandemii, można sobie gdzies stac z boczku w samolocie,żeby nogi prostowac czy tylko mozna do toalety.

Radek, to co sie zmieniło u ciebie na plus w ramach zwalniania obostrzeń ? to jeszcze chwila i Irlandczycy zaczną w świat wyjeżdzać ? 

Margerytka, za słodkościami nie przepadasz ?kurcze, ja bym też tak chciała..  To co najbardziej lubisz ? 

To coś dla tych na diecie Laugh 1

Kto dzis kawkę serwuje ? albo Ssun-tea

No własnie a propos kawki , to halo, halo Piea gdzie ty jesteś ??? Wizard

Pieknego czwartku kochani Ssun-Flower4You

No trip no life

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 1 dzień 10 godzin temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Ja tu gadu , gadu o kawce a kawka juz pięknie podana he he 

Alamed wspaniale nas tu obdarowuje kawką i pierniczakmi z rana. Porcelana zachwyca Yahoo I widzę dziś zamiast bombki , jest domek porcelanowy Good

To ja się zabieram do pierniczków i kawki ..

No trip no life

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 1 dzień 10 godzin temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Ostatnio nie ma zupełnie na  tripku Pieii , ale mam świeże newsy, dla tych którzy się martwili i pisali do mnie na privie zaniepokojeni tym smutnym  milczeniem.

Piea jest totalnie zarobiona Moil co roku grudzień to u niej w pracy najgorszy okres. W tym roku nie ma wyjątkowo zupełnie czasu na prywatny komputer ,więc bardzo przeprasza ,ale na razie do nas nie dołączy. Na pewno jakoś przetrwa ten cięzki okres ,bo mąż na szczęście dba i dokarmia naszą Piea i donosi jej kawki na przeżycie.

Jesli chcecie napisac do Pieii coś miłego to piszcie na tym wątku, ja to wszystko zbiorę w jeden post i wyślę do niej. Na pewno będzie jej bardzo miło.

No trip no life

Asia-A
Obrazek użytkownika Asia-A
Online
Ostatnio: 29 minut 52 sekundy temu
Rejestracja: 01 wrz 2015

Nel, bolesławieckie wyroby to ceramika. Piękna i bardzo funkcjonalna. Oczywiście zwróciłam uwagę na tą prezentowaną przez Alę. Kiedyś jednokolorowa (piaskowa) była przedmiotem pożądania wielu osób. Ja też wiele zgromadziłam i używam bardzo często miseczki, filiżanki (wiele już się wytłukło)– mam również  formy dekoracyjne (dzbany, wazony, doniczki). Kiedyś jeździłam  do Bolesławca do sklepu firmowego  bo tam można było więcej elementów dostać. Szkoda że wtedy nie znałam Ali Biggrin

Piei wysłałam pierniczki na WhatsApp może jej posmakują. Może uda jej się ogarnąć robotę i wpadnie do nas na moment J.

A jak u Was z czasem przed świętami. U mnie ciągle za mało.

Bye Zobacz mnie na Facebooku Relaks na drutach! Yes 3

ssstu-6
Obrazek użytkownika ssstu-6
Offline
Ostatnio: 9 godzin 16 minut temu
Rejestracja: 31 maj 2016

...mmmmm, słodycze,mmmm, zjem wszystkie ; )))

ten tydzień też mamy zabiegany,wciąz oczekujemy na dostawe jak nie tego to tamtego...

...ale ,dzis odbierzemy aucisko a jutro,ostatnia "paczkę" ; )

Piea, niech będzie pozdrowiona i od radzia !!!

...Huragan , Irlandia tak naprawdę to wszędzie "pagórkowata jest" tyle że midland to "porośniete trawą góreczki" i wspomniane krówki ; )))

natomiast "obrzeża wyspy" to góry "na kształt" naszych Karkonoszy czy Gór Świetokrzyskich

...po raz trzeci,i ostatni, "Black Valley" w Co. Kerry (fotka zapozyczona z tego samego źródła co dwie poprzednie)

siemanko czwartkowe Wszystkim !!! : )

...no to w drogę... żeby się oburzać i podziwiać
...zdumiewać i wzruszać ramionami...wybrzydzać i zachwycać...Radoslav

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 1 dzień 10 godzin temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

no to witamy zimę w Wwie.. pada i pada Snow-flake-smiley-emoticon-animation

No trip no life

lamia
Obrazek użytkownika lamia
Offline
Ostatnio: 1 rok 6 miesięcy temu
Rejestracja: 27 wrz 2013

Dzień dobry 

Właśnie na Podlasiu zaczął padać marznący deszcz - szklanka się zrobiła nie tylko na ulicy ale i na chodnikach - mojemu pieskowi rozjeżdżały się łapki na spacerze. Emo smileys-dogs- 586854 

Nelu, u mnie z przygotowań do świąt to na razie tylko zakupiona część prezentów, reszta w lesie. Biggrin  Lot na Kubę długi, lecimy włoską linią Luke Air (dawna BLue Panorama). Dostaliśmy info, żeby wziąć więcej maseczek, bo Włosi wymagają ich zmiany co 3 godziny podczas lotu. No i nie mogą być szmaciane , muszę być min. chirurgiczne. Mam nadzieję,  że można bedzie poruszać się po samolocie, bo 12 godzin na siedząco to za dużo.  

Rybki boczkowe zarąbiste. Crazy

Podróż to jedyny zakup, który czyni Cię bogatszym.

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 1 dzień 10 godzin temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Good-morning

Dziś jest piątek  11 grudnia 2020

znak zodiaku: STRZELEC

Imieniny obchodzą:

ArturDanielWaldemar 

„W zimie odkryte ucho, to w lecie sucho”

Najpewniejsza w odliczaniu jest MARGERYTKA!!!

Margerytka - 232 dni - powrót do źródeł, czyli Kenia z odrobiną Tanzanii Znalezione obrazy dla zapytania KENIA SAFARI

Bajka - 156 dni - Naxos i Amorgos - odkrycie kolejnych , mniej znanych wysepek greckich   

Radek- 154 dni-"cień wielkiej góry",czyli wakacje na Mauritiusie  

NOWOŚĆ ! Lamia - 18 dni - Sylwestrowa zachodnia Kuba w rytmach salsy Kuba - Tani Bilet 

Bajka - 17 dni - sylwestrowa ucieczka z psem w mazurską ciszę. Pobyt w Argo-alpaka Spacer z Alpaką | Prezent w Katalogu Marzeń 

Andrew - 11 dni - wyjazd na Święta do Polski  

Stempel "Miłego dnia" Dom w kratkę

No trip no life

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 1 dzień 10 godzin temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Dzień dobry,

nareszcie piątek , weekendu początek Preved do świąt coraz bliżej 

W Wie wciąż biało, bałwany można lepić Xmass10 smileys-snowman- 186934 ale to już resztki wczorajszego śniegu więc pewnie długo nie zostanie. Za to w centrum podobno oczywiście śnieg podobno sparaliżowal ruch 

Lamia, ja podobnie.. mam część prezentów. Wczoraj wyjęłam choinkę, już stoii z lampkami a dziś mam w planach jej ubranie.Wybrałaś nowy hotel na wyjazd ? 

Asiu, czasu jak zawsze za mało. Co to jest ,że go zawsze brak ? Biggrin

Radek,to gratulacje nowego zakupu ! autko to taki prezent pod choinkę ? Już teraz można śmigać dowolnie po wyspie?

Zapraszam dziś na śniadanko w oryginalnej oprawie..ciekawe jak wam się podoba ? dla chętnych i ciasteczka się znajdą...

 

Szybko pracujcie bo weekend wali do drzwi, miłego Ssun-Flower4You

No trip no life

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 1 dzień 10 godzin temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Hej ludziska co tu taka cisza ?? cos nie tak napisałam rano ?  Wizard

To może najbardziej unowocześniona wersja  aniołka was rozbawi ?

No trip no life

Strony

Wyszukaj w trip4cheap