--------------------

____________________

 

 

 



ODLICZANKA i pogaduszki nie tylko turystyczne

33617 posts / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
ssstu-6
Obrazek użytkownika ssstu-6
Offline
Ostatnio: 18 godzin 26 minut temu
Rejestracja: 31 maj 2016

...raz jeszcze siemanko,tym razem mocno wieczorkowe ; )))

ja juz "po siłce",wszystkie części ciała...obolałe...

...pora na fotozagadki a skoro ""małe jest piękne" w wydaniu europejskim poszło "jak po maśle" to dziś edycja...azjatycka ; )

dziewięc lokacji: Maledivy,Qatar,Kuwejt,Liban,Timor Wschodni,Singapur,Cypr,Brunei i Bahrajn to najmniejsze państwa kontynentu azjatyckiego

teraz pora dopasować nazwę do fotki ; ))

zaczynamy:

No.1

No.2

No.3

No.4

No.5

No.6

No.7

No.8

No.9

...miłej zabawy : ))

...no to w drogę... żeby się oburzać i podziwiać
...zdumiewać i wzruszać ramionami...wybrzydzać i zachwycać...Radoslav

alamed
Obrazek użytkownika alamed
Offline
Ostatnio: 2 dni 22 godziny temu
Rejestracja: 11 kwi 2017

Witam o poranku Smile

Radek próbuję i ja odgadnąć Twoje zagadki :

1. ?

2. Singapur - byłam

3. Malediwy - byłam

4. Cypr - będę 

5. ?

6. Bahrajn

7. Qatar 

8. Kuwejt

9. ?

 

Przyszłość to marzenia, przeszłośc to wspomnienia

alamed
Obrazek użytkownika alamed
Offline
Ostatnio: 2 dni 22 godziny temu
Rejestracja: 11 kwi 2017

Witam was wszystkich a szczególnie Tadzika *preved*Tez należałam do tych osób, które pytały Nel co sie z Tobą stało ?

Zaglądaj do nas codziennie Smile

Asiu tak sobie myslałam szkoda, że dzieli nas ponad 100 km bo robiłabym reklamę Twoich czapek podczas morsowania.

Juz niedługo zdecyduję sie na zakup którejś z Twoich pieknych czapek.

Obecnie to juz nie przywiązuję do tego uwagi ale kiedy cztery lata temu zaczynałam morsowanie to na każde wejście do wody miałam inną czapkę Lol

żeby było wiadomo,że to kolejny raz. W środę było morsowanie z pierwszą krą.

Miłego piątku Air kiss

 

Przyszłość to marzenia, przeszłośc to wspomnienia

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 19 godzin 27 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Good-morning

Dziś jest 4 grudzień 2020

PIĄTEK

znak zodiaku: STRZELEC

Imieniny obchodzą:

BarbaraKrystian

„Gdy w Barbarę pada - zima ostra się zapowiada”

Na prowadzeniu odliczanki  MARGERYTKA!!!

Margerytka - 239 dni - powrót do źródeł, czyli Kenia z odrobiną Tanzanii Znalezione obrazy dla zapytania KENIA SAFARI

Bajka - 163 dni - Naxos i Amorgos - odkrycie kolejnych , mniej znanych wysepek greckich   

Radek- 161 dni-"cień wielkiej góry",czyli wakacje na Mauritiusie  

NOWOŚĆ ! Lamia - 25 dni - Sylwestrowa zachodnia Kuba w rytmach salsy Kuba - Tani Bilet 

Bajka - 24 dni - sylwestrowa ucieczka z psem w mazurską ciszę. Pobyt w Argo-alpaka Spacer z Alpaką | Prezent w Katalogu Marzeń 

 

Miłego dnia - iioo - Zagadki, Ciekawostki, Humor

No trip no life

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 19 godzin 27 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Dzień dobry,

piąteczek nas wita , weekend juz puka do drzwi Smile

Nie tylko weekend się zbliża ale i wyrażne ocieplenie. Na pare dni żegnamy zimnice i wracamy prawie do wiosny, temperatura ma byc nawet powyżej  10 C 

A w niedziele Mikołajki Xmass15 obrazek- 0280 jakie macie plany ? 

Alamed, fajny pomysl z różnymi czapeczkami na każde morsowanie . To ile masz teraz czapek ? Wacko Wrzuć nam koniecznie jakieś zdjecie ze środy ! Ile czasu trwało to środowe  morsowanie ? brr aż mi sie zimno robi

Basia, to tak ślisko ? uśmiałam się z tymi zębami Sarcastic

Asia, pierniczki tworzysz w weekend czy wieczorkiem wczoraj zrobiłas ?

Dana, co słychać w Bournemouth ? juz po przeprowadzce jesteś , zadomowiłaś się trochę ? 

Pracujcie dzis szybciutko to weekend szybciej wpadnie. A dla tych co sie zmęczą robotą , zapraszam na leżaczek ,na chwilę resetu albo i na dłużej  Jak wam sie podoba ?

Przytulas piątkowy Ssun-Flower4You

No trip no life

lamia
Obrazek użytkownika lamia
Offline
Ostatnio: 1 rok 6 miesięcy temu
Rejestracja: 27 wrz 2013

Witajcie w ten mroźny, wietrzny poranek. wyszłam z psem i myślałam, że mi łeb urwie, tak wieje - czapka, kaptur no i obowiązkowa naska uratowały mi życie. A ma wiać jeszcze mocniej. 

Zimowe krajobrazy wywołują u mnie tęsknotę do nart.... ale czy w tym sezonie da się gdzieś poszusować??? Winter skifahren  0025

Podróż to jedyny zakup, który czyni Cię bogatszym.

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 19 godzin 27 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Lamia witaj Preved

przepiekny widok lesnej zimy Good piesek jak ci pozuje he he .Jak sie wabi ?  Powiem ci ,że i mi do nartek bardzo tęskno Winter skifahren  0001  Nie byłam juz kilka lat i bardzo chętnie bym sie gdzieś wybrała..

No trip no life

Asia-A
Obrazek użytkownika Asia-A
Offline
Ostatnio: 3 godziny 23 minuty temu
Rejestracja: 01 wrz 2015

Ala, nigdy nie morsowałam, ale jak piszesz czapka bardzo ważna, a jak się uwiecznia każde wejście to warto fajnie wyglądać. Biggrin Chętnie zrobię Ci jakąś wystrzałowa czapę, zgodnie z oczekiwaniami. Jeszcze nie wyczulam jaka moda w tym zakresie panuje tej zimy. Przyglądałam się skoczkom narciarskim i ich trenerom, którzy trochę kreują modę w tym zakresie –ale jakoś jeszcze nic ciekawego nie pokazali.

Tegoroczne modele już w użyciu (zgodę na publikację mam Biggrin ).

Tak jak Basia pisała wczoraj, tak i dzisiaj jest u nas ślisko. Też się uśmiałam, ale potwierdzam że wróciła cala. Biggrin Zakupy też nienaruszone. Ważne że humor jest.

Pierniczki będziemy dopiero piec (i dekorować) pomoże mi reszta domowników. Ciasto z 2 kg maki – więc zabierze to trochę czasu. Te pierniki to już taka nasza tradycja świąteczna.

Lamia – piękne jesienno - zimowe  zdjęcie.  Zaglądaj do nas częściej.

Nel, ja chętnie na leżaczku przeczekam do 15 i zamknę służbowego kompa (może szef się nie zorientuje?). BiggrinBiggrinBiggrin

Bye Zobacz mnie na Facebooku Relaks na drutach! Yes 3

alamed
Obrazek użytkownika alamed
Offline
Ostatnio: 2 dni 22 godziny temu
Rejestracja: 11 kwi 2017

Nel bardzo dziękuję za małą wysepkę, czuję sie jak w bajce i juz wypoczywam Smile

Podrzucam zdjecie z morsowania z krą, może nie jest zbyt widoczna, bo zdjecia robiła koleżanka, która wczesniej wyszła z wody,

a mój osobisty fotograf ( mąż) wybrał inne zajecie Smile

Na tym zdjęciu mamy pozdejmowane rękawice, jesteśmy przygotowani do krótkiego podpłynięcia do brzegu ( basenu)

W tym roku moczymy ręce Nea

 

Przyszłość to marzenia, przeszłośc to wspomnienia

Asia-A
Obrazek użytkownika Asia-A
Offline
Ostatnio: 3 godziny 23 minuty temu
Rejestracja: 01 wrz 2015

Ala, na nogach macie buty do wody?

Bye Zobacz mnie na Facebooku Relaks na drutach! Yes 3

Strony

Wyszukaj w trip4cheap