--------------------

____________________

 

 

 



ODLICZANKA i pogaduszki nie tylko turystyczne

33600 posts / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
Bajka831
Obrazek użytkownika Bajka831
Offline
Ostatnio: 6 dni 11 godzin temu
Rejestracja: 26 lis 2014

Współczuję z telefonem, no fakt często takie sprawy lubią wypadać w weekend Ireful 3

My już po spacerku z psina, długi był, ale powiem, że jakoś zimno dzisiaj chyba sporo wilgoci w powietrzu Xmass 2

Ale już się ugrzalam smażąc kotlety Laugh 1

Smacznych obiadków pozdrawiamy 

Asia-A
Obrazek użytkownika Asia-A
Offline
Ostatnio: 15 godzin 36 minut temu
Rejestracja: 01 wrz 2015

Nel , jeśli telefon padł to szybko pisz do Mikołaja , podobno byłaś grzeczna. Telefon wybrał dobry czas…

Dana, łódka od Radka teraz Ci się przyda. Wszak mieszkasz nad morzem.

Lamia napisz coś więcej o wyjeździe. Kuba to dla mnie jeden z wymarzonych kierunków.

Oglądałam dzisiaj rano relacje z wyjazdu do Dubaju. Podobno można tam lecieć, trzeba tylko mieć wynik testu i polisę na leczenie z uwzględnieniem COVID-u.  Są odważni.

Miłego dnia!

Bye Zobacz mnie na Facebooku Relaks na drutach! Yes 3

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Online
Ostatnio: 22 minuty 38 sekund temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Good-morning

Dziś jest 29 listopada 2020

NIEDZIELA

znak zodiaku: STRZELEC

Imieniny obchodzą:

 BłażejaSaturnin

„W listopadzie mróz, szykuj w marcu wóz”

ANDRZEJKI

Na prowadzeniu odliczanki  MARGERYTKA!!!

Margerytka - 244 dni - powrót do źródeł, czyli Kenia z odrobiną Tanzanii Znalezione obrazy dla zapytania KENIA SAFARI

Bajka - 168 dni - Naxos i Amorgos - odkrycie kolejnych , mniej znanych wysepek greckich   

Radek- 166 dni-"cień wielkiej góry",czyli wakacje na Mauritiusie  

Mrówka - 48 dni -  "Pura vida" w Kostaryce Jadę do: Kostaryka ArtTravel.pl

NOWOŚĆ ! Lamia - 30 dni - Sylwestrowa zachodnia Kuba w rytmach salsy Kuba - Tani Bilet 

Bajka - 29 dni - sylwestrowa ucieczka z psem w mazurską ciszę. Pobyt w Argo-alpaka Spacer z Alpaką | Prezent w Katalogu Marzeń 

 

Miłego dnia - iioo - Zagadki, Ciekawostki, Humor

No trip no life

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Online
Ostatnio: 22 minuty 38 sekund temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Dzień dobry,

ostatnia niedziela listopada przed nami , już wkrótce grudzień

Wczoraj przyprószyło trochę śniegiem w różnych częsciach Polski Snow-flake-smiley-emoticon-animation Czy u was biało ? Megi wrzuc jakąs białą fotkę z zimowymi klimatami , w Zakopanym na pewno popadało. W Wwie na razie bez śniegu. 

Prezd nami chłodny tydzień, ocieplenie dopiero na koniec tygodnia.

Dziś  w nocy z 29 na 30 listopad przypadają Andrzejki- czas przepowiedni  Fajna , dawna, nasza słowiańska tradycja. Będziecie lać wosk ? Pamiętajcie ,że trzeba lać tradycyjnie  czyli przez dziurkę od klucza. 

Powiem wam ,że cięzko bez fona.Na urlopie nie mam z tym problemu,ale w domu brakuje mi jak diabliBad

Darek, co slychac weekendowo ? odpoczywasz czy dzialasz garażowo ?

Radek, chyba podpowiedzi do zagadek potrzebne, piękne ale trudne Shok

Piea, jaką dzis nam kawkę zaserwujesz ? 

Bajka, to nieżle karmisz psinkę Sarcastic Powiedz jakie kotleciki usmażyłaś dla swojego niedzwiedzia ?  

Asia, masz rację oczywiscie , byłam bardzo grzeczna. Tylko jak bez telefonu wytrzymac do Mikołaja ??? chyba nie dam rady. Ale fakt. trzeba już myśleć o Xmass14 boze narodzenie 50

No właśnie a propos prezentów .. nawiedziliście wczoraj galerie ? podobno tłumy były ? ja nie zawitałam, unikam tak dużej ilości ludzi , więc może jakos w tygodniu sie udam

Asiu, a ty kiedy pierniczki pieczesz ? czy w tym roku słodki konkurs w pracy też będzie ? konkurs on line można niby zrobić ale z testowaniem juz gorzej..

 A jak by tak pierniczki przygotowywyac na takiej oryginalnej wyspie kuchennej ? Jak wam sie podoba ? Crazy

Dużo ciepła i radosci dzisiaj przez cały dzień wam życzę Ssun-Flower4You

No trip no life

lamia
Obrazek użytkownika lamia
Offline
Ostatnio: 1 rok 5 miesięcy temu
Rejestracja: 27 wrz 2013

Doberek w tą śnieżną niedzielę. Winter skifahren  0001 

Na Kubę lecimy z Itaką. Wyjątkowo wybraliśmy pobyt a nie objazd , choć jesteśmy zdecydowanie fanami przemieszczania się podczas podróży.  Zaważyły względy epidemiczne - bo co by było, gdyby covid strwiedzono u choć jednego z uczestników podróży autokarem? Cały autobus na kwarantannę? Nie uśmiecha mi się uziemienie na 2 tygodnie na Kubie, nawet w luksusowym hotelu. Unknw Planujemy więc zwiedzanie indywidualne - wynajem samochodu z kierowcą. Pobyt mamy na Cayo Santa Maria, chcemy zobaczyć tą część wyspy, której nie zwiedziliśmy podczas naszej poprzedniej wyrawy - Hawanę i Trynidad. 

Podróż to jedyny zakup, który czyni Cię bogatszym.

Bajka831
Obrazek użytkownika Bajka831
Offline
Ostatnio: 6 dni 11 godzin temu
Rejestracja: 26 lis 2014

Nelu kotlety były dla męża ROFL

Niedźwiedź woli mięso na surowo - wołowinka Emo smileys-dogs- 586854

Bajka831
Obrazek użytkownika Bajka831
Offline
Ostatnio: 6 dni 11 godzin temu
Rejestracja: 26 lis 2014

No to ja spróbuję z zagadkami bo chyba to ostatnie foto to Grecja....

6 - Giola naturalny basen na wyspie thassos....

2- stawiam na niedaleko Mostaru Blagaj czyli Bośnia i Hercegowina 

ssstu-6
Obrazek użytkownika ssstu-6
Offline
Ostatnio: 8 godzin 54 minuty temu
Rejestracja: 31 maj 2016

...siemanko niedzielne Wszystkim !!! : )

co do "fotozagadek" to dziewczyny rozkminiły cztery z nich:

zagadka No.2 Blagaj Tekke-(Bośnia Hercegovina), No.3-czerwone pola ryzowe w prowincji Yunnan (chiny),No4. oaza Muacachina (Peru) i No.6-Giola,wyspa Thassos (Grecja)

pozostały "nieodgadnięte" numer jeden i pięć

podpowiedzi do nich No.1 miejsce kultu..."na granicy" ; )

No.5,jak by tu podpowiedzieć...ten sam kontynent co przy zagadce No.1...ale kraj inny ; ))

...miłej zabawy : )

...no to w drogę... żeby się oburzać i podziwiać
...zdumiewać i wzruszać ramionami...wybrzydzać i zachwycać...Radoslav

fragola
Obrazek użytkownika fragola
Offline
Ostatnio: 2 lata 7 miesięcy temu
Rejestracja: 02 mar 2014

lamia :

 Pobyt mamy na Cayo Santa Maria, chcemy zobaczyć tą część wyspy, której nie zwiedziliśmy podczas naszej poprzedniej wyrawy - Hawanę i Trynidad. 

Byłam na Kubie z 4-3 lata temu, 16 dni i 3 dni właśnie na Cayo Santa Maria.  Typowe enklawy hotelowe.

Rozważam wyjazd (inny kierunek) w styczniu i mam pytanie odnośnie badań na covid.

Oczywiście na dziś nie wiadomo czy bedą wymagane negatywne testy na covid, ale gdyby to ile to trwa, ile czeka sie na wynik, czy można to zrobić bezpłatnie o ile nie ma się zadnych objawów, a jedynie potrzebuje się tego w związku z wyjazdem? Ktos coś?

Basia A.
Obrazek użytkownika Basia A.
Offline
Ostatnio: 2 godziny 35 minut temu
Rejestracja: 15 lip 2017

Fragola - z tego co widywałam w rozmowach, to robiąc prywatnie, dla własnego użytku, wynik jest szybko-ile dokładnie to trzeba by się w punkcie dopytać, można zamówić od razu z tłumaczeniem na angielski, co w takich wypadkach jest potrzebne.

Na darmowe nie ma szans, je może wystawić tylko lekarz pierwszego kontaktu, jak masz objawy, nakładając od razu kwarantannę i otrzymanie wyniku w wersji papierowej (o obcojęzycznej nie ma co myśleć) to nie jest takie proste, bo pacjent otrzymuje tylko info na stronie pacjenta. 

Strony

Wyszukaj w trip4cheap