--------------------

____________________

 

 

 



Puma w Kambodży- czyli wymarzony Angkor 2014

209 posts / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
Ela
Obrazek użytkownika Ela
Offline
Ostatnio: 5 lat 8 miesięcy temu
Rejestracja: 20 wrz 2013

No i co? Człowiek się naczyta i już by tam chciał być Biggrin

Puma świetna relacja, mogę spokojnie dołączyć do zarażonych Kambodżą Yahoo

Asia
Obrazek użytkownika Asia
Offline
Ostatnio: 7 lat 8 miesięcy temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Pumcia dziękuję za super relację z pięknej Kambo Drinks  Mam nadzieję, że kiedyś uda mi się tam dotrzeć Biggrin I dołączam do pytania jakie plany na kolejny urlop po Rzymie?

...nieważne gdzie, ważne z kim...

olla123
Obrazek użytkownika olla123
Offline
Ostatnio: 1 rok 10 miesięcy temu
Rejestracja: 08 wrz 2013

Pumcia... swietna relacja, pokazalac Taj od zupelnie innej strony... no i moja ulubiona Kambodza Biggrin

trina
Obrazek użytkownika trina
Offline
Ostatnio: 1 dzień 4 godziny temu
Rejestracja: 30 sty 2014

I ja również dziekuję za relację, Puma, Ty na zdjęciach tylko dodajesz im czaru.
Oprócz tych popularnych także mniej znane miejsca ciekawie pokazane. Kiedy dotrę do Taj i Kambo pewnie będę chodzić Twoimi śladami. I Marynika, i Zająców.
A mam jeszcze pytanie. Zającowa pisała, że w Kambo mieli mapki świątyń z chyba zaznaczonymi konkretnymi punktami, typu twarz buddy itp. Czy Wy też posługiwaliście się takimi szczegółowymi mapkami i czy tam na miejscu można je dostać?

karisss
Obrazek użytkownika karisss
Offline
Ostatnio: 4 lata 7 miesięcy temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

kasik364 :

oddałabym sie za padtaja teraz Mosking

 

ja też ROFL

dzioby125
Obrazek użytkownika dzioby125
Offline
Ostatnio: 6 lat 5 miesięcy temu
Rejestracja: 03 wrz 2013

karisss :

kasik364:

oddałabym sie za padtaja teraz Mosking

 

ja też ROFL

z dumą przyznaję się, że to są moje kumpelki DrinksROFL

Pumi, ożywiłaś ten Angkor Kiss 2 pewnie nie jeden kamyczek zadrżał z wrażenia na Twój widok Biggrin

cudna relacja - obie jej części, piękne sam na sam ze słonikiem, ale  teraz trzymam kciuki za jakąś rajską plażę I-m so happy

puma
Obrazek użytkownika puma
Offline
Ostatnio: 8 lat 5 miesięcy temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Dziękuję pięknie za wszystkie miłe słowa Kiss 2 co do planów...to ledwo wróciłam z jednych kamolia we wrzesniu wybieram sie zwiedzac kolejne , czyli przede mną tydzień w Rzymie....Asiu a moje plany na przyszły rok to zapewne znów Azja czyli Singapur + Bali ...albo Filipiny.....ale jak będzie jakaś inna super promocja to sama nie wiem gdzie wyladuję Scratch one-s head byle było ciepło , i leżaczek tez musi byc. Smile

KIWI
Obrazek użytkownika KIWI
Offline
Ostatnio: 8 lat 7 miesięcy temu
Rejestracja: 05 wrz 2013

Co by tu...kiedy wszystko już powiedziane I-m so happy .Pumcia ...cud ,miód i orzeszki Yahoo plus Magia przez duże M. Wielkie dzięki za przepiękną wspólną podróż Give rose .Mam nadzieję kiedyś tam dotrzeć Secret .

- Kocham ptaszki i podróże, te małe i duże ...

Strony

Wyszukaj w trip4cheap