--------------------

____________________

 

 

 



Puma w Kambodży- czyli wymarzony Angkor 2014

209 posts / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
puma
Obrazek użytkownika puma
Offline
Ostatnio: 8 lat 6 miesięcy temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Oj nie Lordzie.....zostawiam Tobie pole do popisu....a na Tonle ..wolami mnie nie zaciagna Biggrin  no na Changa nosem krecic nie bede Wink 

Ela
Obrazek użytkownika Ela
Offline
Ostatnio: 5 lat 8 miesięcy temu
Rejestracja: 20 wrz 2013

puma :

Pumcia masz jeszcze trochę tego pysznego jedzonka Biggrin

Jorguś
Obrazek użytkownika Jorguś
Offline
Ostatnio: 1 tydzień 3 dni temu
Rejestracja: 13 wrz 2013

puma :

Ojej widze ze zdjecie drogerii sie nie wkleilo...... pozniej uzupelnie Mail 1 

Nelcia.....  Give rose 

Jorgus nie jedzenia bylo mi zal...tylko wystepu....choc moj W....skwitowal....ze po wieczorze kretynskim...upsss kretenskim unikamy takich miejc, w sumie nie myslalam ze to taki sped jest... Unknw 

Bea oj tak.... oj tak...wpadlam jak furia, az moj do windy uciekl....ale mleko juz sie rozlalo...wiec w sumie szkoda nerwow Diablo 

Kati wszystko niskokaloryczne bylo...oprocz piwka Drinks 

Anulka Kiss 3 

Oczywiście, że występu, zaznaczyłem tylko cechę wspólną.

A występ może i byłby ciekawy, ale wyobraź sobie tańce przy tej drgającej sali (jak mrowisko) w pogoni za żarciem. Przepraszam jedzeniem, też byłem na Krecie.Biggrin

Jorguś

puma
Obrazek użytkownika puma
Offline
Ostatnio: 8 lat 6 miesięcy temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Ela.....czestuj sie.....  Smile ogolnie fotek jedzenia malo..... bo jakos chyba czesc zdjec mi wcieloUnknw  

katerina
Obrazek użytkownika katerina
Offline
Ostatnio: 8 lat 6 miesięcy temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Ja sie poczestuje Drinks

momita
Obrazek użytkownika momita
Offline
Ostatnio: 4 lata 3 miesiące temu
Rejestracja: 03 wrz 2013

Pumcia, te dzieciaki to chyba żaby łapały do tych worków na tą zupę.... Mosking

Super relacja, cudne zdjęcia i Ty - PRZEPIĘKNA - naprawdę!!!! Angel  

puma
Obrazek użytkownika puma
Offline
Ostatnio: 8 lat 6 miesięcy temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Momi ..... no to sie az zarumienilam..... naprawde Give rose a co do tego co zbieraly, to tez tak mysle ze zaby.....mialam fotke dzieciakow, ale tez mi wcielo Unknw 

Kati..... spokojnie...to naprawde dietetyczne jedzonko Drinks 

karisss
Obrazek użytkownika karisss
Offline
Ostatnio: 4 lata 7 miesięcy temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Pumciu doczytałam i orginalna nie będę,ale Ty w tych pumpach wszytskich ,to jakiś zawrót głowy  Man in love

ja na świątynie lubie popaczeć,więc z chęcią obejrzałam,ale tutaj i tak "najistotniejszą" rolę zagrała nasza Tajka w pumpach Biggrin

Plumeria
Obrazek użytkownika Plumeria
Offline
Ostatnio: 2 lata 4 miesiące temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Puma i ja dziękuję za relację, z przyjemnością się Ciebie czyta, no i ogląda Yes 3

alex777
Obrazek użytkownika alex777
Offline
Ostatnio: 8 lat 12 miesięcy temu
Rejestracja: 27 paź 2013

Pumciu jestem pod wrażeniem Kambodży, którą przedstawiłaś w relacji, fajny opis, przepiękne zdjęcia ... Wstyd się trochę przyznać, ale bardziej mnie to miejsce zauroczyło, jak Chiang Mai Wink

Kompleks Angkor Wat rozkłada na łopatki, zwykle pobieżnie przeglądałam fotki z tego miejsca, natomiast na Twoich rzeczywiście można zobaczyć ogrom tego miejsca i poczuć klimat ... Super opis wszystkich światyń, otaczającej przyrody, ludzi, którzy się gdzieś tam pomiędzy przewijają ... Samo miasto, szczególnie nocne stragany no i aspekt kulinarny mocno zachęcające !!!

Szkoda, że Apsar nie wypalił ... Sad

Hotelik wg mnie także uroczy, fakt, że też nie wybrałabym go na dłuższy pobyt i wypoczynek, natomiast "pod samo zwiedzanie" myślę, że tak !

Na pewno kierunek ten brany przez nas mocno pod uwagę przy okazji kolejnej Azji, w połączeniu z wypoczynkiem na Koh Chang i innych pobliskich wysepkach ...

Stylizacje a'la pumpki mega trafione i dopełniające całość - przyjemność oglądania !!! Wink

Z wiadomych powodów czekam na C.D., czyli to jak wyglądał ostatni dzień w Bangkoku Wink 

Strony

Wyszukaj w trip4cheap