--------------------

____________________

 

 

 



Puma w Kambodży- czyli wymarzony Angkor 2014

209 posts / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
marinik
Obrazek użytkownika marinik
Offline
Ostatnio: 4 miesiące 4 dni temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Mika :

lordowski:

Tyle razy byłem w Azji, a do Kamnbodży nie dotarłem... pięknie tam i tak klimatycznie... tylko skąd wziąć taką modelkę... Smile

ROFL Mosking doooobreeee. Ale myslę, że niejedna by z Tobą jako modelka TAM pojechała Mosking Marinik Wurst chyba była chętna na taki trip ROFL

He he - 2 tygodnie mnie nie bylo i nadrabiam zaleglosci. Mika - marinik-nieWurst zaliczyl juz Kambodze (wlasciwie - Angkor wlasnie).

Puma - fajne swiatlo mia;las w swiatyniach - Piekne fotki.

marinik
Obrazek użytkownika marinik
Offline
Ostatnio: 4 miesiące 4 dni temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

puma :

Momi, Lenuś, Mika....... acha rozumiem że Lord zakontraktował modelkę...tylko czekajcie jak nas Marinik pogoni , jak z Turcji wróci Crazy

Spoko, spoko, nie pogoni, bo marinik potrafi miec dystans do samego siebie i poczucie humoru. Poki co chlone Wasze relacje.

marinik
Obrazek użytkownika marinik
Offline
Ostatnio: 4 miesiące 4 dni temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

A to Ci numer z tymi Apsarami - szkoda.

Co do Tonle Sap - ja zrezygnowalem - calkiem swiadomie zrezygnowalem.

Puma - dziekuje za relacje, za przywolanie wspomnien.

Give rose

KIWI
Obrazek użytkownika KIWI
Offline
Ostatnio: 8 lat 8 miesięcy temu
Rejestracja: 05 wrz 2013

Kambo chwyta za serce Shok .Fajnie było posnuć się tam razem z Wami Man in love .Magiczne świątynie i klimat tych miejsc. 

Nie mogę nie wspomnieć ,muszę namaślić....Puma - oblejesz się rumieńcem ale cóż należy Ci się Blum 3 za takie numery,przemilczeć tego faktu nie idzie ....uskrzydlona wyglądasz jak aniołek z wybiegów Victoria's Secret Angel .

- Kocham ptaszki i podróże, te małe i duże ...

Lenuś
Obrazek użytkownika Lenuś
Offline
Ostatnio: 4 lata 9 miesięcy temu
Rejestracja: 12 wrz 2013

PIĘKNOŚCI!!!!!  Angel

wojtek1
Obrazek użytkownika wojtek1
Offline
Ostatnio: 4 lata 5 miesięcy temu
Rejestracja: 09 mar 2014

Pumciu , oglądałem i czytałem z przyjemnoscią ... "kamulce" w Ankor superaśne

cała relacja super , szkoda że już koniec

Alex777 rób koniecznie zakładaną trasę , też tak chcę i chętnie skorzystam z doświadczenia

jak ktoś przejdzie ją pierwszy Biggrin

.. pozdrawiam

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 11 godzin 15 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Pumcia, czy to juz koniec ? bo mi sie jakos wydaje ,ze to jeszcze nie zakonczylas  Biggrin ? A gdzie lot powrotny ? podsumowanie ? inne nieweklejone jeszcze zdjatka ?  plany na kolejny wypadzik ? prosze tu wszystko nam uzupelnic Dirol

No trip no life

puma
Obrazek użytkownika puma
Offline
Ostatnio: 8 lat 6 miesięcy temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Ufff...też mam tak jak Mika......jakoś nie mogłam się zebrać żeby dokończyć.....bo i już za wiele nie ma

Kiwi....no ja raczej mało "aniołkowata" Diablo ale oczywiście dziękuje Smile

Alex masz zupełną racje......na szczęście Kambo było po Chiang Mai...... chociaż spotkanie ze słoniami było cudne i już choćby dlatego warto było tam byc.....a świątynie ...ja poprostu lubię Smile dziękuje za wszystkie miła słowa Smile i juz szybciutko kończę

Z lotniska Don Mueang jedziemy do hotelu Eastin Grand..... taksówkarz dostał ode mnie mapkę z napisami w języku tajskim...i coooo...... gucio....zas nie może trafić, czasem to juz myślę że Oni robia to celowo , bo czemu nie , jada na licznik,więc jak trochę pobłądzą to rachunek bedzie wyższy.

W hotelu wita nas obsługa i przesympatyczna pani z recepcji szybko tłumaczy co i jak...... windą szybciutko wjerżdzamy na 26 pietro....basen jest na 14 (chyba)

Pokój nowoczesny, bardzo czysty...widok super...

puma
Obrazek użytkownika puma
Offline
Ostatnio: 8 lat 6 miesięcy temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Z hotelu bierzemy tuk-tuka i jedziemy w okolice hotelu Baiyoke,  jedziemy tam do sklepu żeby kupić koszulki sygnowane przez Rock Changa.....koszulki specyficzne ale doskonałej jakości a to w celach poglądowych..... 

Po szybkich zakupach tradycyjnie idziemy do ulubionej knajpki połozonej na tyłach hotelu Baiyoke.....czystko, smacznie , tanio, tylko Changa niestety nie mają

Ja zamawiam Pad Thai ...bo podczas tej wyprawy jak dotąd ani raz go nie jadłam

kasik364
Obrazek użytkownika kasik364
Offline
Ostatnio: 8 lat 4 miesiące temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

oddałabym sie za padtaja teraz Mosking

śliczna ta koszulka Pumciu!!! Yes 3

Strony

Wyszukaj w trip4cheap