--------------------

____________________

 

 

 



Puma w Kambodży- czyli wymarzony Angkor 2014

209 posts / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 6 godzin 26 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Pumcia,  Angkor w twoim wydaniu wspanialySmile cała podróż super fajna, a Ty wyglądasz przepieknie w tym tajskim wydaniuWacko .......dziekuje za podroż Clapping

No trip no life

puma
Obrazek użytkownika puma
Offline
Ostatnio: 8 lat 6 miesięcy temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Nelciu...... Give rose

anusia
Obrazek użytkownika anusia
Offline
Ostatnio: 4 lata 4 miesiące temu
Rejestracja: 03 wrz 2013

Dzięki Pumcia że nas zabrałaś w te magiczne miejsca Kiss 3 Drinks słoniki bomba Good po kamolcach skakać też lubię, w końcu koziorożec jestem Crazy

Ty wyglądasz bosko, nasza tajska nastolatko Kiss 3 i do następnego Drinks

puma
Obrazek użytkownika puma
Offline
Ostatnio: 8 lat 6 miesięcy temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Anulka Drinks  niedługo ja będe czytac Twoją  Yahoo

bepi
Obrazek użytkownika bepi
Offline
Ostatnio: 3 lata 3 tygodnie temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Doczytane ! Pumciu nasza piękna TY boginio tajska, zdanie moja na temat kamoli znasz Crazy   więc nie będę ściemniac.. że mnie zachwyciły czy powaliły, hehe ...ale powaliłaś mnie Ty swoimi pieknymi stylizacjami ..ujęciami , piękne ujęcia w tym kamulcach, pumpy mega , super fotki żarełka że aż ślinka cieknie, bikini cudne, o Twoich nogach nie wspomnę ,ehh  cóż bym dała za takie sexi długie, wyrzeźbione nóźki..aż do szyi..

Fajnie było z Tobą zwiedzać Kambodżę, jesteś tak piękna kobita że chce się Ciebie oglądać i pierwszy raz dzięki temu przebrnełam przez kamole od A do Z

puma
Obrazek użytkownika puma
Offline
Ostatnio: 8 lat 6 miesięcy temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Ech...Bepi krejzolko jedna. Lol wiem, wiem i cenię sobie szczerość Good jak wiesz ..mało mam zdjęć bez mojej osoby, ale tak mamy, moj nie chce robić pocztówek, bo mówi że to nasza podróż a pocztówki w sklepie może  kupić, no i dlatego jestem na prawie każdym Mosking dzięki Bepi.... Kiss 2

Żelek
Obrazek użytkownika Żelek
Offline
Ostatnio: 8 lat 6 miesięcy temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Pumciu....czytałam relacje cichutko Yes 3 nic sie nie odzywałam bo nie chciałam sama sobie przerywac wczucia w Twoje wedrówki.Wszystko mi sie podobało,dosłwnie wszystko Smile Super relacja,super Ty Smile  a na lezanke w nasenie to se wróce jeszcze raz popartrzec Air kiss

MASZ JUZ BILETY NA NASTEPNY POWRÓD DO SWOICH UKOCHANYCH KLIMATÓW ?

Mika
Obrazek użytkownika Mika
Offline
Ostatnio: 7 lat 7 miesięcy temu
Rejestracja: 19 mar 2014

Pumi Biggrin ja też bardzo dziękuję za wirtualny powrót do mojej ukochanej Kambo.

Dla mnie odwiedzić te znajome zakątki po latach to było bardzo wyjątkowe i sentymentalne przeżycie Yahoo Buziaczek dla Ciebie Air kiss

A to zdjęcie poniżej jest naprawdę Mega!!!! i nie dziwię się Twojemu mężowi, że tak Cię lubi focić...

momita
Obrazek użytkownika momita
Offline
Ostatnio: 4 lata 3 miesiące temu
Rejestracja: 03 wrz 2013

JAJKO NIESPODZIANKA........... ROFL

Dziękuje za ralacje - cudne słonie, piękna Kambodzą....SUPER!

.
Obrazek użytkownika .
Offline
Ostatnio: 9 lat 1 miesiąc temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Puma, dzięki za relację... tylko utwierdziłaś mnie w przekonaniu, że Kambo to taki TOP Good

.

Strony

Wyszukaj w trip4cheap