--------------------

____________________

 

 

 



Morskie opowieści w prezencie czyli majówkowy Rejs MSC Splendidą 2011 po M.Śródziemnym

243 wpisów / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 9 godzin 58 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

KIWI :

Nelciowata:

Kiwi,Wspaniala ta Splendida Smile to jaki porcik nastepny ? Barcelona ?

Nelcia Clapping trafiony - nie/zatopiony Good .

Super ! na pewno fajnie pokażesz nam stolice Katalonii Wacko

No trip no life

KIWI
Obrazek użytkownika KIWI
Offline
Ostatnio: 8 lat 7 miesięcy temu
Rejestracja: 05 wrz 2013

Nelciowata :

KIWI:

Nelciowata:

Kiwi,Wspaniala ta Splendida Smile to jaki porcik nastepny ? Barcelona ?

Nelcia Clapping trafiony - nie/zatopiony Good .

Super ! na pewno fajnie pokażesz nam stolice Katalonii Wacko

Nelcia ,Makono dziękuję  Smile .Mam taką nadzieję że ,,fajnie" .Będę się starała BlushSzłam naprzód z plastrami na stopach jak Terminator ROFL

- Kocham ptaszki i podróże, te małe i duże ...

momita
Obrazek użytkownika momita
Offline
Ostatnio: 4 lata 2 miesiące temu
Rejestracja: 03 wrz 2013

no nieeee...a mnie zostawiliście w Palmieee.....zgubiłam się.....za szybko biegałaś po tych zaułkach Blush

KIWI
Obrazek użytkownika KIWI
Offline
Ostatnio: 8 lat 7 miesięcy temu
Rejestracja: 05 wrz 2013

momita :

no nieeee...a mnie zostawiliście w Palmieee.....zgubiłam się.....za szybko biegałaś po tych zaułkach Blush

Momi ,proszę się nie mazać że w Palmie Biggrin ,bo to cudne miejsce jest.Dać mi rękę i nie puszczać  Acute w Barcy ,bo tam to dopiero speeda dostałam .Za swoje tempo i ewentualne zguby nie ręczę.Momi .... rączka ROFL

- Kocham ptaszki i podróże, te małe i duże ...

apisek
Obrazek użytkownika apisek
Offline
Ostatnio: 7 miesięcy 3 dni temu
Rejestracja: 08 wrz 2013

Kiwi, skończyłam moją relację, więc teraz spokojnie mogę się zagłębić w Twoją. Tym bardziej interesująca, że podobną - tylko dłuższą trasę zrobiłam trzydzieści parę lat temu statkiem Biełorusia z Odessy do Barcelony, a więc niektóre porty pokrywały się...

Mariola

KIWI
Obrazek użytkownika KIWI
Offline
Ostatnio: 8 lat 7 miesięcy temu
Rejestracja: 05 wrz 2013

Apisku to tym bardziej zapraszam i goszczę z przyjemnością.Mam nadzieję że dzięki moim zdjęciom uda mi się przywrócić Twoje wspomnienia z dawnego rejsu Smile

- Kocham ptaszki i podróże, te małe i duże ...

apisek
Obrazek użytkownika apisek
Offline
Ostatnio: 7 miesięcy 3 dni temu
Rejestracja: 08 wrz 2013

Kiwi, pamiętam jak przez mgłę. My mieliśmy trasę: Odessa, Istambuł, Pireus (Ateny), Palermo, Neapol, Genua, Nicea, Marsylia, Barcelona, Malta, Istambuł, Jałta, Odessa i trwała ta przyjemność 20 dni. Od tego czasu wiele z tych miejsc odwiedziliśmy powtórnie i na dłużej....

Mariola

KIWI
Obrazek użytkownika KIWI
Offline
Ostatnio: 8 lat 7 miesięcy temu
Rejestracja: 05 wrz 2013

apisek :

Kiwi, pamiętam jak przez mgłę. My mieliśmy trasę: Odessa, Istambuł, Pireus (Ateny), Palermo, Neapol, Genua, Nicea, Marsylia, Barcelona, Malta, Istambuł, Jałta, Odessa i trwała ta przyjemność 20 dni. Od tego czasu wiele z tych miejsc odwiedziliśmy powtórnie i na dłużej....

To była długa przyjemność .Dwadzieścia dni w czasie rejsu - super sprawa.A sama trasa ,miejsca ,bardzo ciekawe .Całe Śródziemne udało się wam opłynąć.Tyle lat temu taki rejs był nielada gratką.Z pewnością wróciliście b.zadowoleni .

- Kocham ptaszki i podróże, te małe i duże ...

momita
Obrazek użytkownika momita
Offline
Ostatnio: 4 lata 2 miesiące temu
Rejestracja: 03 wrz 2013

No już koniec tego plotkowania - chodżmi już zwiedzać tą Barcelone - wrotki ubrałąm, więc na zakrętach uważaj..:) i nie ciągaj za rękę ROFL

Makono
Obrazek użytkownika Makono
Offline
Ostatnio: 3 lata 7 miesięcy temu
Rejestracja: 11 gru 2013

Barcelona, Barcelona, Barcelona Dance 4

Bez podróży się duszę....
http://kolekcjonujacchwile.blogspot.com/

Strony

Wyszukaj w trip4cheap