--------------------

____________________

 

 

 



ODLICZANKA i pogaduszki nie tylko turystyczne

33617 posts / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 11 godzin 13 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Asiu, w obu twoich relacjach fotki są widoczne Preved tzn ja je widzę 

Dziekuję za kawkę Kiss 3 chwytam w locie..  Girl witch

No trip no life

Jorguś
Obrazek użytkownika Jorguś
Offline
Ostatnio: 2 dni 13 godzin temu
Rejestracja: 13 wrz 2013

Nel :

Asiu, w obu twoich relacjach fotki są widoczne Preved tzn ja je widzę 

Dziekuję za kawkę Kiss 3 chwytam w locie..  Girl witch

  

Ja też widzę zdjęcia  Biggrin

Jorguś

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 11 godzin 13 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Good-morning

Dziś jest SOBOTA 27 LUTEGO 2021  

znak zodiaku: RYBY

Imieniny obchodzą:

AuksencjaGabriel   


Zmiana w czołówce ...Na prowadzeniu  jest DANA !

NOWOŚĆ !!! Dana - 265 dni -  Buenos Dias Cuba  Buenos Dias Cuba Opinie • Informacje • Relacje • Oferty •

 NOWOŚĆ ! Radek - 228 dni do Hong Kongu w ..."W Hong Kong"-

Bajka - 186 dni -widokówka pod Sandomierzem  

NOWOŚĆ !!! Dana - 172 dni  - Jak nie daleko, to blisko - Kornwalia p=kornwalia | Wonderland Tours

Margerytka - 154 dni - powrót do źródeł, czyli Kenia z odrobiną Tanzanii Znalezione obrazy dla zapytania KENIA SAFARI

 Bajka - 141 dni - Powrót do AgroAlpaka - Mrągowo, tym razem w letnim wydaniu  

Bajka-104 dni -  rowerowy Hel  Białogóra - ciekawe miejsca na rower

Margerytka-95 dni-niespodzianka dla męża ,czyli rowerkiem po Bieszczadach i sprawdzenie co kondycją Bieszczady - Bieszcczdy w obiektywie Wiktora Barona

Bajka - 78 dni - Naxos i Amorgos - odkrycie kolejnych , mniej znanych wysepek greckich   

Radek- 77 dni-"cień wielkiej góry",czyli wakacje na Mauritiusie  

Margerytka -61 dni - wypad rowerowy w Bieszczady w poszukiwaniu..."straconego czasu" Bieszczady - przewodnik dla turystów | mubi.pl

 Miłego dnia » iioo - Zagadki, Ciekawostki, Humor

Wszystkie zdjęcia na odliczance pochodzą z internetu Biggrin

No trip no life

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 11 godzin 13 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Dzień dobry

witam was sobotnio Preved  Do tego słoneczko za oknem , to przepiękny dwupak

Jakie macie plany na przedwiosenny weekend ? Leniuchowanie, spacery,zakupy  a może gotowanie ,sprzatanie czy pierwsze prace ogrodowe ? 

Na dobry początek dnia zapraszam na kawkę . To oryginalna egg coffee z Wietnamu , podobno smaczna. Pił ktos może w oryrginale ? 

fotka z netu

Życzę wszystkim udanej soboty Ssun-Flower4You

No trip no life

perejra
Obrazek użytkownika perejra
Offline
Ostatnio: 3 lata 1 miesiąc temu
Rejestracja: 10 lip 2016

Hello hello! Po zimowej hibernacji wracam na forum. 

Ach ten luty!!! W tym roku nieźle pogoda zaskakuje. 

W Nl przez ponad tydzień była prawdziwa zima, śniegi i mrozy, odczuwalna temperatura do -15, nie pamiętam takich mrozów odkąd tu mieszkam. 

Dwa tygodnie temu tak park w mieście wyglądał

A dwa dni temu w innym parku

   

Cudownego weekendu Dirol

Basia A.
Obrazek użytkownika Basia A.
Online
Ostatnio: 32 minuty 7 sekund temu
Rejestracja: 15 lip 2017

Ja od tygodnia codziennie spaceruję - niestety po tych roztopach do wejścia do parku potrzebne były kalosze, więc koniecznie tam zaglądałam, ale na pewno jest już troche śladów wiosny

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 11 godzin 13 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Perejra witaj Yahoo fakt dawno cię nie było. Dobrze ,że już się obudziłaś z zimowego letargu i jesteś z nami Yes 3  Przepiękna wiosna już u ciebie, fioletowe pole cudo .. Ja też czekam z utęsnieniem na pierwsze krokusy ,ale na razie w ogródku jeszcze resztki śniegu.. 

Basiu, fajnie ,że spacerujesz codziennnie,  to nabierasz sił. A jak się czujesz ? czy wciąż mocno osłabiona ? Dana wspominała, że u niej rekonwalescencja dość długo trwa

No trip no life

Piea
Obrazek użytkownika Piea
Offline
Ostatnio: 11 godzin 1 min temu
Rejestracja: 19 wrz 2017

Witanko niedzielne, 

perejra, ależ cudna ta wiosna w parku u Ciebie!!! bardzo tesknię do takich widoczków! ( u nas było podobnie- jednego tygodnia mrozisko trzymało i gruba czapa śniegu wszedzie, a za tydzień..... taa dam...! Preved u mnie wyłażą już z ziemi pierwsze cebulowate Preved , ale narazie tylko zielone- bez kwiatków, na które trzeba jeszcze poczekać....

Asia, Twoje zdjęcia tez widzę ( te linki które podałaś) ; moje widzę tylko wtedy jak jestem zalogowana na gmailu, jak sie wyloguję- to wszystko mi znika! Wacko 2

Jorguś, co tam u Ciebie słychać? cos rzadko zagladasz tutaj..... wyciagnij coś z Szuflandii, please... bardzo lubię Twoje męskie, konkretne  i zwięzłe Relacje! Give rose

Basia, Dana - jak tam Wasze zdróweczko? spacerki pomagają? kondycja wraca? 

(przy okazji mi sie przypomniało: Dana, pisałaś kiedyś , że dostałaś w prezencie taki obrazek do "malowania" po numerach.... i jak? pomalowałaś go? i jak wyszedł? jak Ci się podobała ta zabawa? pokażesz nam fotkę? 

 

( ja dziś  na obiadek robię moją ukochaną jarzynkę z buraczków! ( tak jak Fragola- ja też je uwielbiam, ale buraczkowa sałatka Fragoli- podchodzi najbardziej mnie Victory ; małż woli takie  buraczki tradycyjne- ugotowane, starte i zasmażone z czosnkiem, mniam! ) 

Miłej Niedzieli wszystkim, Trzymajcie się w zdrówku! 

Piea

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 11 godzin 13 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Good-morning

Dziś jest NIEDZIELA 28 LUTEGO 2021  

znak zodiaku: RYBY

Imieniny obchodzą:

HilaryMakaryRoman 

Zmiana w czołówce ...Na prowadzeniu  jest DANA !

NOWOŚĆ !!! Dana - 264 dni -  Buenos Dias Cuba  Buenos Dias Cuba Opinie • Informacje • Relacje • Oferty •

 NOWOŚĆ ! Radek - 227 dni do Hong Kongu w ..."W Hong Kong"-

Bajka - 185 dni -widokówka pod Sandomierzem  

NOWOŚĆ !!! Dana - 171 dni  - Jak nie daleko, to blisko - Kornwalia p=kornwalia | Wonderland Tours

Margerytka - 153 dni - powrót do źródeł, czyli Kenia z odrobiną Tanzanii Znalezione obrazy dla zapytania KENIA SAFARI

 Bajka - 140 dni - Powrót do AgroAlpaka - Mrągowo, tym razem w letnim wydaniu  

Bajka-103 dni -  rowerowy Hel  Białogóra - ciekawe miejsca na rower

Margerytka-94 dni-niespodzianka dla męża ,czyli rowerkiem po Bieszczadach i sprawdzenie co kondycją Bieszczady - Bieszcczdy w obiektywie Wiktora Barona

Bajka - 77 dni - Naxos i Amorgos - odkrycie kolejnych , mniej znanych wysepek greckich   

Radek- 76 dni-"cień wielkiej góry",czyli wakacje na Mauritiusie  

Margerytka -60 dni - wypad rowerowy w Bieszczady w poszukiwaniu..."straconego czasu" Bieszczady - przewodnik dla turystów | mubi.pl

 Miłego dnia » iioo - Zagadki, Ciekawostki, Humor

Wszystkie zdjęcia na odliczance pochodzą z internetu Biggrin

No trip no life

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 11 godzin 13 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Dzień dobry,

niedziela trochę pochmurna i chłodniejsza niż ostatnio ,ale przecież zawsze to niedziela Yahoo kiedy wszystko toczy się jakby w wolniejszym tempie . A  może jest gdzies u was słoneczko ??

Co planujecie na ten wolny dzień ? U mnie niestety nic miłego ,muszę się zabrać za PIT, bo to już ostatni dzwonek. Wyjatkowo nie lubię tej papierkowej roboty. Chyba jakaś kawusia z ciastkiem będzie musiała być na pocieszenie he he  

Piea, z pewnością  nie jest tak ,że jak sie wylogujesz to wszystko znika.Sprawdziłam twoje ostatnie relacje i to kiedy nie jesteś zalogowana . Pieniny, Ziemia Sandomierska, Roztocze fotki są widoczne. Potem sprawdzałam już tylko wyrywkowo i np Madera, Norwegia,Toskania, Sudety,  też są ok . Nie widzę za to zdjęć np na Kubie, w Meksyku, Omanie  czy na Malcie. Może wybierz jakieś 2 relacje z tych co wymieniłam, że zdjęc nie ma  i udostępnij album jeszcze raz ? zobaczymy czy zadziała 

Słyszeliście że kanały w Wenecji wysychają ? gondole stoją przykryte, nieużytkowane .Smutny widok prawda ?  Lepiej tam na razie nie planować wyjazdu..

Fotki z netu z czasów świetności i teraz 

    

Mimo wszystko słonecznej niedzieli Ssun-Flower4You

No trip no life

Strony

Wyszukaj w trip4cheap