--------------------

____________________

 

 

 



ODLICZANKA i pogaduszki nie tylko turystyczne

33680 posts / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
Nel
Obrazek użytkownika Nel
Online
Ostatnio: 1 godzina 48 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Kochani, nie dam rady jutro z rańca zrobic odliczanki. Może znajdzie się jakis ochotnik ?

No trip no life

Asia-A
Obrazek użytkownika Asia-A
Offline
Ostatnio: 4 godziny 35 minut temu
Rejestracja: 01 wrz 2015

Good-morning

Dziś jest PONIEDZIAŁEK 22 LUTEGO 2021  

znak zodiaku: RYBY

Imieniny obchodzą:

Maksymilian, Jakub, Małgorzata, Marta, Wiktor 

Cytat dnia:

„Nudzić się może tyl­ko ten, kto sam jest nudny.”

 

Tadeusz Kotarbiński

                     

Zmiana w czołówce ...Na prowadzeniu  jest DANA !

NOWOŚĆ !!! Dana - 270 dni -  Buenos Dias Cuba  Buenos Dias Cuba Opinie • Informacje • Relacje • Oferty •

 NOWOŚĆ ! Radek - 233 dni do Hong Kongu w ..."W Hong Kong"-

Bajka - 191 dni -widokówka pod Sandomierzem  

NOWOŚĆ !!! Dana - 177 dni  - Jak nie daleko, to blisko - Kornwalia p=kornwalia | Wonderland Tours

Margerytka - 159 dni - powrót do źródeł, czyli Kenia z odrobiną Tanzanii Znalezione obrazy dla zapytania KENIA SAFARI

 Bajka - 146 dni - Powrót do AgroAlpaka - Mrągowo, tym razem w letnim wydaniu  

Bajka-109 dni -  rowerowy Hel  Białogóra - ciekawe miejsca na rower

Margerytka-100 dni-niespodzianka dla męża ,czyli rowerkiem po Bieszczadach i sprawdzenie co kondycją Bieszczady - Bieszcczdy w obiektywie Wiktora Barona

Bajka - 83 dni - Naxos i Amorgos - odkrycie kolejnych , mniej znanych wysepek greckich   

Radek- 82 dni-"cień wielkiej góry",czyli wakacje na Mauritiusie  

Margerytka -66 dni - wypad rowerowy w Bieszczady w poszukiwaniu..."straconego czasu" Bieszczady - przewodnik dla turystów | mubi.pl

 Miłego dnia » iioo - Zagadki, Ciekawostki, Humor

Wszystkie zdjęcia na odliczance pochodzą z internetu Biggrin

Bye Zobacz mnie na Facebooku Relaks na drutach! Yes 3

Asia-A
Obrazek użytkownika Asia-A
Offline
Ostatnio: 4 godziny 35 minut temu
Rejestracja: 01 wrz 2015

Good-morning

Dziś jest WTOREK 23 LUTEGO 2021  

znak zodiaku: RYBY

Imieniny obchodzą:

Damian, Izabela, Piotr Roman

Cytat dnia:

„ Nigdy nie przestaje mnie zadziwiać, że kochamy siebie bardziej niż innych ludzi, jednak cenimy ich opinie bardziej niż własne. ”

Marek Aureliusz

23 LUTY - OGÓLNOPOLSKI DZIEŃ WALKI Z DEPRESJĄ - DIABET - Centrum Medyczne

Zmiana w czołówce ...Na prowadzeniu  jest DANA !

NOWOŚĆ !!! Dana - 269 dni -  Buenos Dias Cuba  Buenos Dias Cuba Opinie • Informacje • Relacje • Oferty •

 NOWOŚĆ ! Radek - 232 dni do Hong Kongu w ..."W Hong Kong"-

Bajka - 190 dni -widokówka pod Sandomierzem  

NOWOŚĆ !!! Dana - 176 dni  - Jak nie daleko, to blisko - Kornwalia p=kornwalia | Wonderland Tours

Margerytka - 158 dni - powrót do źródeł, czyli Kenia z odrobiną Tanzanii Znalezione obrazy dla zapytania KENIA SAFARI

 Bajka - 145 dni - Powrót do AgroAlpaka - Mrągowo, tym razem w letnim wydaniu  

Bajka-108 dni -  rowerowy Hel  Białogóra - ciekawe miejsca na rower

Margerytka-99 dni-niespodzianka dla męża ,czyli rowerkiem po Bieszczadach i sprawdzenie co kondycją Bieszczady - Bieszcczdy w obiektywie Wiktora Barona

Bajka - 82 dni - Naxos i Amorgos - odkrycie kolejnych , mniej znanych wysepek greckich   

Radek- 81 dni-"cień wielkiej góry",czyli wakacje na Mauritiusie  

Margerytka -65 dni - wypad rowerowy w Bieszczady w poszukiwaniu..."straconego czasu" Bieszczady - przewodnik dla turystów | mubi.pl

 Miłego dnia » iioo - Zagadki, Ciekawostki, Humor

Wszystkie zdjęcia na odliczance pochodzą z internetu Biggrin

Bye Zobacz mnie na Facebooku Relaks na drutach! Yes 3

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Online
Ostatnio: 1 godzina 48 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Dzięki Asiu za odliczanie Heart Twoje odliczanki to jedyne posty na forum ostatnimi dniami 

No trip no life

_Huragan_
Obrazek użytkownika _Huragan_
Offline
Ostatnio: 2 dni 3 godziny temu
Rejestracja: 13 cze 2015

Dzsiaj wyczytalem,ze w Anglii podobno ludzie juz masowa zaczeli wykupywac wakacje na lato w Grecji,Hiszpanii itd.No ale tam juz duzo wiecej zaszczepionych,to moze stad u nich ten optymizm.

https://marzycielskapoczta.pl/

Napisz pocztowke ze swoich podrozy do chorych dzieci

Basia A.
Obrazek użytkownika Basia A.
Offline
Ostatnio: 2 godziny 39 minut temu
Rejestracja: 15 lip 2017

W Anglii powiedziano, że ostatnie obostrzenia powinny być zniesione w okolicach 20 (albo 21? w każdym razie pod koniec)  czerwca, więc pewnie to ten szał wizji wychodzenia z lockdownu 

megizak
Obrazek użytkownika megizak
Offline
Ostatnio: 1 rok 1 miesiąc temu
Rejestracja: 28 paź 2013

Basiu fantastycznie, że wróciłaś już do domu i pomalutku będziesz nabierać sił. 

Bo zdrowie jest najważniejsze, dzisiaj wylałam tony łez, bo okazało się że mój Marecki, ten który nigdy nie choruje, ćwiczy dwa razy w tygodniu

który ma kondycję nieziemską, od dwóch tygodni zaniemógł. Zadyszka, podejrzenie koronawirusa, ale niestety okazało się, że ma w kiepskim stanie 

serducho i w poniedziałek będzie mieć wszczepiany rozrusznik serca. Heart

Załamka, ale po przeczytaniu różnych wieści na ten temat u wujka google, to chyba nie będzie tak źle. Teraz oby tylko doczekac poniedziałku. 

Także jestem od jutra na urlopie, i jadę do Krakowa opiekować się moim Mareckim. Trzymajcie kciuki, aby wszystko było ok. 

megi zakopane

Dana_N
Obrazek użytkownika Dana_N
Offline
Ostatnio: 1 tydzień 3 dni temu
Rejestracja: 07 paź 2013

Basiu, cieszę się, że juz jesteś w domu Smile

Wczoraj wieczorem wystąpił angielski premier Boris Johnson informując o stopniowym znoszeniu obostrzeń. Należy jednak brać pod uwage to, ze podane daty, to sa daty, kiedy NAJWCZESNIEJ może dojść do  ich zniesienia. Wszystko zależy od rozwoju sytuacji. Jeśli sytuacja wciąż nie będzie wystarczająco dobra, daty zostaną zmienione na późniejsze. Założenie jest takie, że jeśli jakiś element "lockdownu" ma być zniesiony, to już na stałe.

Z danych na dzisiaj w Wielkiej Brytanii już prawie 18 milionów ludzi otrzymało pierwszą dawkę szczepionki przeciw Covid- 19. Wszyscy dorośli  (którzy chcą, nie ma przymusu) mają według ostatnich danych być zaszczepieni do końca lipca.

Dana_N
Obrazek użytkownika Dana_N
Offline
Ostatnio: 1 tydzień 3 dni temu
Rejestracja: 07 paź 2013

megizak :

Basiu fantastycznie, że wróciłaś już do domu i pomalutku będziesz nabierać sił. 

Bo zdrowie jest najważniejsze, dzisiaj wylałam tony łez, bo okazało się że mój Marecki, ten który nigdy nie choruje, ćwiczy dwa razy w tygodniu

który ma kondycję nieziemską, od dwóch tygodni zaniemógł. Zadyszka, podejrzenie koronawirusa, ale niestety okazało się, że ma w kiepskim stanie 

serducho i w poniedziałek będzie mieć wszczepiany rozrusznik serca. Heart

Załamka, ale po przeczytaniu różnych wieści na ten temat u wujka google, to chyba nie będzie tak źle. Teraz oby tylko doczekac poniedziałku. 

Także jestem od jutra na urlopie, i jadę do Krakowa opiekować się moim Mareckim. Trzymajcie kciuki, aby wszystko było ok. 

Oj, trzymaj się Megi. Będzie dobrze Smile

Asia-A
Obrazek użytkownika Asia-A
Offline
Ostatnio: 4 godziny 35 minut temu
Rejestracja: 01 wrz 2015

Megi! Trzymam kciuki za Marka.  Jest silny da radę. Rozrusznik nie jednej osobie pomógł. Ale skąd się to bierze? Daj znać jak się czuje.

Bye Zobacz mnie na Facebooku Relaks na drutach! Yes 3

Strony

Wyszukaj w trip4cheap