--------------------

____________________

 

 

 



ODLICZANKA i pogaduszki nie tylko turystyczne

33684 wpisów / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 12 godzin 29 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Dzień dobry,

śpicie jeszcze ? w końcu to sobota, można poleniuchować..i śniadanko w łożku bez pospiechu sobie zjeść 

Dziś w końcu na plusie .. za to jaka mgła.. 

Wczoraj rozmawiałam z koleżanką ze Szczecina. U niej było na plusie , u mnie na minusie . Wysłałyśmy sobie zdjęcie jak wygląda otoczenie. U niej prawie wiosennie i zielono, u mnie zima w pełni he he . Sami zobaczcie jaki kontrast Biggrin

Basiu, jak mio cię słyszeć i to już z domu Yahoo Teraz nabieraj sił w domowych pieleszach. Asia na pewno super zadba abys szybko doszła do siebie . A kciukasy na pewno pomogły, wsparcie jest zawsze potrzebne z każdej strony 

Bajka, mówisz ,że plecy jak nowe po basenie ? tak, lekarze zawsze na ból pleców zalecają basen,ale podobno najlepiej na plecach. Tak własnie pływasz ? Ale z koleii , ajk miałam chory bark to w ramach ćwiczeń miałam zalecane pływanie żabką 

Radek, jak pięknie, kolorowo  u ciebie Sun- 5 Ja też już marzę o kolorowych wschodzących kwiatach . Uwielbiam obserwować, jak się pomału życie budzi i przyroda się zmienia z dnia na dzień.

Dzis kolejna zagadka.. gdzie spotkamy takiego sympatycznego zwierzaka z widokiem na morze ? Jakieś propozycje ? 

Leniwej ,wyluzowanej niedzieli wszystkim Ssun-Flower4You

No trip no life

Basia A.
Obrazek użytkownika Basia A.
Offline
Ostatnio: 2 godziny 14 minut temu
Rejestracja: 15 lip 2017

Na pewno o mnie dobrze w domu zadbają, aby szybko wrócić do sił, w to absolutnie nie wątpię!

Czy ta małpka to nie będzie przypadkiem Gibraltar?

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 12 godzin 29 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Basiu, oczywiście że to Gibraltar choć go na fotce za bardzo nie widać . Brawo TY Clapping

To ode mnie tez kwiatuszek dla ciebie, ogródkowy z minionego sezonu. Bedziesz miała od nas całą kolekcję z okazji powrotu Yahoo

No trip no life

Bajka831
Obrazek użytkownika Bajka831
Offline
Ostatnio: 6 dni 11 godzin temu
Rejestracja: 26 lis 2014

Tak Nelu oczywiście na plecach ręce nogi lub czasem bardziej relaksacyjnie deska w rękach i same nogi na plecach, tak też by można było z chorym barkiem. Ja na brzuchu nie moge żabka bo od razu boli mnie szyjny... 

U mnie w końcu dziś słońca było sporo i ciepło 9 stopni, a jak poszłyśmy z psina do lasu, to tak już słychać ptaki i nawet muchy trochę było widać, także przyroda już się budzi, już czuć że las żyje Party

Pozdrawiam serdecznie 

alamed
Obrazek użytkownika alamed
Offline
Ostatnio: 1 tydzień 2 dni temu
Rejestracja: 11 kwi 2017

Basiu, witaj w domu *dance3*ozdrowieńcu Smile

Życzę Ci dobrego samopoczucia Smile

 

Przyszłość to marzenia, przeszłośc to wspomnienia

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 12 godzin 29 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Good-morning

Dziś jest NIEDZIELA 2` LUTY 2021  

znak zodiaku: RYBY

Imieniny obchodzą:

FeliksLenaRobert 

Znalezione obrazy dla zapytania: 21 luty

Zmiana w czołówce ...Na prowadzeniu  jest DANA !

NOWOŚĆ !!! Dana - 271 dni -  Buenos Dias Cuba  Buenos Dias Cuba Opinie • Informacje • Relacje • Oferty •

 NOWOŚĆ ! Radek - 234 dni do Hong Kongu w ..."W Hong Kong"-

Bajka - 192 dni -widokówka pod Sandomierzem  

NOWOŚĆ !!! Dana - 178 dni  - Jak nie daleko, to blisko - Kornwalia p=kornwalia | Wonderland Tours

Margerytka - 160 dni - powrót do źródeł, czyli Kenia z odrobiną Tanzanii Znalezione obrazy dla zapytania KENIA SAFARI

 Bajka - 147 dni - Powrót do AgroAlpaka - Mrągowo, tym razem w letnim wydaniu  

Bajka-110 dni -  rowerowy Hel  Białogóra - ciekawe miejsca na rower

Margerytka-101 dni-niespodzianka dla męża ,czyli rowerkiem po Bieszczadach i sprawdzenie co kondycją Bieszczady - Bieszcczdy w obiektywie Wiktora Barona

Bajka - 84 dni - Naxos i Amorgos - odkrycie kolejnych , mniej znanych wysepek greckich   

Radek- 83 dni-"cień wielkiej góry",czyli wakacje na Mauritiusie  

Margerytka -67 dni - wypad rowerowy w Bieszczady w poszukiwaniu..."straconego czasu" Bieszczady - przewodnik dla turystów | mubi.pl

 Miłego dnia » iioo - Zagadki, Ciekawostki, Humor

Wszystkie zdjęcia na odliczance pochodzą z internetu

No trip no life

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 12 godzin 29 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Dzień dobry,

witanko w niedzielę , weekendujemy dalej Preved

Czy wszyscy poczuli wczoraj wiosnę ? Pięknie się ociepliło , co prawda jeszcze mnóstwo śniegu ale topi się w szybkim tempie, co może też być niebezpieczne

Bajka , u mnie było 8 C ( a prognozowano 3 ) więc tez super i dużo, dużo  słońca. Fantastycznie ! 

Podobno przyleciał już do Polski pierwszy bocian Yes 3

Czy ktoś potrzebuje kawę ,ale taką mocno słodką Ssun-coffee A potem na spacer oczywiście, korzystać z pieknej aury 

Basia, jak minął pierwszy dzień w domku ? Pewnie mega przyjemnie było wskoczyc do własnego łóżka po szpitalnej sali ?

Darek, co słychać u ciebie ? wiosna puka ? 

W biurach otwierają co i rusz kolejne kierunki.. Meksyk, Dominikana, Malediwy,Kostaryka, WZP. Knujecie coś wyjazdowego ? 

Przyznam sie wam,że wczoraj po raz pierwszy od zamknięcia siłowni czyli chyba od połowy pażdziernika ? poszłam na zumbę na salce. Były tylko 3 osoby +prowadzący, więc malutka grupa ,ale jak mi sie wspaniale tańczyło . To jednak zupełnie co innego niż w domu do TV.

Niedzielna zagadka dla was.. rozpoznacie co to ?

Sympatycznej niedzieli wszystkimSsun-Flower4You

No trip no life

Bajka831
Obrazek użytkownika Bajka831
Offline
Ostatnio: 6 dni 11 godzin temu
Rejestracja: 26 lis 2014

Nelu oczywiście w grupie jest inna energia, fajnie, że udało Ci się skorzystać z zajęć Party

No u mnie dzisiaj tylko niebieskie niebo i słoneczko... My dzisiaj też na basen chcemy skoczyć, ale na razie obiadek w stylu arabskim hehehe pierwszy raz robię falafele, zobaczymy jak wyjdzie Girl crazy

Miłego dzionka 

fragola
Obrazek użytkownika fragola
Offline
Ostatnio: 2 lata 7 miesięcy temu
Rejestracja: 02 mar 2014

Basiu, na pewno z każdym dniem będziesz nabierac siłSsun-Flower4You

U mnie plany dotyczą póki co weekendowych wyjazdów w Polskę. Jest to uzależnione głównie od pogody, hoteli, a sytuacja jest dynamiczna. Trochę dziwi mnie postawa w instytuacjach kultury. Wiele mimo już pozwolenia na działalność nie otwiera się.

ssstu-6
Obrazek użytkownika ssstu-6
Online
Ostatnio: 20 minut 3 sekundy temu
Rejestracja: 31 maj 2016

siemanko niedzielne Wszystkim !!! : )

"na wyspie" ,nieodmiennie Wiosna : )))

a że Atlantyk zaczyna "dmuchać na wschód",wierze że wiosennie zrobi się i u Was ; )

...no to w drogę... żeby się oburzać i podziwiać
...zdumiewać i wzruszać ramionami...wybrzydzać i zachwycać...Radoslav

Strony

Wyszukaj w trip4cheap