--------------------

____________________

 

 

 



Meksyk 2013- Zające na Jukatanie.

246 posts / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
Zajac1
Obrazek użytkownika Zajac1
Offline
Ostatnio: 3 lata 4 miesiące temu
Rejestracja: 26 wrz 2013

Jest wiele miejsc na Świecie, gdzie się płaci. Zawsze jednak jest wywieszona informacja, tak samo jak informacja o zakazie filmowania. W Ek- Balam tak nie było, w pozostałych miejscach odwiedznych przez nas wisiały cenniki.

http://zajacepoznajaswiat.blogspot.com/

kasik364
Obrazek użytkownika kasik364
Offline
Ostatnio: 8 lat 4 miesiące temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Zajac1 :

Widoki z plaży publicznej

zajebiste buty!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  Good

Żelek
Obrazek użytkownika Żelek
Offline
Ostatnio: 8 lat 6 miesięcy temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

no....buty oczojebne Biggrin  super.....Zajac....a te ciasne gatki to nie uwierały Cie w poparzone nogi.....?Ja juz czuje ten ból......

karisss
Obrazek użytkownika karisss
Offline
Ostatnio: 4 lata 7 miesięcy temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

jako prawdziwa maniaczka butowa rozpoznaję - rok 2013 CCC Jenifer jenifer Biggrin hihi

Zajac1
Obrazek użytkownika Zajac1
Offline
Ostatnio: 3 lata 4 miesiące temu
Rejestracja: 26 wrz 2013

Jedziemy w kierunku Chitzen Itza. krajobraz sie zmienia, więcej zieleni, bardziej kolorowo, pojawiają się ogromne plantacje agawy. Wioski też już trochę inne, ale chatek Majów coraz więcej. 

Zatrzymujemy się w hotelu Dolores Alba. Hotel z bardzo przyzwoitymi opiniami, odnośnie lokalizacji, warunkow lokalowych i jedzenia. Co do ostatniego mam pewne ale. Jedzenie nie powiem smaczne, ale... w karcie nie ma dań meksykańskich, tak bardzo liczylam, na pierwszą prawdziwie lokalną kolację, buuu. Dolores Alba ma świetne położenie, dojazd do wykopalisk zajmuje parę minut. Dla niezmotoryzowanych hotel oferuje bus, który codzienne rano dowozi turystów do Chitzen, na przeciwko hotelu znajduje się Cenota Ik Kil.  Dolores Alba ma 2 baseny, jeden jest ekologiczny, z wapiennymi formacjami na dnie, bardzo ładnie wygląda wieczorem. Po męczącym dniu świetny relaks w otoczeniu przepięknej zieleni i cieniu drzew. Jedyna wada hotelu to ptasiule, jest ich pełno i niestety znalezienie po południu czystego materaca graniczy z cudem.

Resztę dnia spędzamy na basenach, a potem chcemy pojechać na kolację gdzieś do wioski. Po zachodzie słońca zapalają się światła, robi się pięknie, zostajemy na kolację w hotelu.

http://zajacepoznajaswiat.blogspot.com/

kasik364
Obrazek użytkownika kasik364
Offline
Ostatnio: 8 lat 4 miesiące temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

karisss :

jako prawdziwa maniaczka butowa rozpoznaję - rok 2013 CCC Jenifer jenifer Biggrin hihi

Jesssuuuuuuuu   Kariska!!  Shok  Mosking

Zajac1
Obrazek użytkownika Zajac1
Offline
Ostatnio: 3 lata 4 miesiące temu
Rejestracja: 26 wrz 2013

http://zajacepoznajaswiat.blogspot.com/

Żelek
Obrazek użytkownika Żelek
Offline
Ostatnio: 8 lat 6 miesięcy temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Jedyna wada hotelu to ptasiule, jest ich pełno i niestety znalezienie po południu czystego materaca graniczy z cudem.

HeHe...tez raz byłam w takim hoteleu,gdzie ptasiule gniezdzace sie w parasolach srały na wszystkich i na wszystko Smile

Zajac1
Obrazek użytkownika Zajac1
Offline
Ostatnio: 3 lata 4 miesiące temu
Rejestracja: 26 wrz 2013

Karisss  Dance 4 jeszcze 1 mam, najwygodniejsze pod slońcem.

Zelku gatki to czysta bawełna milutkie i mięciutnie, życie mi uratowały, jak mam spalone łapy dolne, to na zdjęciu z wózkiem widać, o skarpetkach nie było mowy, ale aleosowe chusteczki do demakijażu i owszem owszem 

http://zajacepoznajaswiat.blogspot.com/

karisss
Obrazek użytkownika karisss
Offline
Ostatnio: 4 lata 7 miesięcy temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Zajac1 :

Karisss  Dance 4 jeszcze 1 mam, najwygodniejsze pod slońcem.

Zelku gatki to czysta bawełna milutkie i mięciutnie, życie mi uratowały, jak mam spalone łapy dolne, to na zdjęciu z wózkiem widać, o skarpetkach nie było mowy, ale aleosowe chusteczki do demakijażu i owszem owszem 

Kasik,widzisz zgadłam ROFL

Zajączku,też mam 1 koturny z CCC, które kosztują jakieś 80zł od 3 lat niezmiennie Wink ,które uwielbiam ! najwygodniejsze na świecie ! Najśmieszniejsze,że b.szybko się "zużywają",ale kupowałam je 3 lata z rzędu Moskingtakie same,a teraz jak znowu będą ,to będzie 4 sztuka,bo po 1 sezonie są do wywalenia (chodzę jak łamaga ,zdzieram niszę Dash 1 )

Strony

Wyszukaj w trip4cheap