--------------------

____________________

 

 

 



Meksyk 2013- Zające na Jukatanie.

246 posts / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
tonder
Obrazek użytkownika tonder
Offline
Ostatnio: 6 lat 6 miesięcy temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Zajączku jeszcze jedno pytanko. Czy dobrze i długo tam...poili gości? Blum 3

Zajac1
Obrazek użytkownika Zajac1
Offline
Ostatnio: 3 lata 3 miesiące temu
Rejestracja: 26 wrz 2013

O zaliczka wpłacona to już wiadomo, że jedziesz Dance 4

Tonder drineczki pierwsza klasa były. Lista długa, a jak chciałeś coś innego nie bylo problemu. Powiem, że moje ulubione martini chocolate robili genialne. Zawsze było kilku barmanów, ale jeden był mistrzem w swoim fachu, mój DZ tylko do niego chodził zamawiać Biggrin. Dokładnie nie pamiętam jak długo był bar w lobby czynny, ale chyba 24 h (Jerry potwierdził, że 24). Zawsze były tam też jakieś małe przekąski. Jestem pewna, że nie będziesz kładł się spragniony Party.

Jedzonko też super, koniecznie zapisujcie się do tematycznych. Japońska i Włoska rewelacja smakowo oraz niesamowity klimat *i-m_so_happy*.

 Oj jak będę czekała na Twoją relację Mail 1.

http://zajacepoznajaswiat.blogspot.com/

tonder
Obrazek użytkownika tonder
Offline
Ostatnio: 6 lat 6 miesięcy temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

No to bardzo dobrze, bo spargniony tonder to zly tonder Wink he he a propos barmanow to w zeszlym roku na Domi byl taki jeden starszawy barman... ale... tylko sie nie smiej Bloody Mary robil wyczesane w kosmos... no i doszlo do tego ze Tonder na Domi zaiast raczyc sie rumem to spijal Pomodorówke Biggrin

Zajac1
Obrazek użytkownika Zajac1
Offline
Ostatnio: 3 lata 3 miesiące temu
Rejestracja: 26 wrz 2013

Tonder, zaraz mnie ozłocisz*yahoo*Angel Preved

Od śniadania, w restauracji głównej stał zestaw do "pomidorówki" . Mogłej pichciść w/g własnego uznania Lol 2

http://zajacepoznajaswiat.blogspot.com/

tonder
Obrazek użytkownika tonder
Offline
Ostatnio: 6 lat 6 miesięcy temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Ja tam lubie na ostro Wink

Strony

Wyszukaj w trip4cheap