--------------------

____________________

 

 

 



Ryczące,..Wyjące,..Grzmiące,.... na "Kanarach" i nie tylko :)

5455 posts / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
dejzidejzi
Obrazek użytkownika dejzidejzi
Offline
Ostatnio: 4 lata 2 tygodnie temu
Rejestracja: 06 wrz 2013

melduję się.

i melduję,że nabyłam drogą kupna 30 pąków. zeżarłam dwa i już patrzyć mi się nie chce na nie. Crazy

i w związku z taką iloscią pąka w domu postanowiłam dziś nie gotowaćDance 4

a pąki mam z adwokatem(takie se, posypany lukier kokosem- kogoś porąbało pąki kokosem sypac), z rózą,z marmelajdą i pudrem na wierzchu i jakieś bliżej niesprecyzowane.no to pączusiów na rok dość.mój pies zeżarł dwa, latałam za nim po chałupie i mu wtykałam, żeby oduczył się żebrać i najadł się do syta. sądząc po jego minie-też ma dość na rokI-m so happy

oo właśnie: tak kiedyś, znaczy z pól wieku temu poiłam syna. bo miał tak, że stale chciał pić i pić, tak chlał, że w koło macieju pić robiłam.straciłam cierpliwość, wrzuciłam ubijankę truskaw do gara, zalałam wodą i ugotowałam kompot, ostygł , zawołałam dziada i mówię: PIJ! wyrżnął pięć szklanek , usiadł se i mówi: to się napiłem.Shok

Bogu dziękować napił się za dzieciaka, dziś nie pije wcaleBiggrin znaczy Drinks nie pije, herbaty robi se trzy zawsze:)))

 '

zmykam zanurkować do lodówki bo dziś sama radość na nią spoglądać. umyłam ją na cacy,w zamrażalniku ład i porządek, wszystko w kosteczkę poukładane, polukam se na to chwilkę i zajumam kiszoną kapuchę,tak mi słooodko, kapucha zrównoważy pączuszki.

człowiek, który pracuje cały dzień nie ma czasu na zarabianie pieniędzy

Świerszczyk...
Obrazek użytkownika Świerszczyk...
Offline
Ostatnio: 10 miesięcy 3 tygodnie temu
Rejestracja: 06 wrz 2013

O Matko, Dejzi a u mnie paczki dwa stoją w pudełeczku i stoja jako eksponat. Nie ruszam tylko patrzę Hysteric

Sama jestem jak pączek: z adwokatem, w lukrze i posypany kokosem. bęc Training 1

Mąz patrzył dwie godziny na swoje dwa . ZJADŁ Girl to take umbrage

Dejzi, wpadnij do mnie umyc lodówke, bo mnie się nie chce, jak wracam o 20tej do domu to siły juz na nic niet 

Świerszcz "Biegnąc nie skracasz odległości...."

dejzidejzi
Obrazek użytkownika dejzidejzi
Offline
Ostatnio: 4 lata 2 tygodnie temu
Rejestracja: 06 wrz 2013

nie mogę.

 nie mogę nikogo narażać na moje dziwne sposoby porządków skutkujące w ewentualne zniszczeniaDash 1

albowiem lodówkę myję tak: wywalam wszystko precz, gotuję wrzątek, wkładam gar, rozmraża mi się w pięc minut a jak nie chce to pomagam zwałom lodu nożem szefa kuchniAngel jak już pusci to biorę czystą wielką płachtę materii, zalewam suto octem i ziu, do ideału, druga sucha część szmaciska służy do osuszenia, i juz gotowe, układam mrożony i luzik:)))zawsze robię to jak stary nie patrzy bo go trzęsie i boję się że zawału dostanie, a jeszcze się przyda w robocie jakiś czas Yahoo

a jak pączek to jestem ja, poklepują mnie po brzuniu i mówią,że pożarł tysiąc pączusiów i małego świniaka na poprawkę Lol  Hunter no ale słowo dieta jest mi obce, trudno,człowiek opasły ponoć jest pogodny ( tak se wmawiam )

obawiam się, że z tą trzydziestką przesadziłam, jak kumpel nie wpadnie to nie ma bata-zmarnują się bidulki Biggrin 

człowiek, który pracuje cały dzień nie ma czasu na zarabianie pieniędzy

Świerszczyk...
Obrazek użytkownika Świerszczyk...
Offline
Ostatnio: 10 miesięcy 3 tygodnie temu
Rejestracja: 06 wrz 2013

Dejzi, taki sposób mi pasuje Biggrin

Nóz w uzyciu to standard więc się nie nerwuj. Choc moja lodówka niby sie rozmraża sama ale lód z zamrażarki likwiduje podobnym sposobem Wacko

Ale nie lubie tejże robótki Sad

Dejzi, no ja wiem ,że najpogodniejsi ludzie to sa ludzie z nadwaga, ale ja się jakos źle czuje z nadmiarem kilogramów, szczególnie gdy mam paznokcie u stóp pomalować albo inne wygibasy wyczyniać, znaczy się..... oponka mi przeszkadza i wadzi....Dash 2

A pączka nie zjadłam ani jednego i jestem z siebie dumna. Za to jutro szykuje imprezke urodzinową mojego 22 letniego Dziecięcia więc posmakuję róznych cudowności New russian

Szykuję a potem wio z domu bo Młodziez sie bawi , he hę Girl crazy  Nocuję u znajomych a nienawidzę spać po ludziach, juz mam stresa Big boss

A Wam jak się zapowoada weekend??

Obiadek serwuję i spadam.

Świerszcz "Biegnąc nie skracasz odległości...."

Świerszczyk...
Obrazek użytkownika Świerszczyk...
Offline
Ostatnio: 10 miesięcy 3 tygodnie temu
Rejestracja: 06 wrz 2013

Halo, wieje we Wrocku ale 15 stopni. Świat stanął na głowie. 

Ja jeszcze na "gościnnym" nocowaniu u Koleżanki, he he ciekawe, czy mam jeszcze gdzie mieszkać po wczorajszej imprezie??? Okaże się Sad

Póki co ja jadę na spacerek do parku a Wy wstawajcie Biggrin

Świerszcz "Biegnąc nie skracasz odległości...."

Świerszczyk...
Obrazek użytkownika Świerszczyk...
Offline
Ostatnio: 10 miesięcy 3 tygodnie temu
Rejestracja: 06 wrz 2013

No to mamy poniedziałek.

U mnie zaczynają sie intensywne dni, bez wolnego weekendu az do maja Download

Muszę zrobic i powysyłać kilkaset PItów, a potem orac orać aż do wiosny . Wieszam sobie przed twarzą marzenie o wiosennym wyjeździe i mam nadzieje,że taka  sytuacja   da mi motywację do działania Dirol

A co u was ??

Pracujecie?? lenicie się??

We Wrocławiu wiosna piekna, słonko i cieplutko, oby tak pozostało.

Miłego poniedziałku!!!

Świerszcz "Biegnąc nie skracasz odległości...."

Tadzik
Obrazek użytkownika Tadzik
Offline
Ostatnio: 3 lata 4 dni temu
Rejestracja: 26 gru 2015

Świerszczyk... :

A co u was ??

Pracujecie?? lenicie się??

Achhhh ... u mnie praca wre na całego Wink

Uwielbiam patrzeć na pracę Blum 3Biggrin

Asia-A
Obrazek użytkownika Asia-A
Offline
Ostatnio: 4 godziny 7 minut temu
Rejestracja: 01 wrz 2015

Się pracuje, choć lenić się chce.

Już mialabym ochote wreszcie gdzieś "polecieć".

Do ciepełka. Tęsknię za palemkami... Narazie jeszcze trzeba popracować bo zawierucha w pracy u mnie i u drugiej połowy.

Tadzik? a ty tylko patrzysz na pracę, czy zapindalasz?

Życzę ypoczynku, najlepiej pod palmą nie tylko dla wyjeżdzających w najbliższym czasie (oczywiście tym co a narty to śniegu  Biggrin )

Bye Zobacz mnie na Facebooku Relaks na drutach! Yes 3

Tadzik
Obrazek użytkownika Tadzik
Offline
Ostatnio: 3 lata 4 dni temu
Rejestracja: 26 gru 2015

Asia-A :

Tadzik? a ty tylko patrzysz na pracę, czy zapindalasz?

Nie jestem aż taki zachłanny Wink Ja wymyślam robotę, a innym daję szansę wykazać się Blum 3

Patrzenie jest również bardzo ważne, wszak "Pańskie oko konia tuczy" ... podobnież Biggrin

magdunia
Obrazek użytkownika magdunia
Offline
Ostatnio: 7 lat 11 miesięcy temu
Rejestracja: 11 lut 2014

Tadzik- święte słowa. Mój Mąż jak tylko na chwilkę do domu wpadnie to w firmie luz blues, hi,hi.

A tak w ogóle to dzień dobry. Ferie zakończone. Drugi tydzień cały w rozjazdach. 2 dni Olsztyn, 2 Warszawa, 2 Trójmiasto. Teraz dzieci do szkoły i siedzimy na dupie. Pewnie do najbliższego weekendu Biggrin .  Prania mam taką furę, że zawala mi pół łazienki. Już zrobiłam przegląd co na teraz , a co może chwilkę poczekać. Młoda w tym semestrze na drugą zmianę i cały dzień rozregulowany, bo idzie na 11.45 z wraca 15.20, jutro 16.15. Ni hu, hu nic nie można zaplanować.

No to miłego, poczytam co tam u Was. 

Strony

Wyszukaj w trip4cheap