--------------------

____________________

 

 

 



Ryczące,..Wyjące,..Grzmiące,.... na "Kanarach" i nie tylko :)

5455 posts / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
Świerszczyk...
Obrazek użytkownika Świerszczyk...
Offline
Ostatnio: 10 miesięcy 3 tygodnie temu
Rejestracja: 06 wrz 2013

Dzień dobry we wtorek Clapping

U mnie lało całą noc i teraz stuka dalej, masakrycznie ciemno i ponuro. Wstawać się nie chce, więc wietrzę ekspres i zapraszam na kawkę, trzeba się obudzić.

Liczę,że Magdunia nas tu pobudzi jakimś lanzarotańskim widoczkiem i rozjaśni ten szary dzień.

Nie ma wymówek, pracować trzeba. Miłego dzionka Kochani!!! Tylko Moja Młoda ma jeszcze wolne i spi sobie piękne przytulona do kotów Flirt

Świerszcz "Biegnąc nie skracasz odległości...."

magdunia
Obrazek użytkownika magdunia
Offline
Ostatnio: 7 lat 11 miesięcy temu
Rejestracja: 11 lut 2014

Hej,

Wczoraj widoczku nie było , ale będzie dzisiaj.

Świerszczyku- kibelek oddzielnie. Tak jak po prawej prysznic, tak z lewej przy ścianie sedes. No ale wygłuszony to on nie był Sarcastic . SZyba do wysokości takiej jak prysznic. O ile się orientuję, to wszystkie pokoje są jednakowe pod tym względem.

U mnie dziś prawdziwa wiosna. Po nocnym przymrozku nie ma śladu i teraz pięknie świaci słońce.

Miłego....

Coś na obiad? Biggrin

magdunia
Obrazek użytkownika magdunia
Offline
Ostatnio: 7 lat 11 miesięcy temu
Rejestracja: 11 lut 2014

Kościółek w Femes.

magdunia
Obrazek użytkownika magdunia
Offline
Ostatnio: 7 lat 11 miesięcy temu
Rejestracja: 11 lut 2014

W dole Playa Blanca.

Świerszczyk...
Obrazek użytkownika Świerszczyk...
Offline
Ostatnio: 10 miesięcy 3 tygodnie temu
Rejestracja: 06 wrz 2013

No Magduniu, nareszczie foteczki Dance 3

No własnie o tym "wygłuszeniu" głównie myslałam, dla mnie  korzystanie ze wspólnej toalety to katorga. raz nocowałam u koleżanki, która miała w łazience zamiast drzwi zasłonkę *girl_devil* Nie powiem jak ja sie TAM meczyłam ale nawet na siusiu właczałam prysznic i czyniłam inne hałasy w łazience. Bu....

To skreslam ten hotel z listy marzeń niestety choc taki piekny...Girl sad

Czekam na dalsze foteczki ale nie zabraniam tez żebyś Cioci isi wysłała co nieco na @.

Świerszcz "Biegnąc nie skracasz odległości...."

magdunia
Obrazek użytkownika magdunia
Offline
Ostatnio: 7 lat 11 miesięcy temu
Rejestracja: 11 lut 2014

Oj paskudnie dziś u mnie. No to na poprawę humoru.

EL Golfo. Szmaragdowe jeziorko coraz mniejsze. Obecnie nie można do niego zejść, ponieważ trawją prace ''ratunkowe''. 

Winnice w Geria

Okolice Haria

magdunia
Obrazek użytkownika magdunia
Offline
Ostatnio: 7 lat 11 miesięcy temu
Rejestracja: 11 lut 2014

No to jeszcze kilka widoczków. 

Lanzarote jest małą wyspą i właściwie możną ją objechać w jeden dzień. Na spokojne zwiedzanie najlepiej 2-3 dni. My tym razem pojechaliśmy w miejsca , gdzie już byliśmy, a gdzie nam się podobało. Odwiedziliśmy Playa Blanca, jedną z trzech największych miejscowości turystycznych na Lanzarote, później zajechaliśmy do El Golfo. Mam nadzieję, że uda się jakoś uratować ten cud natury, bo rzeczywiście jeziorko niknie w oczach.  Później przez bardzo ładną miejscowość Yaiza przejechaliśmy przez środek wyspy mijając niesamowite winnice w dolinie Geria. W pierwszej stolicy wyspy Tequise spacer, zakupy, bo tam można kupić najtaniej biżuterię z Olivinami. Z Tequise przez Harię do punktu widokowego Mirador del Rio, gdzie pięknie widać małą wysepkę La Grasiosę, a w dole moja magiczna plaża Playa del Risco. 

A później już droga powrotna. Trasa inna, przy oceanie. Po drodze zajechaliśmy do Jameos del Aqua, gdzie można zobaczyć maleńkie kraby albinosy i piękną jaskinię zaprojektowaną przez ''dobrego ducha'' wyspy Cesara Manrique. 

magdunia
Obrazek użytkownika magdunia
Offline
Ostatnio: 7 lat 11 miesięcy temu
Rejestracja: 11 lut 2014

Wracając do hotelu odwiedziliśmy Costa Tequise, gdzie  mieszkaliśmy dwa razy. Miejscowość spora, ale tak jak poprzednio na ulicach pustawo i sennie. 

Następnego dnia zrobiliśmy sobie wycieczkę w miejsce, gdzie jeszcze nie byliśmy. Wypatrzyłam na mapie taki malutki cypelek , prawie jak wysepka i pojechaliśmy go zobaczyć. Okolica okazała się bardzo ładna, w pobliżu dwa fajne miastaczka Famara i La Santa i spore centrum sportowe, gdzie przyjeżdżają różni sportowcy na zgrupowania.

A po powrocie do hotelu czekał na nas taki widok.

Świerszczyk...
Obrazek użytkownika Świerszczyk...
Offline
Ostatnio: 10 miesięcy 3 tygodnie temu
Rejestracja: 06 wrz 2013

WOW. Magduniu, no ależ się rozmarzyłam  Biggrin

Chcę tam jechać natychmiast!!!!  jestem zachwycoana. A jak widze Jameos del Agua i La Geria to mam wibrację w jajnikach ROFL

Zachód słońca niesamowity!! A byliście w Tachiche w domu Cezarego???

Świerszczyk czeka na żarciowe foteczki of course Mosking

Nie ma wyjścia, nastepnym razel jadę z wami Clapping

Świerszcz "Biegnąc nie skracasz odległości...."

magdunia
Obrazek użytkownika magdunia
Offline
Ostatnio: 7 lat 11 miesięcy temu
Rejestracja: 11 lut 2014

Hej,

u mnie dalej pochmurno i siąpi deszcz. Paskudna pogoda. 

Świerszczyku- w Tachiche byliśmy poprzednim razem. Teraz już czasu zabrakło, bo jeszcze odpadł nam jeden dzień, który sędziliśmy  na Fuercie. Ale to też jest takie magiczne miejsce, do którego jeszcze wrócę.  Z żarciowymi foteczkami będzie problem, bo przy opcji all niec nie robiłam. Pyszny obiad zjedliśmy na Fuercie, ale nie pstryknęłam.  Mam tylko barraquito w kilku wydaniach, ale muszę zrzucić z komórki.  A następnym razem jak tylko czasowo będzie się nam zgrywało to nie ma żadnego problemu, żebyśmy polecieli razem Air kiss

Ja dziś już pakuję walizeczki i uciekamy na weekend. Jedna nocka w Ol., a później Trójmiasto.

To jeszcze coś dla oka. Późny wieczór w Puerto del Carmen.

Nasza ostatnia przed wyjazdem kawa i drinki w cudownej restauracji nad oceanem.

Strony

Wyszukaj w trip4cheap