--------------------

____________________

 

 

 



Ryczące,..Wyjące,..Grzmiące,.... na "Kanarach" i nie tylko :)

5455 posts / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
dejzidejzi
Obrazek użytkownika dejzidejzi
Offline
Ostatnio: 4 lata 2 tygodnie temu
Rejestracja: 06 wrz 2013

i żeby nie było , baseny były  i niektóre ludzie się kąpały Lol

człowiek, który pracuje cały dzień nie ma czasu na zarabianie pieniędzy

dejzidejzi
Obrazek użytkownika dejzidejzi
Offline
Ostatnio: 4 lata 2 tygodnie temu
Rejestracja: 06 wrz 2013

apropos drinków na podły dzień: wspomniałam se właśnie, że w czeluściach mej nory zachowałam gdzieś zapas kukułek. u nas we wsi można je dostać raz w roku, więc jak się pojawiają to zbieram wszystkie z półki. no to po maluchu. zimna solo smakuje wyśmienicie:

człowiek, który pracuje cały dzień nie ma czasu na zarabianie pieniędzy

Andrew
Obrazek użytkownika Andrew
Offline
Ostatnio: 2 miesiące 12 godzin temu
admin
Rejestracja: 07 maj 2015

Dejzidejzi,

A ja sobie poprawiłem humor konsumpcją pysznej szyneczki z galaretką. Smak identyczny, jak za dawniejszej Polski  Clapping

dejzidejzi
Obrazek użytkownika dejzidejzi
Offline
Ostatnio: 4 lata 2 tygodnie temu
Rejestracja: 06 wrz 2013

endrju, dobrze prawiszClapping odchudzanie wzbudza we mnie niechęć, więc skoczę i kupię szyneczkę a potem jak kukułkę pożrę ją solo Lol no może z plastrami pachnącego pomidorem pomidora. bo powiem wam kochani, że ostatnio wstąpiłam do biedrony. w sumie nie jeżdzę tam, bo nie loobię, ale sprawdzam, czy na stanie są kukułki Angel no i spotkałam pomidory, jak Boga kocham, takich ładnych , pachnących pomidorowymi liśćmi świeżuśkich i jędrnych a nie twardych nie widziałam z pół roku:))))

u mnie za oknem znów ponuro jak w baranim tyłku.

jak ja nienawidzę siedzieć w domu, a to z jednego powodu: jak nie pracuję to do zajęć matki polki posiadającej samych chłopów na stanie należy gotowanie obiadu. i tak sobie myślę, że tylko  gotuję i żremy, i gotuję i talerze rozkładam, roznoszę i zmywam i znów gotuję. rzygać mi się chce wymyślaniem jedzeń i gotowaniem wrrrrrrrr

człowiek, który pracuje cały dzień nie ma czasu na zarabianie pieniędzy

Świerszczyk...
Obrazek użytkownika Świerszczyk...
Offline
Ostatnio: 10 miesięcy 3 tygodnie temu
Rejestracja: 06 wrz 2013

Dejzi, nie gotuj, niech pogotuja sami Biggrin

Ja gotuję tylko wtedy kiedy chcę i kiedy mam nastrój i nie ma czegos takiego ,że muszę Girl crazy

No, musze tylko wtedy jak gości na urodziny zaproszę Dance 3

Ale od wczoraj znowu sobie z Młoda jakąs dietę niskokaloryczną  urządzamy, wieczorem gadałyśmy ile nam wytrwałości i cierpliwości jest dane ROFL

Tak tak, w Biedrze można czasami kupić naprawde dobre produkty, na np po sery, krewetki, łososia jeżdżę tylko do Biedry  i nie żałuję.

Andrew, szynka prawisz???? To był kiedys luksus i Hollywood Clapping ja sobie czasem tzw mielonkę kupię i wrabię Lol

Magduniu, wróciliści do domku?? jak ferie mijają???

jest kukułka, jest i krakus to ja kawkę popołudniową zapodaję i czekam na parę słów z Teni Girl hide

Świerszcz "Biegnąc nie skracasz odległości...."

Świerszczyk...
Obrazek użytkownika Świerszczyk...
Offline
Ostatnio: 10 miesięcy 3 tygodnie temu
Rejestracja: 06 wrz 2013

A może lepiej w takiej scenerii??

Świerszcz "Biegnąc nie skracasz odległości...."

Świerszczyk...
Obrazek użytkownika Świerszczyk...
Offline
Ostatnio: 10 miesięcy 3 tygodnie temu
Rejestracja: 06 wrz 2013

I obiad oczywiście Biggrin

Chcę do Hiszpanii!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Świerszcz "Biegnąc nie skracasz odległości...."

dejzidejzi
Obrazek użytkownika dejzidejzi
Offline
Ostatnio: 4 lata 2 tygodnie temu
Rejestracja: 06 wrz 2013

właśnie: do kawki świerszykowej trza mi likier. zasięgłam mądrości netowych i wiem jaki mi trza. otóż: limestar likier marakujowo-mangowyClapping kto lata po lidlu? ja mieszkam sto metrów od lidla ale w życiu nie widziałam, bo i nie szukałamDash 1Biggrin i nie wiem czy te likiery są nadal czy nima? a może w mojej wsi nie ma? a może są? w każdym razie do baraquito cza mi likier.

muszę gotować.

bo jak se sami gotują to do czyszczenia mam nawet lampę i sufit, ściany to wiadomo, kuchenkę myję pół dnia odmaczając a dla garów miejsca w zlewie brakuje.

że ja mam o teni mówić? przeca wszystko opowiedzialam juz:)))a zdjęc porzadnych jesio nie mam bo kumpel owszem przywiozl mi ale na takim czymś co to czytnika do tego nie mialam, tom mu dala pendrajwa. jutro przylezie, zadzwonię i zgwałcę go na wódke i pąki, to se jutro na co lepszego teniowego popatrze. i tu wkleję te przepaście,co mi na samą myśl o nich krew się burzyDiablo

człowiek, który pracuje cały dzień nie ma czasu na zarabianie pieniędzy

Świerszczyk...
Obrazek użytkownika Świerszczyk...
Offline
Ostatnio: 10 miesięcy 3 tygodnie temu
Rejestracja: 06 wrz 2013

Dejzi !!!!!Lol 2

Świerszcz "Biegnąc nie skracasz odległości...."

Świerszczyk...
Obrazek użytkownika Świerszczyk...
Offline
Ostatnio: 10 miesięcy 3 tygodnie temu
Rejestracja: 06 wrz 2013

Dejzi, za takie krajobrazy i barwy kocham Teneryfę Kiss 3

O zachodzie słońca czarna plaża mieni się błyszczacym kryształem, jakby człowiek chodził po pokruszonych brylantach............ Do tego czarne, mroczne morze...... Ech, rozmarzyłam się 

Do Barraguito najlepszy jest Likier 43 albo likier kawowy Tia Maria. Ciekawe jak smakuje ten marakujowy - mango ???

Dejzi, moja Córka robi sobie jajecznicę a pół kuchni uwalone więc wyobrazam sobie co się dzieje jak twoje Chłopy gotują Vampire

Pomijam fakt sprzatania ale jak mozna do jednej potrawy ubrudzić stos łyżek, tzepaczek, kuczków, miseczek itd??? masakra Pleasantry

Ty tam nikogo nie gwałc tylko od razu daj paczka i drinka a gwałtem niech się zajmą inni Lol

Kupiłam baterie do wagi łazienkowej Cray Po co, po co , po co ? Buba

A co tam u was Robaczki???

Jak sie macie??? U mnie zaczyna się amok zawodowy który potrwa do maja, i co z tego ?? Mówię sobie : Kochana, uzbierasz na Kanarki albo i dalej i co??? I szukaj wiatru w polu albo tez partnerki do wyjazdu Wink  Ale teraz juz postanowiłam,że jak będzie okazja to jadę sama w sina dal  przy pierwszej nadarzającej sie okazji bo inaczej do smierci nigdzie nie pojadę *to_babruysk*

Wracam do tyrki, trzymajcie się ciepło. Sciskam.

Świerszcz "Biegnąc nie skracasz odległości...."

Strony

Wyszukaj w trip4cheap