--------------------

____________________

 

 

 



Ryczące,..Wyjące,..Grzmiące,.... na "Kanarach" i nie tylko :)

5455 posts / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
dejzidejzi
Obrazek użytkownika dejzidejzi
Offline
Ostatnio: 3 lata 11 miesięcy temu
Rejestracja: 06 wrz 2013

badziula, ja i moi synowie swierszczykowo zyczenia złozyli.  ogomnie zyczę szczęscia Iwonce!!z serducha, moja krew.

człowiek, który pracuje cały dzień nie ma czasu na zarabianie pieniędzy

dejzidejzi
Obrazek użytkownika dejzidejzi
Offline
Ostatnio: 3 lata 11 miesięcy temu
Rejestracja: 06 wrz 2013

iwona   stoooo llllaaaattt $$$$$ naaaa zdrooowie  Give rose

człowiek, który pracuje cały dzień nie ma czasu na zarabianie pieniędzy

Świerszczyk...
Obrazek użytkownika Świerszczyk...
Offline
Ostatnio: 9 miesięcy 3 tygodnie temu
Rejestracja: 06 wrz 2013

O Mamuńciu !!

Jakie wspaniałe życzenia i cudowne krajobrazy Biggrin

POwinnam być TAM w ten dzień ale mam nadzieję,że sobie odbiję!!!

Magduniu, od dzisiaj sprawdzam jakie jest moje branie ( no jak ból głowy mi minie Biggrin )

Dejzi, a Tych Przystojniaków to można jakoś wykorzystać ??? Wacko No choćby do domowych porządkow Download

Same Ciacha Yahoo Miło Cię widzieć Kochana Good

Badzia, widzisz musiałam Cię zmusić ,żebyć zajrzała  Biggrin

Andrew dziękuję za życzonka i Asi i wszystkim.

Wczoraj poimprezowaliśmy w greckiej knajpce (kanaryjskiej we Wrocku niet ani porządnej hiszpańśkiej ) wypiliśmy morze wina, pojedliśmy policzki wołowe, krewetki, kalmary i takie tam, jak wróciłam (tramwajem) do domu nie pamiętam ale wszyscy cali i zdrowi Girl hide odpukać.

W zasadzie to dzisiaj mamy poprawiny i tak do niedzieli z przerwą na pracę, ja sobie dzisiaj pofolgowałam i dopiero się "zbieram " Drinks

A ,że Moja Młoda też miała urodziny więc wszystko się dzieje podwójnie hi hi...

Jeszcze raz dziękuję,że wpadliście na drinka, dla spóźnialskich jeszcze małe co nie co Biggrin

Świerszcz "Biegnąc nie skracasz odległości...."

Asia-A
Obrazek użytkownika Asia-A
Offline
Ostatnio: 14 godzin 8 minut temu
Rejestracja: 01 wrz 2015

Dzięki Świerszczu, u Ciebie jak zwykle pyszności (Perfekcyjna Pani Domu jesteś!). Ciężko sie wywiązać z postanowień, o mniejszym (he, he) jedzeniu w poście znaczy do wielkanocy.

Jak Ty to pięknie podałaś. Niech inni sie spiesza bo spałaszuje wszystko.

Jeszcze raz wszystkiego naj ... "na nową drogę życia".

Bye Zobacz mnie na Facebooku Relaks na drutach! Yes 3

magdunia
Obrazek użytkownika magdunia
Offline
Ostatnio: 7 lat 10 miesięcy temu
Rejestracja: 11 lut 2014

Witam,

Cieszę się Świerszczyku, że impreza urodzinowa się udała. A że jak przypuszczam byliście w knajpce, w której byłyśmy razem, więc na pewno było smacznie. Przekaż jeszcze życzenia dla Córy. Cholerka pamiętam jak pisałaś o gimnazjum, a tu już 22 wiosny, szok.

No to kilka słów o moim wyjeździe. Zdjęcia ogarnę w weekend, bo muszę zrzucić na kompa Młodego i później przenieść od niego. Nawet sama jeszcze nie oglądałam.

Na początek może hotel. Sentido Lanzarote Aequora. Właściwie mogę napisać same dobre rzeczy. Hotel taki jak w katalogu, odnowiony, czysty, bardzo zadbany. Codziennie zamiatane i myte jasne kafle chodnikowe. Tak samo jak baseny i wszystkie przeszklenia. Jest strefa dla dzieci z 2 basenami i strefa tylko dla dorosłych z 1 basenem. Reszta wspólna, w sumie 5 basenów, wszystkie podgrzewane z temp. 26 st., co naprawdę jest rzadkością. Obsługa przyjemna, pomocna. Pokoje super. Młoda miała zupełnie oddzielny, z łóżkiem i drugim TV. Tam też była mała lodówka i ekspres do kawy na kapsułki. Hotel ma dwie główne restauracje. Jedna dla dorosłych, druga dla rodziców z dziećmi, gdzie dzieciaki mają specjalny bufet ze smakołykami + lody, lizaki itp. Jedzenie bardzo dobre, każdy mógł coś sobie wybrać. Ciasta jak to na Kanarach, jedne lepsze, drugie gorsze. Ale kawa z automatu nawet dała się pić Biggrin . Codziennie mnóstwo owoców nawet kaki czy papaja. 

Hotel w najfajniejszej dla mnie miejscowości na Lanzarote - Puerto del Carmen. Promenada długa na 6 km, więc można spacerować i spacerować. No i fajne plaże. Przy hotelu Matagorda, później ok. 500m skał i druga Grande. Do plaży z hotelu najbliżej tylnym wyjściem, ok. 100-200 m. Przy hotelu masa sklepów, restauracje.

Posumowując- jest to taki hotel, do którego chętnie wrócę jak będę następnym razem planowała wakacje na Lanzarote.

c.d.n.

Świerszczyk...
Obrazek użytkownika Świerszczyk...
Offline
Ostatnio: 9 miesięcy 3 tygodnie temu
Rejestracja: 06 wrz 2013

Magduniu, hotel wyglądał na wspaniały i cieszę się,że taki się okazał w rzeczywistości??? tez mieliście taką "Otwartą" łazienkę?? Dla mnie trochę brak intymności, jestem więc ciekawa Twojej opinii.

Bufet dla Dzieciaków?? Trzebaby krzyknąć WOW Bye Ja za najlepszy jak do tej pory bufet w jakimkolwiek hotelu uznaję ten w Barcelo La Galea na Lanzarote, był fantastyczny ale jak widać,może być znacznie lepszy ?? Drinks 

Ale hotelu aktualnie nie ma w ofercie Itaki, jestem ciekawa dlaczego ?? Barcelo La Galea też Boredom

W Puerto del Carmen nie byłam, więc jak widać mus znowu tam pojechać Man in love  Mam nadzieję,że wstawisz tu parę foteczek z promenady i miejscowości, no i hotelu i żarełka  Biggrin

Magduniu, wczoraj balowaliśmy w greckiej Restauracji Akropol, byłam tam pierwszy raz, poczytałam w necie dobre opinie więc wybrałam to miejsce, kuchnia grecka i bałkańska a ceny "przyzwoite" jak na wrocławski Rynek. Były dania główne i desery i wino , dużo............ wina  i drinki i wydałam "tylko" tyle ile za tydzień w Turcji poza sezonem Wink Do przeżycia , taka okazja trafia się tylko ten jeden raz Crazy

Jeszcze do teraz mi szumi w głowie  Kiss 3

Świerszcz "Biegnąc nie skracasz odległości...."

anusia
Obrazek użytkownika anusia
Offline
Ostatnio: 4 lata 2 miesiące temu
Rejestracja: 03 wrz 2013

Świerszczyku spóźnione ale szczere...wszystkiego naj, spełnienia marzeń i wielu podroży na Kanarki i nie tylko Kiss 3

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 23 godziny 13 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Swierszczyku, ledwo co wróciłam więc sorki za spóznione ale super serdeczne  zyczenia Kiss 3

 

No trip no life

Świerszczyk...
Obrazek użytkownika Świerszczyk...
Offline
Ostatnio: 9 miesięcy 3 tygodnie temu
Rejestracja: 06 wrz 2013

Dziękuję Dziewczynki Biggrin

U mnie "poprawinki" więc póki co nastrój nie najgorszy aczkolwiek............. bycia wyjącą będę się musiała uczyć i do faktu długo przyzwyczajać Kiss 2

Ta Pani w lustrze  , którą spotykam co rano to ABSOLUTNIE nie ja Vampire

Świerszcz "Biegnąc nie skracasz odległości...."

dejzidejzi
Obrazek użytkownika dejzidejzi
Offline
Ostatnio: 3 lata 11 miesięcy temu
Rejestracja: 06 wrz 2013

tej, którą widzę co rano mówię: dzien dobry.

co rano - strasza:)))) trudno, nich się starzeje, byle radośnie:))) tego wszystkim życzę: DO PRZODU. Z SERCEM. MARZENIAMI  I LUDZMI, KTÓRYCH KOCHAMY!!!

miłych walentynek!!Give rose

a ja pakuje dzieciaczki  i na zakopane Winter skifahren  0009  jakie piękne mamy słońce, wiosna!

człowiek, który pracuje cały dzień nie ma czasu na zarabianie pieniędzy

Strony

Wyszukaj w trip4cheap