--------------------

____________________

 

 

 



Ryczące,..Wyjące,..Grzmiące,.... na "Kanarach" i nie tylko :)

5455 posts / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
basia35
Obrazek użytkownika basia35
Offline
Ostatnio: 2 lata 6 miesięcy temu
Rejestracja: 24 gru 2013

trina no właśnie wydawało mi się że ją czytałam ale myślalam że na starym forumBiggrin

basia35

Świerszczyk...
Obrazek użytkownika Świerszczyk...
Offline
Ostatnio: 10 miesięcy 3 tygodnie temu
Rejestracja: 06 wrz 2013

Jest!! O ja niewiedząca Biggrin  też myslałam że na starym Biggrin

http://www.trip4cheap.pl/forum/relacje-portugalia/madera-dlaczego-warto-tam-jechac

Świerszcz "Biegnąc nie skracasz odległości...."

Koniczyna
Obrazek użytkownika Koniczyna
Offline
Ostatnio: 6 lat 2 miesiące temu
Rejestracja: 28 wrz 2013

Byłam na Maderze na początku lipca- pogoda idealna tzn. przed 2 pierwsze dni napływ bardzo ciepłego powietrza znad Afryki, a potem również bardzo ciepło, ale powietrze było bardziej rzeźkie. Nie kąpałam się ani w oceanie, ani nawet niespecjalnie w basenie- woda nie była zbyt ciepła. Mieszkałam niedaleko sztucznej plaży w Machico i weług mnie nie była specjalną atrakcją Wink Madera jest piękna, bardzo ciekawa, ale to miejsce gdzie możliwość opalania itd. schodzi na dalszy plan, jest tyle atrakcj i widoków. Aż zamarzył mi się pastel de nata...

Świerszczyk...
Obrazek użytkownika Świerszczyk...
Offline
Ostatnio: 10 miesięcy 3 tygodnie temu
Rejestracja: 06 wrz 2013

Dzisiaj zapraszam na kolację po hiszpańsku. Jedliście przegrzebki??? Ja tak ale sama je przyrządziłam i pewnie dlatego mnie nie powaliły. Muszę ich kiedyś skosztować w jakiejś fajne knajpce nad oceanem Preved

Choć w zasadzie powinnam zaserwować espadę bo tak nam się "maderyjsko" tu zrobiło Biggrin

Trinka, ja byłam na Maderze 6 lat temu, ate dwie piaszczyste plaży to mało dla wilbicieli piachu. Ale jak napisała Koniczyna , na Maderę nie jedzie się raczej na opalanie i plażowanie *good2*

To smacznego .

Świerszcz "Biegnąc nie skracasz odległości...."

Świerszczyk...
Obrazek użytkownika Świerszczyk...
Offline
Ostatnio: 10 miesięcy 3 tygodnie temu
Rejestracja: 06 wrz 2013

ShokGirl witchGirl witch

bardzo tu feryjnie Dirol

Pozdrowienia od Magduni z Lanzarotki. Pieknie, goraco, słonecznie i zabawowo. dzisiaj wyruszyli na podbój "wyspy dla pastuszków" czyli na Fuerteventurę.

Jutro po południu niestety powrót Girl cray 2

A co tam u was??

We Wrocku piekne słoneczko i wiosenna pogoda. Młoda załapała w przedszkolu jelitówkę (na praktyce) i teraz "walczy". Juz sie boje tych wirusów.

Miłego piatku i udanego weekendu!!!

Świerszcz "Biegnąc nie skracasz odległości...."

Świerszczyk...
Obrazek użytkownika Świerszczyk...
Offline
Ostatnio: 10 miesięcy 3 tygodnie temu
Rejestracja: 06 wrz 2013

Dzień dobry w niedzielę .

Dzisiaj miałam wczesną pobudkę, dzieciaki poczuły wolność feryjną i od siódemej rano pokrzykiwały na boisku, masakra. Zwykle w niedzielę rano  raczej cichutko jest w dzielnicy a tu dzisiaj Zonk Ireful 1

Więc czas na kawę i "słowo na niedzielę " Girl crazy

Magdunia, dotarliście do domku????

Miłego dnia wszystkim, no i kawka Biggrin

Świerszcz "Biegnąc nie skracasz odległości...."

Świerszczyk...
Obrazek użytkownika Świerszczyk...
Offline
Ostatnio: 10 miesięcy 3 tygodnie temu
Rejestracja: 06 wrz 2013

Sorry

Świerszcz "Biegnąc nie skracasz odległości...."

Asia-A
Obrazek użytkownika Asia-A
Online
Ostatnio: 1 godzina 4 minuty temu
Rejestracja: 01 wrz 2015

Poniedziałek. Jak się czujecie? Ja kiepsko - chyba ciśnienie nie takie.

Świerszcz chyba ziewa? - coś ze wzrokiem mam kłopoty, z koncentracją też. Może pod wieczór się rozruszam (na ćwiczonkach - zdrowy kręgosłup w planach) - idzie ktoś ze mną?

A Magdunia  już doszła do siebie po Kanarkach? Jak było - cieplutko?

Pozdrawiam wszystkich pracujących i odpoczywających!

Bye Zobacz mnie na Facebooku Relaks na drutach! Yes 3

Świerszczyk...
Obrazek użytkownika Świerszczyk...
Offline
Ostatnio: 10 miesięcy 3 tygodnie temu
Rejestracja: 06 wrz 2013

Poniedziałek prawie, prawie za nami, zapowiada mi się bardzo pracowity okres  i tak do maja a od maja pewnie na nowo.

Zapowiada mi sie tez WIELKA zmiana w życiu która nadejdzie 10 lutego Biggrin Młodość bezpowrotnie odchodzi w siną dal...

Potrzebuję motywacji do działania, do pracy, do marzeń, do życia Biggrin

Jakby ktoś......... coś........... miał jakieś dobre porady to chętnie przyjmę.. ale bez tekstów będzie dobrze, świetnie wyglądasz, jest fajnie i takie tam Good

Życie jakoś mi się skurczyło, przeleciało, nawet trochę uciekło.  Chcę wiosny, chcę WIOSNY !!!

Chcę jechać na Lanzarote i do Valencji.. Jesu, jak ja nie lubię dzisiejszego poniedziałku!!!!!!!!!!!! 

Wczoraj rozmawiałam z Przyjaciółka trochę starszą ode mnie i mówi Ona do mnie ... " wiesz, a moja Mama w Moim wieku" juz była dano na emeryturze"    . No żesz kurwa Biggrin

KONIEC PONIEDZIAŁKOWEGO DOŁA !!

Dejzi, gdzie Ty jesteś????????? Na tę chwilę chyba Ty najlepiej jesteś w stanie rozbawić mnie swoimi tekstami Biggrin

Świerszcz "Biegnąc nie skracasz odległości...."

dejzidejzi
Obrazek użytkownika dejzidejzi
Offline
Ostatnio: 4 lata 2 tygodnie temu
Rejestracja: 06 wrz 2013

witanko

jestem jestem, ino jakiś chujowy mam nastrój. stary mnie wkurwił wczoraj i nadal mnie trzyma.

nawet pogoda mnie wkurwia. taka prawie wiosna mnie nie cieszy bo to znak, że zimno i tak wróci i przesunie się w pizdu czas mojej aktywnosci zawodowej.  

i wkurwia mnie, że opasła jestem i nic nie chce mi się.

 i w koło macieju imieniny i moje i w rodzinie i trza być zajebistym i zabawnym.

i nawet porzuciłam chlanie drinków, nawet tego mi się nie chce Lol jedyną pozytywną rzeczą jest to, że jestem na chorobowym Dash 1

człowiek, który pracuje cały dzień nie ma czasu na zarabianie pieniędzy

Strony

Wyszukaj w trip4cheap