--------------------

____________________

 

 

 



Ryczące,..Wyjące,..Grzmiące,.... na "Kanarach" i nie tylko :)

5455 posts / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
trina
Obrazek użytkownika trina
Offline
Ostatnio: 3 dni 8 godzin temu
Rejestracja: 30 sty 2014

Hejka Wszystkim! Dance 4  Ale dawno mnie tu nie było...

Świerszcz dobrze prawi - najwięcej rozrywek na Teneryfie w Playa de Las Americas.

Badzia - najlepsza pogoda na południu wyspy, czyli też Playa de Las Americas. Albo Los Christianos - tuż obok, właściwie przechodzą jedno w drugie, połączone promenadą wzdłuż plaży i uliczkami handlowymi. W Los Christianos mogę polecić hotel Sol Princessa Dacil, bardzo dobrze położony - blisko do plaży, do knajp i innych rozrywek, do sklepów, do przystanku autobusów, jeżeli ktoś chce tak jeździć po wyspie. Może hotel na pierwszy rzut oka z zewnątrz wygląda średnio, ale jest bardzo ok, duże przyzwoite pokoje, duże porządne łazienki, obsługa też ok, bardzo dobre żarełko i duży wybór. Byliśmy 3 lata temu na sylwestra z Itaki, w zeszłym roku pojechali znajomi (z dzieckiem na ferie) i też wrócili zadowoleni.

anusia
Obrazek użytkownika anusia
Offline
Ostatnio: 4 lata 3 miesiące temu
Rejestracja: 03 wrz 2013

Trinka nie wiedzialam ze Ty tez kanarkowo ryczacaCrazy

trina
Obrazek użytkownika trina
Offline
Ostatnio: 3 dni 8 godzin temu
Rejestracja: 30 sty 2014

No też, też Biggrin  tylko ja lubię tam zimą wyskoczyć, choć nie na wszystkich Kanarkach zimą jest równie ciepło. Ostatnim razem Fuerta w styczniu mnie mocno rozczarowała pogodowo Sad Ale będę próbować ponownie, bardziej na południe, gdzie i plaże ładniejsze

anusia
Obrazek użytkownika anusia
Offline
Ostatnio: 4 lata 3 miesiące temu
Rejestracja: 03 wrz 2013

A Ktora Jest ok na grudzien? 

trina
Obrazek użytkownika trina
Offline
Ostatnio: 3 dni 8 godzin temu
Rejestracja: 30 sty 2014

Moim zdaniem południe Teneryfy i Gran Canarii, bo tu nie wieje jak na Fuercie

anusia
Obrazek użytkownika anusia
Offline
Ostatnio: 4 lata 3 miesiące temu
Rejestracja: 03 wrz 2013

To dobrze bo chyba wlasnie na Te wyspy ryanair loty otworzylPreved

gerard1410
Obrazek użytkownika gerard1410
Offline
Ostatnio: 4 lata 9 miesięcy temu
Rejestracja: 03 gru 2013

To zdjęcie jest jak się mawia w wielkopolsce NAJLEPCIEJSZE Biggrin

MĘSKA SOLIDARNOŚĆ - BALCYREWICZ MUSI ODEJŚĆ

TO BYŁEM JA TOWARZYSZ JARZĄBEK

gerard1410
Obrazek użytkownika gerard1410
Offline
Ostatnio: 4 lata 9 miesięcy temu
Rejestracja: 03 gru 2013

Żeby nie było,jestem i podczytuję Wasze pościki koFane Kanarkomaniaczki

MĘSKA SOLIDARNOŚĆ - BALCYREWICZ MUSI ODEJŚĆ

TO BYŁEM JA TOWARZYSZ JARZĄBEK

Świerszczyk...
Obrazek użytkownika Świerszczyk...
Offline
Ostatnio: 10 miesięcy 3 tygodnie temu
Rejestracja: 06 wrz 2013

Bry..

Geri, Ty J27 jestes ha ha..Biggrin

Badzia,  nie chcę Ci udzielać złych porad ponieważ na wakacjach  zwykle nie interesuje mnie balowanie i dyskoteki i nie skupiam się na tym temacie ale jak byłam na kanarkach - zwykle w hotelach 3* a czasem 4 * to w żadnym z tych hoteli nie było dyskoteki, hotele mają wieczorne animacje, często muzyka na żywo ale nie dyskoteki (no chyba że mini disco Biggrin )

Jesli bajowanie to w knajpkach czy restauracjach w mieście, w wieku knajpkach sa dyskoteki wieczorem ale na pewno nie w takim stylu jak w Turcji gdzie w większości hoteli są fantastyczne, wypasione dyskoteki.

Nigdy nie byłam TAM w hotelach 5* więc może wypowiedzą się inni Air kiss

Jak chodzi o pogodę to byłam na przełomie listopada i grudnia na czterech z nich, najchłodniej i najbardziej wietrznie było na Fuerteventurze, najcieplej chyba własnie na Tene i Lanzarote choć nie ma tam upałów a wieczory są chłodne i wymagają cieplejszych ubrań. No i zimą dzień kończy się wcześnie, przed 18tą jest już ciemno.

Świerszcz "Biegnąc nie skracasz odległości...."

badzia
Obrazek użytkownika badzia
Offline
Ostatnio: 7 lat 4 miesiące temu
Rejestracja: 09 sty 2014

Dzień dobry

Dziekuje za podpowiedzi, wskazowki.Swierszczu o to mi własnie chodziło czy w hotelach sa jakies dyskoteki, czyli zabawa na Teni po za hotelem. Czyli juz wiem w jakim regionie czegoś szukać. I raczej bede wypatrywac hoteli 3, 4 gwiazdkowych .Tina dziekuje również, oblukam polecony hotelik.

Anusia czyli jest swiatełko w tunelu na wyjazd Ok

Gerii witaj ty niedobroto Acute

Dejzi to chyba w błocie ugrzęzła przez ta pogode.

A jeszcze jedno pytanko ktora z wysp najbardziej polecacie, bo ja bede na lasta cos brać, pewnie wyboru az tak nie będzie zebym sie upierała tylko na Teneryfie.

Jak u was z pogoda...u mnie przestało padać, zimno jest i nie ma grama słonca.

Strony

Wyszukaj w trip4cheap