--------------------

____________________

 

 

 



Ryczące,..Wyjące,..Grzmiące,.... na "Kanarach" i nie tylko :)

5455 posts / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
MOHEROWY BERECIK.
Obrazek użytkownika MOHEROWY BERECIK.
Offline
Ostatnio: 7 lat 1 tydzień temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Dzień dobry Smile

Świerszczyku,masz racje, z tą knajpą jest coś nie tak, byliśmy tam drugiego dnia, bo miałam ochotę na sok ze świeżych pomarańczy.....i nie mieli Shok.

Poza tym tam zawsze było pusto.

Knajpka była na przeciwko naszego balkonu, podgląd miałam i rano i wieczorem Wacko

Magduniu, a to jakaś okazja, że Ty od rana z szampanem ? Dance 4

Miłego dnia Wszystkim Dirol

trina
Obrazek użytkownika trina
Offline
Ostatnio: 3 dni 13 godzin temu
Rejestracja: 30 sty 2014

Świerszczyku, a moze bys zebrała całe info do nowego wątku o Teneryfie, zrobiłabys oddzielną relację? chociaż mini-relację? relacyjkę?

Bo wiesz, potem Marinik będzie szukał info, a on tu przecież nie zagląda Biggrin

A z knajpą miałam podobne przejścia, tylko że na Santorini...

magdunia
Obrazek użytkownika magdunia
Offline
Ostatnio: 7 lat 11 miesięcy temu
Rejestracja: 11 lut 2014

Beretku- zaglądaj do kalendarza. Ja dziś imieninowo Dance 4.  Ale dopiero zaczynam świętować. Miał być obiad lub chociaż kawa w Olsztynie i znowu czasu zabrakło, a jeszcze nie załatwiliśmy wszystkiego co chcieliśmy. Odkąd w Olsztynie zaczęli budowę lini tramwajowych na ulicach tragedia. Wszędzie trzeba stać w gigantycznych korkach Dash 1 .

Ale teraz już w domu, balet z Młodą zaliczony. Ale gardło dokucza mi okropnie. Nawet nie miałam ochoty zapraszać znajomych. Poimprezujemy więc w forumowym gronie.

Świerszczyk...
Obrazek użytkownika Świerszczyk...
Offline
Ostatnio: 10 miesięcy 3 tygodnie temu
Rejestracja: 06 wrz 2013

NO NO NO!!!!!!!!!!!!!! Dobrze, że Misiczky na fejsie mnie natchnęła i zakumałam,że imieniny Magduśkowe!!!

Magduniu Ty nasza NAJPIĘKNIEJSZA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Niech Ci się darzy w życiu, w miłości, w pracy, w zdrowiu, w mądrych dzieciach, w podróżach, w emocjach i MIŁOŚCI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! I jak najwięcej powrotów do Wrocławia Bye

Sto lat na imieninki !!!!!!!!

Świerszcz "Biegnąc nie skracasz odległości...."

Świerszczyk...
Obrazek użytkownika Świerszczyk...
Offline
Ostatnio: 10 miesięcy 3 tygodnie temu
Rejestracja: 06 wrz 2013

Trina, jak mi minie opryszczka i "zmuła" i jak dopiszę coś więcej to może to przeniosę ale chyba za bardzo nie ma o czym pisać.....

Świerszcz "Biegnąc nie skracasz odległości...."

Świerszczyk...
Obrazek użytkownika Świerszczyk...
Offline
Ostatnio: 10 miesięcy 3 tygodnie temu
Rejestracja: 06 wrz 2013

Magduniu, w każdej knajpie nas traktowano normalnie i po ludzku, nawet jak piłyśmy tylko kawę czy winko to do rachunku dostawałyśmy ron miel gratis.

Tylko w "Martinii" nas potraktowano jak "bure suki" i wciąż się dziwię bo tłumów to tam nie bywało.

Bereciku, zawsze jak szłam obok Barcelo Myslałam o TOBIE Biggrin Chodziłyśmy tam na przystanek autobusów TITSA bo nimi się poruszałyśmy po wyspie. Wieczorem podglądałyśmy dziecięcą dyskotekę i ludzi siedzących na przyulicznym tarasuku. A byłaś może w snack barze POPEYE??? Bo się wybierałyśmy ale nie dotarłysmy Give rose

Świerszcz "Biegnąc nie skracasz odległości...."

anusia
Obrazek użytkownika anusia
Offline
Ostatnio: 4 lata 3 miesiące temu
Rejestracja: 03 wrz 2013

Magduniu wszystkiego naj naj naj

Ja dziś 1 raz od pamietnych czasów miałam słonko i w miarę wiosenną temperaturkę, ale nikomu słonka nie zajumałam Biggrin

gerard1410
Obrazek użytkownika gerard1410
Offline
Ostatnio: 4 lata 9 miesięcy temu
Rejestracja: 03 gru 2013

Żeby nie było,że jak facet to nie pamięta

a pamięta doskonale nale nale nale......Naj i jeszcze razy 100 Naj

MĘSKA SOLIDARNOŚĆ - BALCYREWICZ MUSI ODEJŚĆ

TO BYŁEM JA TOWARZYSZ JARZĄBEK

badzia
Obrazek użytkownika badzia
Offline
Ostatnio: 7 lat 4 miesiące temu
Rejestracja: 09 sty 2014

Wszystkiego najlepszego Magduniu  Kiss 2

magdunia
Obrazek użytkownika magdunia
Offline
Ostatnio: 7 lat 11 miesięcy temu
Rejestracja: 11 lut 2014

Kochani, bardzo dziękuję.  To takie miłe....

Ja popijam Martini z colą, podglądam Sopot na zmianę z meczem siatkówki  Kiss 2  .

Strony

Wyszukaj w trip4cheap