--------------------

____________________

 

 

 



Ryczące,..Wyjące,..Grzmiące,.... na "Kanarach" i nie tylko :)

5455 posts / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
anusia
Obrazek użytkownika anusia
Offline
Ostatnio: 4 lata 3 miesiące temu
Rejestracja: 03 wrz 2013

badzia :

Anusia ja mam pralke 17 lat ta samą.Ale chciałabym żeby przyszedł przystojny pan i pogrzebał mi w pralce Biggrin niestety mąż mi grzebie Cray 2 

 

Ja nie wiem czy nasz był przystojny...bo siedziałam zamknieta z Rokim w pokoju by Pana nie zjadł Lol

badzia
Obrazek użytkownika badzia
Offline
Ostatnio: 7 lat 4 miesiące temu
Rejestracja: 09 sty 2014

Rokus grozny Biggrin

anusia
Obrazek użytkownika anusia
Offline
Ostatnio: 4 lata 3 miesiące temu
Rejestracja: 03 wrz 2013

Kochana on tylko słodki z wyglądu jak mamusia...a charakterek ma Crazy też po mamusi Man in love

badzia
Obrazek użytkownika badzia
Offline
Ostatnio: 7 lat 4 miesiące temu
Rejestracja: 09 sty 2014

Dzień dobry ....piękny dzień dzis, słonce Dance 4

Anusia ja tam aniołka widzę jak patrzę na Ciebie Yes 3

A gdzie Gerii nie dba o nas i nie pamięta .....Gerii a Badzia juz pomału usycha Acute

Magduniu jakieś plany na wakacje 

Dejzi pewnie zapracowana 

Swierszcz lansuje sie z uśmiechem na Teni

anusia
Obrazek użytkownika anusia
Offline
Ostatnio: 4 lata 3 miesiące temu
Rejestracja: 03 wrz 2013

Doberek Biggrin

Kiedy wraca Świierszczyk??

Miałam dziś w planie nie gotować, ale mąż oświadczył, że czekamy na Pana od pralki i nigdzie się nie ruszymy więc zmuszona byłam udać się do sklepu. No a żeby nie było tak pięknie oprócz mięcha nabyłam...chałwę Dash 1

Badziu a miałam pytać czy ten ogród królewski to też Twoja zasługa? bo jeśli tak to lepiej się nie przyznawaj by jacyś "spece" od ogrodów Cię nie zlinczowały, że zrobiłaś takie cudo Biggrin

badzia
Obrazek użytkownika badzia
Offline
Ostatnio: 7 lat 4 miesiące temu
Rejestracja: 09 sty 2014

U mnie na obiad zupka i nalesniki z truskawkami i bitą śmietaną  Biggrin i znów w brzuszek poszy te nalesniczki Crazy

Anusia i co pralka naprawiona Rokus pana nie zjadł jak przyszlo do płacenia Biggrin

A ogród jak ogród sobie tak z mężem w nim sami grzebiemy Dirol Anusia jakby co to mnie przed linczem obronisz  Biggrin

Swierszcz na dniach wraca ale Kiedy dokładnie to Magdunia pewnie wie 

Pogoda sie zdupcz..a  pada

magdunia
Obrazek użytkownika magdunia
Offline
Ostatnio: 7 lat 11 miesięcy temu
Rejestracja: 11 lut 2014

Jestem. Dziś cały dzień poza domem. Koleżanka ratowała mi Truskawkę, bo jak nic zamknęliby ją na nac w przedszkolu Biggrin . Truskawka świętuje w czwartek, ale ponieważ i tak weekend był w domu, więc oficjalne imprezy odbyły się w sobotę. Ale za życzenia w imieniu Młodej bardzo dziękuję.

Badzia- jak patrzę na Twój ogród to i się zachwycam i jednocześnie jestem załamana jak słabo mój wygląda hi,hi. Ale u mnie działka niecałe 800 m, odliczyć jeszcze dom to szału nie ma. A ta Twoja glicynia to już zupełnie mnie powaliła. Niestety u mnie za zimno, żeby posadzić. U nas w wakacje robota, robota. To najgorętszy okres w roku. Może uda się wyrwać gdzieś na 3-4 dni, ale na razie jeszcze nie planuję. Muszę coś wymyślić, żeby odwiedzić moje ukochane Wilno, bo w tym roku niestety w Boże Ciało wypadło nam wesele i cały długi weekend skopsany. 

Anusia- ja też wielbicielka chałwy. W ogóle uwielbiam wszystko co słodkie Blum 3 .

Świerszcz wraca w czwartek lub piątek. Raczej piątek, bo przesunęli im samolot i wylatują chyba w czwartek przed północą.  Mam nadzieję, że jeszcze mi Świerszcz napisze.

Miłego wieczorka.

anusia
Obrazek użytkownika anusia
Offline
Ostatnio: 4 lata 3 miesiące temu
Rejestracja: 03 wrz 2013

Badziu jak Ty takie łazienki i ogródki sama z mężem robisz to normalnie wszyscy "znawcy" powinni zamilknąć, JESTEM POD WIELKIM WRAŻENIEM Give rose jak kiedyś się dorobię swojego ogródka to przyjdę po rady co do aranżacji Drinks

Magduniu ja też wszystko co słodkie i niezdrowe to kocham  Dash 1 już mnie koleżanka Momita goni jak się chwalę co pożarłam Crazy 

Pralka naprawiona, strasznie się cieszę Dance 4 bo ma dwa lata i nie uśmiecha mi się kupować nowej Dirol. Nawet rachunek był do przełknięcia, teraz przez kilka dni będę prać i prać i prać Yahoo.

Pogoda też mi się zdup.... było pięknie, ciepło, a burza była i żegnaj lato Dash 1.

badzia
Obrazek użytkownika badzia
Offline
Ostatnio: 7 lat 4 miesiące temu
Rejestracja: 09 sty 2014

Dzień dobry w ten dzień nie pogodny 

Magduniu a ja bym sie chętnie zamieniła na miejsza działkę my mamy 32 ary i szlak mnie trafia bo obojętnie co by człowiek nie zrobił zawsze jest duzo pracy zeby to jako tako wygladało.Sama trawe miec, to koszenia kilka godzin, wybrukować wszystko to i tak trawą zacznie zarastac  Dash 1 ja marze o małym domku i małej działce. Życie wpakowało nas w to co mamy i nie ma to tamto. 

Anusia gdzieś ty .....dalej pranie robisz Biggrin

anusia
Obrazek użytkownika anusia
Offline
Ostatnio: 4 lata 3 miesiące temu
Rejestracja: 03 wrz 2013

U mnie się wypogodziło, była burza, teraz słonko walczy z chmurą Biggrin

Badziu no ja bym bardzo chciala mieć choć malutki ogród bo Rokuń tak lubi biegać po trawce, może się kiedyś dorobimy Blush

Strony

Wyszukaj w trip4cheap