--------------------

____________________

 

 

 



Ryczące,..Wyjące,..Grzmiące,.... na "Kanarach" i nie tylko :)

5455 posts / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
magdunia
Obrazek użytkownika magdunia
Offline
Ostatnio: 7 lat 11 miesięcy temu
Rejestracja: 11 lut 2014

Witam wieczornie.

Cały dzień zaganiany. Musiałam też z Truskawką odwiedzić lekarza, bo kaszle i kaszle od powrotu z Wrocławia. Na szczęście osłuchowo. Myślę, że to alergia. Dastała doraźnie jakieś specyfiki i zobaczymy. No i jeszcze wywiadówkę u Młodego musiałam zaliczyć.

Anusiu- w Lidlu jest tydzień grecki. Zakupiłam ( jak to mówi Truskawka) doskomitą chałwę. Mniam, mniam.

Badzia- no to już wiem czemu Twój ogród tak wygląda. Ale już zazdroszczę tylko troszeczkę. Przy takim areale to robota od rana do wieczora i końca nie widać. I masz rację, samo koszenie trawy to godziny.

U mnie leje. Jeszcze mamy w domu nie wyłączony piec. Chyba w tym roku będziemy grzać do wakacji Dash 1 .

magdunia
Obrazek użytkownika magdunia
Offline
Ostatnio: 7 lat 11 miesięcy temu
Rejestracja: 11 lut 2014

No to dzień dobry.

Słonecznie, ale nadal zimno. Bez polara ani rusz.

Świerszcz o 16.30 rusza na lotnisko. Już się nie może doczekać powrotu hi,hi. A ja relacji z wyjazdu.

Miłego dnia.

badzia
Obrazek użytkownika badzia
Offline
Ostatnio: 7 lat 4 miesiące temu
Rejestracja: 09 sty 2014

Witam

Swierszcz sie nie może doczekać powrotu  Crazy

U mnie zimno, zero słonca i pada Dash 1 przy takiej pogodzie to ja ciągle głodna jestem Cray 2

 

badzia
Obrazek użytkownika badzia
Offline
Ostatnio: 7 lat 4 miesiące temu
Rejestracja: 09 sty 2014

A co tu taka cisza  Biggrin

Swierszcz wraca....Magdunia miałaś czerwony dywan rozłożyć Wink

Głowa mnie od paru dni boli , pogoda ciulata Dash 1

Świerszczyk...
Obrazek użytkownika Świerszczyk...
Offline
Ostatnio: 10 miesięcy 3 tygodnie temu
Rejestracja: 06 wrz 2013

WELCOME HOME!!!!Biggrin

Ojojoj... a co to za pogoda w Katowicach??? 7 stopni o 3.30 w nocy ?????

Powróciłam lotem opóxnionym o 2 godziny, bo samolot z Gdańska nie mógła na  teni wylądować i mał 2 podejścia z powodu silnego wiatru... oj... bladziutcy gdańszczanie wyciedli, nie powiem Sad

Do Wrocka zjechałam o 8smej, szybki prysznic i do roboty, nie ma to tamto, urlop sie skończył i teraz znowu skarbonka i wrzucanie od nowaBiggrin

Powiem tak, pierwsze 5 dni były super, niestety przedostatniego dnia dopadła m,nie zemsta jaszczurki/faraona/Ariadny czy jak tam zwał, połaczona z opryszczką i przegrzaniem totalnym, więc reszte wakacji spędziłam na leżaczku w cieniu . prawie bez jedzenia i picia niestety, no ale jak widać ciało me odpoczynku zbyt długiego nie toleruje, miało dośc laby i   ciepła.

Calima dała się we znaki, było goraco, zamglone powietrze , wręcz falujace od upału.... Jestem bardzo zadowolona, troche podążałam sladami Magduni, widziałam też Berecikowy hotelik, były rejsy, wycieczka po wyspie,  wypady na własną rekę. ale jeszcze dzisiaj mi niedobrze na myśl o tych serpentynach, zakrętach i rondach na których wszystkim się zołądki wywracały he he.... Oj Ci kanaryjscy kierowcy...Blush

Jak sie ogarne to napisze więcej, niestety podczas mojej nieobecności Młoda ze swoim chłopakiem zaczęła remont swojego pokoju i nie będę wam wypisywac jaką sytuację zastałam i jaka JEST w doku. Gładzie, to chyba wystarczy Sad

Buziakuje i do potem.

Magduni dziekuję za meldunki,jak zawsze nie zawiodła Yahoo

Świerszcz "Biegnąc nie skracasz odległości...."

anusia
Obrazek użytkownika anusia
Offline
Ostatnio: 4 lata 3 miesiące temu
Rejestracja: 03 wrz 2013

Magduniu właśnie byłam w Lidlu dwa dni temu i przy kasie babka przede mną mnie uświadomiła, że jakaś pychna chałwa jest, ale już mi się nie chciało drugi raz wchodzić na sklep i olałam, ale poszukam jak znów tam będę Blush.

Świerszczyku super, że jesteś cała i zadowolona, tylko czemu słonka kanaryjskiego nam nie przywiozłaś?Blush

Badziu no mnie też wczoraj tak głowa bolała, że aż kibelek tuliłam Bad dziś lepiej, ale nie super.

Świerszczyk...
Obrazek użytkownika Świerszczyk...
Offline
Ostatnio: 10 miesięcy 3 tygodnie temu
Rejestracja: 06 wrz 2013

No to na razie kawka barraquito na zachete, podawana w restauracji Playa Sol-polecona przez Magdunie- kosztowała raptem 1,40 euro a była wypasiona i smakowita Biggrin

Świerszcz "Biegnąc nie skracasz odległości...."

badzia
Obrazek użytkownika badzia
Offline
Ostatnio: 7 lat 4 miesiące temu
Rejestracja: 09 sty 2014

Swierszczu witaj  Kiss 2 nasze organizmy często tak reagują, ja ostatni wyjazd Turecki przypłaciłam opryszczka i porażeniem nerwu. Swierszcz Magdunia zarazacie mnie ta Teneryfa, ta kawa,do tego stopnia ze knuje

Jakis wyjazd.....w lipcu, sierpniu ....na razie nie napalam sie, bo znajac moje życie to nic nie mogę planować, bo nie wypala.Ale Swierszczu relacja mile widziana....czekam az bedziesz w posiadaniu czasu Biggrin

Swierszczu remoncik Biggrin nic tylko sie cieszyć.....taka zaradna córka  Lol moja znajoma jak wrociła z wczasow to jej corka pozmieniała w salonie wszystko, nic by w tym złego nie było tylko ta córka to dusza artystyczna i tylko ona rozumie swoja wizję  Biggrin

Anusia ja to w ogóle zle sie czuje, glowa boli i ciągle mi zimno, rece nogi nos mam lodowate.Spie ubrana, przykryta a cała sie trzese.Zimno mi jest juz od dłuższego czasu juz sie zastanawiam co może byc przyczyna.Mi jest zimno nawet jak jest ponad 20 c i słońce świeci. 

magdunia
Obrazek użytkownika magdunia
Offline
Ostatnio: 7 lat 11 miesięcy temu
Rejestracja: 11 lut 2014

No witam Świerszcza. Ogarniaj się Kochana i pisz więcej. Barraquito pierwsza klasa. Z cytrynką i kardamonem.

Badzia- knuj, knuj, tak po cichutku. Uwielbiam Tenię, chociaż nigdy nie byłam latem i nie wiem czy temperatyry by mi pasowały. Ale w sumie lubię upały.

Anusia- szukaj, szukaj. Jest pyszna.

Odmeldowuję się. Jedziemy do Gdańska. Jak dobrze pójdzie to jeszcze dziś załapię się na koncert Lady Punk hi,hi. Miłego weekendu.

Świerszczyk...
Obrazek użytkownika Świerszczyk...
Offline
Ostatnio: 10 miesięcy 3 tygodnie temu
Rejestracja: 06 wrz 2013

Heloł evry bady Biggrin

A ja w nocy marzłam na tej Tence :)!!

Choć w dzień kulka nawalała temperaturką afrykańską to w nocy było chłodno i mimo,że nie miałyśmy klimatyzacji a jedynie wentylatory to brałyśmy dodatkowe koce i się "docieplałyśmy", tzn byłu cudownie,że w nocy było TAK chłodno Kiss 3Yahoo

POdczas calimy może mniej ale jak się skończyła to wieczory i noce były fantastycznie chłodne. Dla mnie bo zawsze powtarzam,że żle znoszę wysokie temperatury, dlatego jeżdżę na Kanarki bo to wyspy wiosenne ... a tu drugi raz kuku. Rok temu na GC były w maju upały a teraz to juz gorąc do kwadratu. Niestety nie dla mnie, chyba powinnam zakochać się w Skandynawii i latać tam Wacko Wróciłam z opryszczką, zatruciem pokarmowym a demon opuszczał me wnętrzności przez prawie dwa dni Lol

Wynik : siedzieć w domu i będzie spokój Kiss 2

Ot i cała Teneryfa Biggrin

Świerszcz "Biegnąc nie skracasz odległości...."

Strony

Wyszukaj w trip4cheap