--------------------

____________________

 

 

 



Ryczące,..Wyjące,..Grzmiące,.... na "Kanarach" i nie tylko :)

5455 posts / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
anusia
Obrazek użytkownika anusia
Offline
Ostatnio: 4 lata 3 miesiące temu
Rejestracja: 03 wrz 2013

Doberek Dirol

choć pogoda taka, że przydała by się emotka z parasolką Dash 1 u mnie właśnie oberwanie chmury Diablo poza tym już prawie czerwiec a ja nie dość, że śpię w zimowej piżamce to w nocy mi tak zimno, że wciąż korzystam z ciepła  męża Crazy szkoda, że pies taki mały Crazy . Już zapomnałam jak słonko wygląda Dash 1

Świerszczyku miałaś przywieźć trochę słonka z kanarków i co? Cray 2

Świerszczyk...
Obrazek użytkownika Świerszczyk...
Offline
Ostatnio: 10 miesięcy 3 tygodnie temu
Rejestracja: 06 wrz 2013

Poniewaz mam gigantycznego lenia i nie będę pisać żadnej "oficjalnej" relacji z Teneryfy to może tutaj skrobne pare słów o pobycie, hotelu i czasie spędzonym TAM!  Jak ktoś zainteresowany to poczyta a jak nie to przejdzie do kolejnych wpisów Biggrin

A było to tak:  Acha!!! i OSWIADCZAM,że to MOJE opinie i odczucia i jak sie komus nie podoba to prosze by zechciał opuścic te strone i się nie wgłebiał w temat. jesli będzie mi ktos skakał do gardła to poprosze ADMINÓW o usunięcie komentarzy Yes 3

Na poczatku będzie pare rzeczy negatywnych no ale żeby nie było, wakacje na Teneryfie były cudowne i juz mogłabym tam wrócić znowu.

14-21 maja 2015 Puerto de Santiago Hotel Bahia Flamingo 3*

Tym razem poleciały DWIE Ryczące ( jeszcze) czterdziestki: jedna z Wrocławia a druga z Bielska Białej Biggrin

Wylot z Katowic o 1.20 w nocy (dwukronie przesuwany ale na korzyśc co spowodowało praktycznie 1,5 dnia dłużej na Tence od zakładanego). Linie lotnicze Small Planet, pierwszy raz z nimi leciałam. Standardowy czarter natomiast zaskoczył mnie tani SKy Bar w porównaniu np z Travel Service.  Kanapki (wielkie) 12-14 złotych, Seven days 6 zł, kawa, herbata, czekolada 6 zł, sałatka grecka 15 zł, lazania 20 zł, porcja nugetsów z frytkami dla dzieci 15 zł,, generalnie jak na samolot ceny przystepne.

Lądowanie na Tence chybotliwe ale wiał silny wiatr, no ale udało się. na lotnisku o tej porze było totalnie pusto, poza rezydentami z Itaki i Wezyra bo klienci z tych biur lecieli jednym samolotem. Transfer do hotelu sprawny i szybki, do naszego około 45 minut z lotniska.

No to docieramy do Hotelu. Po zakupieniu oferty ( i nieco za późno) poczytałam sobie TAAAKIE opinie o hotelu że mi szczęka opadła, tz TAAAKIE złe Sad Szczególnie te na Tripadvisorze i Holidachecku!. te na stronie Itaki oczywiście nie sa takie najgorsze. Mojej opinii póki co Itaka nie dodała i nie spodziewam się he he ..Dash 1

No ale trudno: zakupiłam , trzeba iśc w zaparte.

Jestesmy w hotelu około 8 rano, przed hotelem widzimy gigantyczny remont: chodniki z jednej strony nie istnieją, będa połozone nowe a bezposrednio przed hotelem budowany jest jakiś plac/skwer/ nie wiem. Dojście do hotelu troche utrudnione no ale my nie babcie więc docieramy Dance 4

Lobby i recepcja bardzo skromne i przestarzałe no ale na co nam one, przeciez tam czasu spędzać nie będziemy Pleasantry Tutaj działa darmowe wifi i jest sala do wieczornych animacji i pokazów ale nigdy na nich nie byłyśmy. Podczas zakwaterowania pobierane jest 50 Euro kaucji tytułem przyszłych wydatków w hotelu (miałysmy HB) oraz 10 euro kaucji za pilota. Papier toaletowy był za darmo Yes 3

Czeka nas miła niespodzianka, bo od razu dostajemy klucze do pokoju a byłyśmy przygotowane na wielogodzinne oczekiwanie na kwaterunek. więc humorki sie nam poprawiaja : zaczynamy wakacje !!!Kiss 3

Pokój okazał sie być małym mieszkankiem, mamy bardzo ładna sypianię z nowiutkimi meblami , living room, łazienke i wielki balkon z 4 krzesłami i stolikiem. A jak jeździłysmy we 3 to zawsze na balkonie miałysmy 2 krzesełka, ot i nastapiła rekompensata Biggrin Łazienka starszawa ale czysta, niestety mamy gości w pokoju: gdzieniegdzie pojawiają sie maleńkie mróweczki, nie były uciązliwe ale były. Niestety nie można na wierzchu pozostawic żadnego jedzenia, ja zapomniałam o małej, otwartej paczuszce "mieszanki studenckiej".... to sie mróweczki porzadziły, trza było wszystko wyrzucić.

Zwiedzam nasz domek na najbliższe dni : hurra: mamy 3 gniazdka (kontakty) i nasze urzadzenia do tych gniazdek psują / w opiniach wyczytałam,że sa ogromne problemy z prądem i gniazdkami i wlokłam z Polski "złodziejkę")  W łazience nie ma suszarki ale my mamy swoje więc git .

jedyny mankamet pokoju to bardzo niskie okno w sypialni, niebezpieczne dla dzieci a także dla dorosłego który np pod wpływem % mógłby sie gibnąc i przez nie wypaść, więc polecam nie otwierac całkowicie ,żeby uniknąc niebezpiecznych sytuacji.

Acha, w pokojach nie ma klimatyzacji, sa tylko wentylatory, nam to zupełnie wystarczało a na noc nawet wyłączałymy wiatrak nad łózkiem bo było na chłodno. W pokoju miałysmy dodatkowe koce oraz pościel dla dwóch dodatkowych osób więc mogłysmy sobie  urzadzić barłóg nie z tej ziemi Pleasantry

No to pokój jest spoko, jestesmy zadowolone, 2 pietro, pokój z widokiem na basen i na morze, nastrój idzie w góre Biggrin

Teraz trzeba rzucic okiem na basen... i tu sie sprawdzaja wszelkie złe niestety opinie internautów: basen wybudowano w jakiejś zupełnie innej epoce, jest stary, płytki z niego odpadają i widac to wyraźnie, a płytki wokół basenu są cholernie śliskie, kto wpadł na cos takiego to nie wiem, na gazeta.pl ostrzegano mnie bym uważała na terenie basenu.. to uważałam ale i tak pare razy o mało orła nie wywinełam. Ale były osoby które sie przewracały. Podejrzewam,że min po to przy basenie siedzi pan lub pani :"Lifeguard" by udzialć pomocy osobie która łupnie.

Basen bez żadnej iluminacji świetlnej, wieczorem po prostu czarna dziura z jednym bocznym swiatełkiem, jak zyję to czegos takiego w hotelu nie widziałam, zonk i tyle. Iluminacja basenu jest w wiekszości hoteli sporym atutem i wpływa na wizerunek hotelu, w bahia Flamingo basen jest poniżej krytyki i dopóki nie będzie wyremontowany to standard hotelu nie poprawi sie i tyle. To moje zdanie bo widziałam ludzi, którzy całymi dniami przesiadywali przy basenie więc pewnie im pasował. W ciagu dnia przy basenie animacje typu : gimnastyka wodna, water polo, rzutki, mini golf i takie tam.... lezaków i parasoli teraz, poza sezonem nie brakowało.

Restauracja.... tzn chciałam powiedziec stołówka..... Ta..... nigdy nie wyszłam z niej głodna, zawsze znalazłam coś dla siebie, brzuszek był napełniony i nie burczał, było i na ciepło i na zimno, bufet raczej skromny i to bardzo, zdjęc wyschnietych parówek z rana o kolorze kupy wsadzac nie będę (chyba ) natomiast obsługa: nieprzyjemna, naburmuszona, znudzona (także Polka tam pracuje) . Całkowity zakaz wynoszenia jedzenia z restauracji, nawet dziecko próbujace wynieśc banana w ręce czy ciasteczko zostaje zatrzymane i pouczone ,że nie wolno, albo zostanie to doliczone do rachunku. Dirol

Oczywiście w każdym hotelu istnieje prośba /a nie nakaz/ o nie wynoszenie jedzenia ale tutaj kelnerzy zachowywali sie jak zomowcy i było to bardzo niesmaczne, nikt nie wynosił jedzenia na talerzach (choc w innych hotelach tak bywało i nie było problemu) a jak kelner starszemu Panu wyrwał kanapke przygotowaną na wycieczke, to naprawdę byłam zażenowana.

Oczywiście możena uznac ,że z powodu mrówek boją sie jedzenia w pokojach ale sposób egzekwowania był jak w obozie jakims a nie na wakacjach. Sprawe też opisano na wielu innych forach nazywając kelnerów z BF "gestapowcami".

To tyle o hotelu, w następnym poście opiszę parę przyjemnych aspektów pobytu na Teneryfie. Hotel nie byłby taki zły gdyby nie basen- ale to jeszcze mozna przezyc- natomiast restauracja, obsługa i stosunek do klienta to TRAGEDIA!!!!! COdziennie dyrektor jakiś ze swoim przydupasem biega po hotelu, sprawdza zakamarki, zagląda w katy i kąciki ale po co to nie wiem.

Ja na szczęście wiekszość dnia spędzałam poza hotelem więc staram sie puścic go w zapomnienie, a że pokoik był w miarę ładny, łóżko wygodne itd to dało się zyc Biggrin

 Jednak na pytanie czy chciałabym tam wrócic odpowiem :NIE. Bahia Flamingo wymazuję z pamięci i NIE POLECAM!!!! No chyba,że znajdziecie go w ofercie za 999 zł to wtedy może tak Biggrin Po raz pierwszy mi się zdarza,że nie polecam hotelu w którym byłam, i mówiąc szczerze bardzo mi przykro z tego powodu. Bez względu na to czy to kanary czy inne kierunki to najsłabszy hotel w jakim byłam Sad

Na szczęscie nie samym hotelem człowiek zyje więc CDN...:)

 

Zdjęcia z Holidaychecka:

Basen - Hotel Bahia Flamingo

Wygląd zewnętrzny hotelu - Hotel Bahia Flamingo

Basen - Hotel Bahia Flamingo

Basen - Hotel Bahia Flamingo

Basen - Hotel Bahia Flamingo

Pokój - Hotel Bahia Flamingo

Pokój - Hotel Bahia Flamingo

Basen - Hotel Bahia Flamingo

Basen - Hotel Bahia Flamingo

Wygląd zewnętrzny hotelu - Hotel Bahia Flamingo

Widok z pokoju - Hotel Bahia Flamingo

Wiadok z pokoju - Hotel Bahia Flamingo

Świerszcz "Biegnąc nie skracasz odległości...."

Świerszczyk...
Obrazek użytkownika Świerszczyk...
Offline
Ostatnio: 10 miesięcy 3 tygodnie temu
Rejestracja: 06 wrz 2013

A to juz moje foty, nie jest ich zbyt wiele ale jakis pogląd dla zainteresowanych jest .

W pokojach nie ma niestety lodówek a to jest bardzo, bardzo kłopotliwe w upale, co chwile biegałysmy do sklepu po jakis zimny napój a dodam ,że w trakcie naszego pobytu była kalima czyli resztki burzy piaskowej znad Maroka, gorąc, gorąc, zamglone powietrze i gorąc Shok Ale to już sprawa Boska,że się to nam trafiło więc nie podlega dyskusji.

I jeszcze jedno, osoby w hotelu które mają HB tez muszą nosić opaski/branzoletki. Inne dla All i inne dla HB .

20150514_090733.jpg

20150514_090743.jpg

20150514_090819.jpg

20150514_090829.jpg

20150514_090819.jpg

20150514_103842.jpg

20150514_103850.jpg

20150514_105913.jpg

20150514_125500.jpg

20150514_125452.jpg

Świerszcz "Biegnąc nie skracasz odległości...."

badzia
Obrazek użytkownika badzia
Offline
Ostatnio: 7 lat 4 miesiące temu
Rejestracja: 09 sty 2014

Jestem i czytam...Bo Tenia mnie iteresi  Yes 3

MOHEROWY BERECIK.
Obrazek użytkownika MOHEROWY BERECIK.
Offline
Ostatnio: 7 lat 1 tydzień temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Świerszczyku, czytam a chyba o tych remontach Ci pisałam ?

Pod nasze okno podeszli w dniu naszego wyjazdu Biggrin

Świerszczyk...
Obrazek użytkownika Świerszczyk...
Offline
Ostatnio: 10 miesięcy 3 tygodnie temu
Rejestracja: 06 wrz 2013

Bereciku, nie pamietam czy pisałaś, ale oni maja niecodzienny sposób na pracę Wacko O 7mej rano łomotała jakaś maszyna/ubijacz a potem robiło się cicho i pusto na budowie. jeden gościu cos tam przerzucał łopata a po 14tej juz nie było nikogo i nic się nie działo. W tym tempie to oni tego nie skończą do usranej śmierci. Nie wiem co tam budują, czy jakis skwer czy cus ale to jakas masakra robotniczo chłopskaDrinks

Świerszcz "Biegnąc nie skracasz odległości...."

badzia
Obrazek użytkownika badzia
Offline
Ostatnio: 7 lat 4 miesiące temu
Rejestracja: 09 sty 2014

Swierszczyku a bedzie cos dalej o Tence Blush

Same tu znawczynie Teneryfy. A ja zielona.Jaki region mam wybrać, zeby było najcieplej, jaki hotel polecacie.I jeszcze ja z tych co lubią sie bawić, czyli imprezownia a nie totalna cisza brak mozliwosci potanczenia. Pytam bo zaraziłyscie mnie i moze uda sie mi i mojemu M i naszym przyjaciołom wyskoczyc w wakacje na tydzień bez dzieci. Plan taki w nocy imprezujemy w dzień zwiedzamy i odpoczywamy na lezaczku.Tylko co wybrać.

anusia
Obrazek użytkownika anusia
Offline
Ostatnio: 4 lata 3 miesiące temu
Rejestracja: 03 wrz 2013

Nie jesteś sama Badziu Blush też nie byłam i za dużo o niej nie wiem Blush wiem tylko, że muszę wulkanos zaliczyć jak tam polece Preved

Świerszczyk...
Obrazek użytkownika Świerszczyk...
Offline
Ostatnio: 10 miesięcy 3 tygodnie temu
Rejestracja: 06 wrz 2013

Badzia, już pisałam,że mam lenia i nienawiść do słów pisanych  Dash 1

Jeśli wybierzesz Tene i chcesz balować to tylko i wyłącznie hotel w Playa de Las Americas. Tam Ci rozrywek  i atrakcji nie zabraknie Biggrin

Świerszcz "Biegnąc nie skracasz odległości...."

badzia
Obrazek użytkownika badzia
Offline
Ostatnio: 7 lat 4 miesiące temu
Rejestracja: 09 sty 2014

Swierszczu ty leniuszku  Mosking  wzasadzie to my lubimy najbardziej jak w hotelu jest jakaś dyskoteka, tak zeby sie kulturalnie pobawić. Wielkie dyskoteki z młodzieżą to nie koniecznie....troszku juz z nas podstarzala młodzież. Biggrin a jakis fajny w przystepnym przedziale cenowym hotel polecacie

Strony

Wyszukaj w trip4cheap