--------------------

____________________

 

 

 



REJS KARAIBY 2013 - COSTA LUMINOSA

88 posts / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
Katarina
Obrazek użytkownika Katarina
Offline
Ostatnio: 7 lat 11 miesięcy temu
Rejestracja: 17 gru 2013

Altanki na plaży cudne!

Makono
Obrazek użytkownika Makono
Offline
Ostatnio: 3 lata 7 miesięcy temu
Rejestracja: 11 gru 2013

Ale plaże i lazurki i statek , ach   Clapping

Bez podróży się duszę....
http://kolekcjonujacchwile.blogspot.com/

Asia
Obrazek użytkownika Asia
Offline
Ostatnio: 7 lat 8 miesięcy temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Kasiu i ja się załapałam jak zwykle na szarym końcu Biggrin  Do rejsów podchodzę dokładnie tak jak Ty - tzn. zobaczyć, czy chcę w jakieś miejsca wrócić. Dirol Twój rejsik był idealny, ponieważ dużo na lądzie, mało na morzu. Z niecierpliwością czekam na Honduras Dance 4

...nieważne gdzie, ważne z kim...

Peg
Obrazek użytkownika Peg
Offline
Ostatnio: 3 lata 1 miesiąc temu
Rejestracja: 06 wrz 2013

asiadgdynia  na szarym końcu to ja się załapałam Biggrin

Bardzo fajne te kolorowe "altanki ogrodowe" Mosking

Faktycznie jakoś pusto na tym statku Shok Sami płyneliście czy co Mosking

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Online
Ostatnio: 1 godzina 45 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Asiu, fajny ten twoj wypad Smile zaceiram rączki na super relacje Dance 4 bardzo ciekawa jestem co na  Kajmanach  zobaczyłas no i Honduras- tam nie bylam wiec ciekawość jeszcze wieksza Pleasantry

No trip no life

Mellka
Obrazek użytkownika Mellka
Offline
Ostatnio: 8 lat 2 miesiące temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Kasia z wielka przyjamnoscia czytam i oglądam!!!

Straszna ale to straszna mam ochote sprobowac tego typu wczasow!! Najlepiej z Miami wlasnie ale ta  wiza wrrrrr

Czekam na wiecej, nie moge sie doczekac!

kasiakrotoszyn
Obrazek użytkownika kasiakrotoszyn
Offline
Ostatnio: 4 miesiące 1 tydzień temu
Rejestracja: 11 wrz 2013

No i przyszedł czas na Jamajkę.

Miejsce, odnośnie którego miałam największe oczekiwania, zwłaszcza po boskich relacjach Bepi i Digesty, a Ocho Rios i Jamajka jaką widziałam okazały się największym rozczarowaniem całego rejsu.

Tak nahalnych ludzi nie spotkałam nigdzie indziej na świecie.

Biały człowiek, a tym bardziej biały schodzący ze statku jest niczym innym jak chodzącym dolarem.

Im dłuższe dredy, im bardziej chłop podobny do Boba tym więcej za wszystko - zapomnijmy o zdjęciu za free. No way - są turyści - są dolary !!!

Każde Yeaahh Maaaan ciągneło za sobą nic więcej poza chęcią sprzedaży wszystkiego co możliwe. Bezinteresowność na Jamajce - ja tego nie doświaczyłam.

Ale trzeba wziąść sporą poprawkę na fakt iż na Jamajce spędziliśmy zaledwie 6 godz - więc co to jest... NIC

Jako że zawsze staram się pisać obiektywnie, tak też Jamajka wielce Nas rozczarowała... niestety Sad

Schodząc ze statku omijamy pierwszą linię naciągaczy wycieczkowych i kierujemy się szybko w stronę busów. Czekamy aż skompletujemy auto i w 12 osób jedziemy w stronę wodospadów Dunn's River Falls. Zależało mi żeby wjechać tam dość szybko, gdyż nieprzebrane tłumy ze statku też uderzały w tym kierunku. Udało się, przy kasach pusto - wchodzimy.

Usługi przewodników sobie darujemy, zaczynamy wspinaczkę w górę wodospadu. Wyposażeni w wodne obuwie ruszamy dzikim szlakiem. Wejście ma zająć ok 45 min, my zupełnie na luzie, z robiem po drodze fotek kończymy w 20 min. Sama byłam zdziwiona, iż z moją niedawno złamaną nogą dałam radę, ale chyba ludzie których widziałam powoli na ogonie dodali mi kopa.

Wodospad ten zaczyna się na samiutkiej plaży, jest to ciekawe zjawisko, nie spotkałam się wcześniej z czymś takim.

Jako że weszliśmy dość szybko, mamy czas na mini plażowanie, co też czynimy.

Po wodospadach spotykamy się przy busie, jedziemy w kierunku lasu deszczowego, kolejno na punkt widokowy zobaczyć Ocho Rios z góry, a dalej na lokalne targowisko, gdzie możemy skutecznie oczyścić nasze portfele = zakup pamiątek.

Czas się kończy, a było go niewiele jak pisałam wcześniej, więc udajemy się na statek i opuszczamy Jamajkę.

"JEŚLI POTRAFISZ COŚ WYMARZYĆ,
POTRAFISZ TAKŻE TO OSIĄGNĄĆ..."
Walt Disney

kasiakrotoszyn
Obrazek użytkownika kasiakrotoszyn
Offline
Ostatnio: 4 miesiące 1 tydzień temu
Rejestracja: 11 wrz 2013

A tutaj chciałam Wam pokazać dlaczego tak spieszno mi było na wodospady.

Zdjęcia zaczerpnięte z netu - sznureczek ludzi !!! a w zasadzie sznur !!!

I jeszcze exlusive trip wykupiony ze statku, trip katamaranem na wodospady - spójrzcie jak pusto 

Już wiecie czemu nie lubimy zorganizowanych wypadów Biggrin

"JEŚLI POTRAFISZ COŚ WYMARZYĆ,
POTRAFISZ TAKŻE TO OSIĄGNĄĆ..."
Walt Disney

KIWI
Obrazek użytkownika KIWI
Offline
Ostatnio: 8 lat 7 miesięcy temu
Rejestracja: 05 wrz 2013

Ło matulu ale dziki tłum Wacko Rasta na drzewie z gąszczem dredów na głowie powala ROFL

- Kocham ptaszki i podróże, te małe i duże ...

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Online
Ostatnio: 1 godzina 45 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Asiu, oj przykro mi ze takie wrazenia Biggrin ja tez bylam na Jamajce w ramach rejsu czyli wizyta jednodniowa ,ale mam bardzo pozytywną opinie Dance 4 Wycieczke zaranzowalam sobie przez lokalna firme na poludnie wyspy tj rejs po Black River ( krokodyle)  i YS Falls. Wycieczka poimo przelotnego deszczu byla super udana, wszystko zagrało, przewowdnik/kierowca b. miły Smile a tlumow nie bylo w ogole, bo te miejcca nie  byly w ofercie statkowej. Mam nadzieje,ze lepsze wrazenia bedziesz  miala z Kajmanów i Hondurasu..

No trip no life

Strony

Wyszukaj w trip4cheap