--------------------

____________________

 

 

 



POGORIA-2016-REJS PO MORZU ŚRÓDZIEMNYM-LIGURYJSKIM

194 wpisów / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 11 godzin 36 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

No własnie to bujanie Sad  Zazdroszczę ci ,że ciebie to nie bierze..

Ja kocham morze i lubie pływać a ta dolegliośc mi sie czasem włącza i nieco psuje spojrzenie na świat. Na szczęscie tylko na krótko Biggrin

jakie metody byly stosowane na Pogorii,aby zminimalizowac te objawy ?

Ja ostatnio uzywam takie bransoletki na nadgarstki i raczej staram sie nie łykac srodków typu Lokomotiv etc..

No trip no life

janjus
Obrazek użytkownika janjus
Offline
Ostatnio: 2 lata 4 miesiące temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Nelcia :

No własnie to bujanie Sad  Zazdroszczę ci ,że ciebie to nie bierze..

Ja kocham morze i lubie pływać a ta dolegliośc mi sie czasem włącza i nieco psuje spojrzenie na świat. Na szczęscie tylko na krótko Biggrin

jakie metody byly stosowane na Pogorii,aby zminimalizowac te objawy ?

Ja ostatnio uzywam takie bransoletki na nadgarstki i raczej staram sie nie łykac srodków typu Lokomotiv etc..

  Nelcia,  Ja nie mam problemówa inni musieli odchorować.Nie wiem co stosowali ale na pewno nie tabletki.Podobno kisielek jest dobry ,bo smakuje w obie strony tak samoBiggrin Na Pogorii był pan który sam wykonywał takie branzoletki,ale nie wiem czy były skuteczne.

Żeglarstwo – najdroższy sposób najmniej wygodnego spędzania czasu.

janjus
Obrazek użytkownika janjus
Offline
Ostatnio: 2 lata 4 miesiące temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Rano budzimy sie i widzimy brzeg.Płyniemy niedaleko brzegu więc widać wybrzeże Francji z Alpami skąpanymi w słońcu i bardzo ośnieżone. Płyniemy szybko na tylko dwóch żaglach ,buja ciągle mocno tak więc herbaty do kubków nie lejemy do pełnaBiggrin.

 

Żeglarstwo – najdroższy sposób najmniej wygodnego spędzania czasu.

wiktor
Obrazek użytkownika wiktor
Offline
Ostatnio: 4 lata 3 miesiące temu
Rejestracja: 03 mar 2016

Super fajny  widok na Alpy  z wody , szczególnie zdjecie nr1

janjus
Obrazek użytkownika janjus
Offline
Ostatnio: 2 lata 4 miesiące temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Wiktor ,cały dzień mieliśmy piękną pogodę wiatr w dobrym kierunku i szybko zbliżaliśmy się do Zatoki Saint -Tropez mijając w bliskiej odległości z rana Sanremo,pózniej jest widoczna Niceaa dalej Monaco.

  Załoga pracuje na rejach a ja leże na pokładzie i robię zdjecia.

Płyniemy  na marslu dolnym i górnym a fok jest przygotowywany do rozwinięcia.

Kapitan i oficerowie.

Fok jest rozwijany.

Żeglarstwo – najdroższy sposób najmniej wygodnego spędzania czasu.

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Offline
Ostatnio: 11 godzin 36 minut temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

Janjus, inni pracują a ty sobie lezysz na pokładzie he he , no ładnie, ładnie  Laugh 1

A czy ty masz fotke jak focisz ?  szczególnie z pozycji horyzontalnej ..

No trip no life

apisek
Obrazek użytkownika apisek
Offline
Ostatnio: 7 miesięcy 3 dni temu
Rejestracja: 08 wrz 2013

Januszku, trzeba przyznać, że się troszkę obijałeś, ale za to z pewnością  zrobiłeś pełną dokumentację fotograficzną i wszyscy załoganci dostali twoje fajne foty!!!!

Mariola

janjus
Obrazek użytkownika janjus
Offline
Ostatnio: 2 lata 4 miesiące temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Nelcia :

Janjus, inni pracują a ty sobie lezysz na pokładzie he he , no ładnie, ładnie  Laugh 1

A czy ty masz fotke jak focisz ?  szczególnie z pozycji horyzontalnej ..

Nelcia,nawet nie wiesz ile trudu wymagało połozenie się i wstanie z pokładuBiggrin .Są cztery wachty i nie wszyscy na raz pracują.Ja starałem się podczas naszej wachty jeśli nie fotografowałem np.w nocy nadrabiać ten czas jak ty to mówisz leżenia na pokładzie,a był twardySad .Za sterem stoi się przeważnie po pół godziny,a ja w tym rejsie nieraz stałem znacznie dłużej np.dwie godziny.Podczas tamtego rejsu była wachta gdzie stałem za sterem całą zmianę tj.cztery godzinySmile

Żeglarstwo – najdroższy sposób najmniej wygodnego spędzania czasu.

janjus
Obrazek użytkownika janjus
Offline
Ostatnio: 2 lata 4 miesiące temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

apisek :

Januszku, trzeba przyznać, że się troszkę obijałeś, ale za to z pewnością  zrobiłeś pełną dokumentację fotograficzną i wszyscy załoganci dostali twoje fajne foty!!!!

 Apisku ,ponad 1300 zdjęć wrzuciłem na dysk do pobrania przez załogę .Wszystkie w pełnej rozdzielczościBiggrin

Żeglarstwo – najdroższy sposób najmniej wygodnego spędzania czasu.

janjus
Obrazek użytkownika janjus
Offline
Ostatnio: 2 lata 4 miesiące temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

Jest popoludnie wiatr się zmienia i trzeba zwijać żagle.Jak jest większa akcja z żaglami ,to cała załoga pracuje.Wszyscy którzy chodzą po rejach do góry,a reszta do lin na dole.Całą akcją dowodzą oficerowie z bosmanem ,a kapitan stoi nad wszystkim i koordynuje pracą.Zdjęć z tej operacji jest dużo więc trochę ponudzęBiggrin

Żeglarstwo – najdroższy sposób najmniej wygodnego spędzania czasu.

Strony

Wyszukaj w trip4cheap