--------------------

____________________

 

 

 



Morskie opowieści w prezencie czyli majówkowy Rejs MSC Splendidą 2011 po M.Śródziemnym

243 wpisów / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
KIWI
Obrazek użytkownika KIWI
Offline
Ostatnio: 8 lat 7 miesięcy temu
Rejestracja: 05 wrz 2013

Ale wtedy doloty są do duszy Wacko a ja z północnej Pl.Lasty na lipiec i sierpień są raczej niezmienne Dash 1 wiadomo wakacje .....

- Kocham ptaszki i podróże, te małe i duże ...

Nel
Obrazek użytkownika Nel
Online
Ostatnio: 2 minuty 19 sekund temu
admin
Rejestracja: 04 wrz 2013

KIWI :

Ale wtedy doloty są do duszy Wacko a ja z północnej Pl.Lasty na lipiec i sierpień są raczej niezmienne Dash 1 wiadomo wakacje .....

Kiwi. rejs na ktorym ja bylam na fiordach startowal z Kilonii, wiec w zasiegu samochodu..

No trip no life

Makono
Obrazek użytkownika Makono
Offline
Ostatnio: 3 lata 7 miesięcy temu
Rejestracja: 11 gru 2013

KIWI :

..Z tymi dziećmi .....im dalej w las tym trudniej ( Makono ...słyszysz)  Dash 1

Ty mnie KIWI nie strasz pls. Ja zawsze w szczycie cenowym jeżdżę i dostaje zawalu na widok cena ale taki life. Mój małż tylko w sierpniu moze urlopik wziąć Sad

Bez podróży się duszę....
http://kolekcjonujacchwile.blogspot.com/

KIWI
Obrazek użytkownika KIWI
Offline
Ostatnio: 8 lat 7 miesięcy temu
Rejestracja: 05 wrz 2013

Mój młody w tym roku nie załapuje się na jakąkolwiek zniżkę  a z pewnym wolnym też niekorzystnie- szczyt sezonu  Dirol .Teraz z feriami i nartami też problem.Dziecię sesje ma ,lecimy do Włoch tylko z młodą  Cray 2 .Szkoda mi ,bo tych wspólnych chwil coraz mniej .....Makono zobaczysz dalej....kiedyś wszystko było prostrze Dash 1

- Kocham ptaszki i podróże, te małe i duże ...

KIWI
Obrazek użytkownika KIWI
Offline
Ostatnio: 8 lat 7 miesięcy temu
Rejestracja: 05 wrz 2013

Nelciowata :

KIWI:

Ale wtedy doloty są do duszy Wacko a ja z północnej Pl.Lasty na lipiec i sierpień są raczej niezmienne Dash 1 wiadomo wakacje .....

Kiwi. rejs na ktorym ja bylam na fiordach startowal z Kilonii, wiec w zasiegu samochodu..

Wiem,ale cały czas nie jestem przekonana do braku gwarancji słonka w środku wakacji Dash 1

- Kocham ptaszki i podróże, te małe i duże ...

Makono
Obrazek użytkownika Makono
Offline
Ostatnio: 3 lata 7 miesięcy temu
Rejestracja: 11 gru 2013

KIWI :

.Teraz z feriami i nartami też problem.Dziecię sesje ma ,lecimy do Włoch tylko z młodą  Cray 2 .Szkoda mi ,bo tych wspólnych chwil coraz mniej .....Makono zobaczysz dalej....kiedyś wszystko było prostrze Dash 1

Kochana a u  mnie nie lepiej  w zime - starsza na zimowisko z kumpelami, mlodsza z ojcem na narty. A ja ? Zostaję żeby kotu jeść dawac i kuwetę sprzątać   Dash 1 . Wot sprawiedliwośc.

Na szczęście potem z psiapsiulką do spa na weekend chcemy wyskoczyć  Clapping , ale to nie to samo co rodzinne wakacje 

Bez podróży się duszę....
http://kolekcjonujacchwile.blogspot.com/

KIWI
Obrazek użytkownika KIWI
Offline
Ostatnio: 8 lat 7 miesięcy temu
Rejestracja: 05 wrz 2013

No właśnie ,ból Dash 1 matek Polek Bomb jak zawsze w rozdarciu .Kiedyś jeszcze to wszystko ogarniałam....był biznes plan ,była zabawa nie jak teraz 

- Kocham ptaszki i podróże, te małe i duże ...

Makono
Obrazek użytkownika Makono
Offline
Ostatnio: 3 lata 7 miesięcy temu
Rejestracja: 11 gru 2013

KIWI :

No właśnie ,ból Dash 1 matek Polek Bomb jak zawsze w rozdarciu .Kiedyś jeszcze to wszystko ogarniałam....był biznes plan ,była zabawa nie jak teraz 

Trzeba nieźle tą cała ferajną zarządzać - a tu niby mówią, że faceci lepsi w zarządzaniu  Fool . Jakby tak jeden z drugim z tych top managerów mial domem i rodzinką pozarządzać, a przedtem te dzieci w brzuchu nosic i urodzić to by marnie było  Bomb

Bez podróży się duszę....
http://kolekcjonujacchwile.blogspot.com/

KIWI
Obrazek użytkownika KIWI
Offline
Ostatnio: 8 lat 7 miesięcy temu
Rejestracja: 05 wrz 2013

i jeszcze z firmą na głowie ,czasami się rozkolonowuję Good ale kocham jak się dzieje ,nienawidzę marazmu Bomb

- Kocham ptaszki i podróże, te małe i duże ...

Makono
Obrazek użytkownika Makono
Offline
Ostatnio: 3 lata 7 miesięcy temu
Rejestracja: 11 gru 2013

KIWI :

i jeszcze z firmą na głowie ,czasami się rozkolonowuję Good ale kocham jak się dzieje ,nienawidzę marazmu Bomb

A to ty biznesłoman jesteś - no pięknie Smile

Bez podróży się duszę....
http://kolekcjonujacchwile.blogspot.com/

Strony

Wyszukaj w trip4cheap