--------------------

____________________

 

 

 



Morskie opowieści w prezencie czyli majówkowy Rejs MSC Splendidą 2011 po M.Śródziemnym

243 wpisów / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
Katarina
Obrazek użytkownika Katarina
Offline
Ostatnio: 7 lat 11 miesięcy temu
Rejestracja: 17 gru 2013

Kiwi, dzięki za info. A jeszcze jedno pytanie, jak to jest z tymi kreacjami na kolację?? Jakieś galowe te suknie? Buty? A dla mężczyzn-garnitury?? czy moze być np. w koszuli z krótkim rękawem? I ciepło w ogóle na statku jest (chodzi mi o restauracje, kajuty?) czy klima ostro chodzi?

Katarina
Obrazek użytkownika Katarina
Offline
Ostatnio: 7 lat 11 miesięcy temu
Rejestracja: 17 gru 2013

He he napisałam, ze jeszcze jedno pytanie, a wyszło trochę więcej Smile

KIWI
Obrazek użytkownika KIWI
Offline
Ostatnio: 8 lat 7 miesięcy temu
Rejestracja: 05 wrz 2013

basia35 :

Trochę faktycznie daleko do restauracji ale bliżej do innych atrakcji widzę że blisko na baseny. A mój statek Fantazja  ma taki sam rozklad pomieszczeń jak Twój.

Zastanawiam się którą wybrać turę kolacji.

Płynęłam Fantasią i Splendidą - są identyczne jeśli chodzi o rozkład.

Proponuję pierwszą turę .Kolacje są takie pyszne,że trudno sobie ich odmówić a potem ciężko by się spało Preved

- Kocham ptaszki i podróże, te małe i duże ...

KIWI
Obrazek użytkownika KIWI
Offline
Ostatnio: 8 lat 7 miesięcy temu
Rejestracja: 05 wrz 2013

Katarina :

Kiwi, dzięki za info. A jeszcze jedno pytanie, jak to jest z tymi kreacjami na kolację?? Jakieś galowe te suknie? Buty? A dla mężczyzn-garnitury?? czy moze być np. w koszuli z krótkim rękawem? I ciepło w ogóle na statku jest (chodzi mi o restauracje, kajuty?) czy klima ostro chodzi?

Nie ma spięcia z tymi kreacjami chociaż Rosjanki i Włoszki potrafią wprowadzić klimat jak z Oskarów.Dla mnie...co kto lubi,bez spinania Angel Są różne oznaczenia :Gala - kolacja kapitańska jest faktycznie uroczysta ale chodzi przedewszystkim o  to ,aby nikt nie przyszedł w jeansach,krótkich spodenkach ,t- shirtach.Możesz ubrać się w jakąś super kreację albo czarne spodnie i elegancką bluzeczkę i też będzie ok.Są jeszcze kolacje w strojach koktajlowych i też luz.Panowie długie spodnie i koszule ,może być na to marynarka w sportowym stylu ,niekoniecznie garnitur,chociaż wielu panów ma a nawet smokingi widziałam.

Jak nie lubisz blichtru można codziennie iść na kolację b.dobrą ,smaczną ale bez tej otoczki do restauracji ze stołami szwedzkim i tam nie z karty ale według dowolności zjeść na co masz ochotę.Niektórzy omijali restaurację główną i codziennie jadali w Bora Bora .

Jeśli chodzi o to czy ciepło i o klimę ,to mój mąż podpowiada że jak nas zabierzesz ze sobą to on wszystko bardzo chętnie,objaśni,pokaże i wyreguluje jak trzeba Yahoo

- Kocham ptaszki i podróże, te małe i duże ...

karisss
Obrazek użytkownika karisss
Offline
Ostatnio: 4 lata 7 miesięcy temu
Rejestracja: 04 wrz 2013

KIWI :

.

Jeśli chodzi o to czy ciepło i o klimę ,to mój mąż podpowiada że jak nas zabierzesz ze sobą to on wszystko bardzo chętnie,objaśni,pokaże i wyreguluje jak trzeba Yahoo

dobre ROFL

hiszpanka
Obrazek użytkownika hiszpanka
Offline
Ostatnio: 8 lat 3 tygodnie temu
Rejestracja: 12 wrz 2013

Kiwi - ja po tej Twojej relacji zdecydowałam się na pierwszy rejs. Wybrałam MSC Orchestra - fiordy norweskie na sierpień z polskim pilotem. Myslę że bedzie pododbie na statku jak u Ciebie może.

Katarina
Obrazek użytkownika Katarina
Offline
Ostatnio: 7 lat 11 miesięcy temu
Rejestracja: 17 gru 2013

Kiwi, tak sie pytam o te stroje bo sobie poczytałam o tych rejsach i wymagania, że garnitury, smokingi, itp. (no ale na wakacje nie mam zamiaru pakować garnituru dla męża), bo ja dla siebie to wiadomo jakieś kiecki zabiorę (co prawda kiecek oskarowych nie posiadam).

Kiwi, powiedz mężowi, że pewnie ze was zabierzemy Smile (jedyny warunek - to sobie zapłacicie, hi hi)

KIWI
Obrazek użytkownika KIWI
Offline
Ostatnio: 8 lat 7 miesięcy temu
Rejestracja: 05 wrz 2013

Dziewczyny ,jak Wy takie chętne na rejsy MSC postaram się jeszcze napisać relację z drugiego naszego rejsu .Mam nadzieję że się wyrobię z nią do wyjazdu na nartki.

Mąż pyta czy ma się już pakować na rejs ROFL

- Kocham ptaszki i podróże, te małe i duże ...

KIWI
Obrazek użytkownika KIWI
Offline
Ostatnio: 8 lat 7 miesięcy temu
Rejestracja: 05 wrz 2013

hiszpanka :

Kiwi - ja po tej Twojej relacji zdecydowałam się na pierwszy rejs. Wybrałam MSC Orchestra - fiordy norweskie na sierpień z polskim pilotem. Myslę że bedzie pododbie na statku jak u Ciebie może.

Oj fiordy,super rejs i widoki podczas płynięcia .Tu warto pokusić się o kabinę z balkonem.Gratuluję wyboru Good 

- Kocham ptaszki i podróże, te małe i duże ...

basia35
Obrazek użytkownika basia35
Offline
Ostatnio: 2 lata 6 miesięcy temu
Rejestracja: 24 gru 2013

Super  że więcej osób  wybiera się na rejs także jak ktoś zada pytanie to dla wszystkich jest odpowiedż.

Zastanawiam się nad All czy jakieś pakiety zamówić, czy płacić na miejscu. Te wszystkie kanapy z pięknym widokiem można sobie posiedzieć czy  wypada coś zamówić/

basia35

Strony

Wyszukaj w trip4cheap