--------------------

____________________

 

 

 



Morskie opowieści w prezencie czyli majówkowy Rejs MSC Splendidą 2011 po M.Śródziemnym

243 wpisów / 0 nowych
Ostatni wpis
Strony
Makono
Obrazek użytkownika Makono
Offline
Ostatnio: 3 lata 7 miesięcy temu
Rejestracja: 11 gru 2013

basia35 :

Może faktycznie  czerwiec byłby lepszy ale w lipcu jest promocja.Teraz sa fajne rejsy i fajne cenki ale trochę za zimno.

Teraz to za zimno . To bierz lipiec. My dalismy radę to Ty też Smile

Bez podróży się duszę....
http://kolekcjonujacchwile.blogspot.com/

basia35
Obrazek użytkownika basia35
Offline
Ostatnio: 2 lata 6 miesięcy temu
Rejestracja: 24 gru 2013

Oj  widzę że już mi odpowiedziałaś a ja nie zauważyłam

basia35

KIWI
Obrazek użytkownika KIWI
Offline
Ostatnio: 8 lat 7 miesięcy temu
Rejestracja: 05 wrz 2013

Ja też kombinuję rejs na wakacje Biggrin i przymierzam się .

- Kocham ptaszki i podróże, te małe i duże ...

KIWI
Obrazek użytkownika KIWI
Offline
Ostatnio: 8 lat 7 miesięcy temu
Rejestracja: 05 wrz 2013

Basia kabinki ok. Jeżeli nie przeszkadza Ci to że do restauracji będziecie biegać przez cały pokład to bierz śmiało.Na jednym rejsie miałam kabinę wew.i było w porządku.

- Kocham ptaszki i podróże, te małe i duże ...

Makono
Obrazek użytkownika Makono
Offline
Ostatnio: 3 lata 7 miesięcy temu
Rejestracja: 11 gru 2013

KIWI :

Ja też kombinuję rejs na wakacje Biggrin i przymierzam się .

ooo fajowo, ja też chcę  Biggrin

Bez podróży się duszę....
http://kolekcjonujacchwile.blogspot.com/

Katarina
Obrazek użytkownika Katarina
Offline
Ostatnio: 7 lat 11 miesięcy temu
Rejestracja: 17 gru 2013

Ja też czaję sie na jakiś rejsik, na rzie na oku mam Ibiza i wybrzeże Amalfi (i pytanie czy był ktoś na takim rejsie, ze zostawało się na noc w jakimś porcie?? bo tu właśnie przypływa się na ibizę o 19, a na drugi dzień o 17 wypłynięcie), Greckie klimaty, Włochy i Baleary (tu są super godziny, jedynie w barcelonie trochę za krótko), i ten Nelci rejsik cały czas mi po głowie chodzi (ale myślę że to bym wolała w okresie naszej zimy, czyli za rok w styczniu).

KIWI
Obrazek użytkownika KIWI
Offline
Ostatnio: 8 lat 7 miesięcy temu
Rejestracja: 05 wrz 2013

Katarina :

Ja też czaję sie na jakiś rejsik, na rzie na oku mam Ibiza i wybrzeże Amalfi (i pytanie czy był ktoś na takim rejsie, ze zostawało się na noc w jakimś porcie?? bo tu właśnie przypływa się na ibizę o 19, a na drugi dzień o 17 wypłynięcie), Greckie klimaty, Włochy i Baleary (tu są super godziny, jedynie w barcelonie trochę za krótko), i ten Nelci rejsik cały czas mi po głowie chodzi (ale myślę że to bym wolała w okresie naszej zimy, czyli za rok w styczniu).

Też rozmyślam właśnie nad tą trasą ale Pani w b.p trochę mnie zniechęciła twierdząc że Sinfonia jest już podstarzała.Między nią a Splendidą ,Fantasią,Diviną przepaść i możemy być zawiedzeni.W necie również czytałam opinię osoby która wcześniej nimi płynęła a potem Sinfonią i psioczyła okrutnie...Natomiast sama trasa - bajka .

Ja miałam na jednym z rejsów noc w porcie.Są to miejsca- porty , w których wiele osób ucieka na clubbing ,imprezki.Istnieje duże ryzyko,że osoby te w połączeniu dobrej zabawy i alkoholu zatracą się do tego stopnia że zapomną na czas powrócić na statek.Jest to ogromny problem dla armatora.Ibiza słynie z imprez i wolą asekuracyjnie poczekać do następnego dnia aby uniknąć tego typu sytuacji.

- Kocham ptaszki i podróże, te małe i duże ...

Katarina
Obrazek użytkownika Katarina
Offline
Ostatnio: 7 lat 11 miesięcy temu
Rejestracja: 17 gru 2013

Kiwi, czyli wtedy na noc można "iść na miasto"? I można na statek wrócić o której się chce?

Te włochy i baleary też są fajne (tez jest ibiza z postojem na noc), ale nie popatrzyłam jaki statek. 

KIWI
Obrazek użytkownika KIWI
Offline
Ostatnio: 8 lat 7 miesięcy temu
Rejestracja: 05 wrz 2013

Katarina :

Kiwi, czyli wtedy na noc można "iść na miasto"? I można na statek wrócić o której się chce?

Te włochy i baleary też są fajne (tez jest ibiza z postojem na noc), ale nie popatrzyłam jaki statek. 

Katarina ,wieczorem zawsze po kolacji czeka na was w pokoju gazetka pokładowa .W niej będziecie mieli wszystko jasno opisane tj.miejsce kolejnego przystanku,o której godzinie jest zaokrętowanie ,do której godziny wszyscy mają wrócić na statek ,czy będzie bezpłatny shuttle bus msc wywoził was z portu do miasta ,jak płatny to ile kosztuje ,o której odpływa statek,jaka czeka was pogoda w kolejnym miejscu,podany jest dress code na kolację główną ,oraz inne info dot.tego co będzie działo się na statku np.promo na konkretne zabiegi spa ,imprezy itd.Wszystko czytelnie opisane i klarownie Smile

- Kocham ptaszki i podróże, te małe i duże ...

basia35
Obrazek użytkownika basia35
Offline
Ostatnio: 2 lata 6 miesięcy temu
Rejestracja: 24 gru 2013

Trochę faktycznie daleko do restauracji ale bliżej do innych atrakcji widzę że blisko na baseny. A mój statek Fantazja  ma taki sam rozklad pomieszczeń jak Twój.

Zastanawiam się którą wybrać turę kolacji.

basia35

Strony

Wyszukaj w trip4cheap